پاپ فرانسیس: آنچه در اوکراین رخ می‌دهد، جنگی است که ویرانی و بدبختی به بار می‌آورد

15/12/1400 05:49:00 ب.ظ

رهبر کاتولیک‌های جهان درباره تحولات اوکراین اعلام کرد که این نه یک عملیات نظامی، بلکه جنگی است که مرگ، ویرانی و بدبختی به بار می‌آورد. - خبرگزاری آناتولی

رهبر کاتولیک‌های جهان درباره تحولات اوکراین اعلام کرد که این نه یک عملیات نظامی، بلکه جنگی است که مرگ، ویرانی و بدبختی به بار می‌آورد. - خبرگزاری آناتولی 06.03.

2022 واتیکان/ خبرگزاری آناتولی پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان طی سخنانی در مراسم نیایش روز یکشنبه که از بالکن دفتر خود خطاب به جمعیت حاضر در میدان سنت پطرس انجام داد، درباره جنگ میان روسیه و اوکراین گفت: این یک عملیات نظامی نیست، بلکه جنگی است که مرگ، ویرانی و بدبختی به بار می‌‌آورد.

وی افزود: در اوکراین رود خون و اشک جاری می‌شود. شمار قربانیان و آسیب دیدگان در حال افزایش است. مردم زیادی به‌ویژه مادران و کودکان فرار می‌کنند. رهبر کاتولیک‌های جهان در ادامه خواستار تامین امنیت کریدورهای انتقال کمک‌های بشردوستانه و اطمینان از ارسال این کمک‌ها به مناطق تحت محاصره شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>

مورخ اسرائیلی: پوتین جنگی را آغاز کرده که از قبل بازنده آن استاندیمشند و مورخ سرشناس اسرائیلی می‌گوید هر گونه اقدامی که ولادیمیر پوتین در ادامه تاخت‌وتاز ارتش روسیه در اوکراین انجام دهد، بی‌اهمیت است و او از هم‌اکنون در این جنگ شکست خورده... اگر روسیه در این جنگ بازنده است، شما چرا نگرانید؟!

گروسی: زمان حساسی است/ رسیدن به نتیجه‌ای که برای همه مثبت‌ باشد امکان‌پذیر استمدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در آستانه سفرش به تهران گفت: زمان حساسی است اما رسیدن به نتیجه‌ای که برای همه مثبت‌ باشد امکان‌پذیر است.\n‌ بدون رفع تمامی تحریمها وراستی ازمایی،توافق یعنی ادامه ننگ برجام

اردوغان در گفتگو با پوتین اعلام کرد که ترکیه آماده است تا با روش‌های مسالمت‌آمیز به حل فوری مساله اوکراین کمک کنداردوغان و پوتین طی گفتگوی تلفنی درباره حمله روسیه به اوکراین و روابط دوجانبه رایزنی کردند. اردوغان در گفتگو با پوتین اعلام کرد که ترکیه آماده است تا با روش‌های مسالمت‌آمیز به حل فوری مساله اوکراین کمک کند. اردوغان طی گفتگوی تلفنی با پوتین با تاکید بر اهمیت آتش‌بس بر رفع نگرانی‌ها نسبت به وضعیت انسانی در اوکراین، یک فرصت به منظور یافتن راه حل سیاسی عنوان کرد.

پوتین به صدراعظم آلمان گفت که پیش‌بینی می‌شود دور سوم مذاکرات میان اوکراین و روسیه آخر هفته برگزار شود

قطع ۴۰۰ گیگ اینترنت ایران که از روس تلکام تامین می‌شد

بلایی که تحریم‌ها بر سر صنعت هوایی روسیه می‌آوردبخش زیادی از ناوگان خطوط هوایی روسیه را ایرباس و بوئینگ تأمین می‌کنند و اکنون، با آغاز تحریم‌ها علیه روسیه به‌دلیل حمله به اوکراین، صنعت هوانوردی روسیه هم با مشکل روبه‌رو خواهد شد. روسیه یه ده بزرگ بود، پوتین فکر کرد رقیب چین و امریکاست، طبل تو خالی باین میگن! تمام هنرشان ۶۰ کیلومتر تانک و خودرو های قدیمی راه انداختن در جاده ها بود، اوکراین پیروز است!