پامپئو: چین کماکان اطلاعات مربوط به انتشار کرونا را پنهان می‌کند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پمپئو: *چین کماکان اطلاعات مربوط به انتشار کرونا را پنهان می‌کند *چین از اجرای تعهدات و توافقنامه‌هایی که پیش از این امضاء کرده، سرباز می‌زند *سازمان جهانی بهداشت تاکنون در مقابله با بحران کرونا کارآمد عمل نکرده است

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه العربیه، مایک پامپئو، وزیر امور خارجه آمریکا در یک نشست خبری در واشنگتن گفت: «چین اطلاعات مربوط به کرونا را از سازمان جهانی بهداشت پنهان کرد.»

او گفت که واشنگتن پس از انتشار ویروس سارس، روند اصلاح ساختار سازمان جهانی بهداشت را رهبری کرد اما «این سازمان تاکنون در مقابله با بحران کرونا کارآمد عمل نکرده است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

به امریکا ودیگرکشورهاربط نداردکه ان مربوط به ملت ودولت چین است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شیوع ویروس کرونا؛ میسوری نخستین ایالت امریکا که از چین شکایت می کنددادستان جمهوریخواه ایالت میسوری آمریکا دادخواستی را علیه دولت چین درپی شیوع ویروس کرونا تنظیم کرده و از مقامات این کشور درخواست غرامت برای شهروندان این ایالت می کند. پکن: تنظیم دادخواست ایالت میسوری علیه چین اقدامی عبث است ویروس_کرونا کووید_۱۹ بیشتر بخوانید:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عفو بین الملل: ایران بعد از چین بالاترین آمار اعدام در جهان را دارد🔺عفو بین الملل: ایران بعد از چین بالاترین آمار اعدام در جهان را دارد ⚡️سازمان عفو بین الملل در گزارش سالانه خود درباره مجازات اعدام در جهان گزارش داد که در سال ۲۰۱۹ ایران پس از چین بیشترین آمار اعدام ها را داشته است. سگ زردبرادرشغاله حالا یکی به مردم جهان بگه که شغل و وظیفه عفو بین الملل واقعأ چیست؟! صرفأ خبر رسانی؟! منظورم اینه که این تشکیلات در قبال اینهمه جنایت و بیعدالتی بالاخره قراره چه غلطی بکنه؟! چرا واسه خودتون نمیگید بیشترین آمار اعدام عربستان سعودی داره چون باهاتون هم پیالس به تصویر نمیکشید ؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تحلیل فرید زکریا از مواضع سرزنش‌آمیز ترامپ علیه چینتحلیل فرید_زکریا از مواضع سرزنش‌آمیز ترامپ علیه چین 🔹دونالد ترامپ اکنون چین را مقصر خرابی‌های جهانی ناشی از شیوع ویروس کرونا می‌داند. او به تازگی بودجه سازمان بهداشت جهانی را قطع کرده است و ... مشاهده در سایت👇 CNN و خیلی دوست دارین همه ، نه فیلتر هست بلکه تهران خبرنگار دائم دارند و عشقِ ظریف هم که هست. این شبکه چپ و دموکراتِ و مخالف ترامپ ولی فک نکنید طرفدار شماست ، ج.ا هیچ جای جهان ابرو ندارد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

بیلد آلمان: چین باید غرامت ۱۵۰ میلیارد یورویی کرونا را بپردازد«چین به عنوان یک حکومت کنترل‌کننده شناخته شده که جهان را به یک بیماری کشنده آلوده می‌کند. این است میراث سیاسی شما». 😂😂😂😂😂😂 بشینید تا بیپردازه. ۱۰ سال دیگه اقتصاد اول دنیاست تقاص مدیریت ضعیفشون رو کشورهای دیگه باید بدن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آزادی مطبوعات در ۲۰۱۹: نروژ بهترین، کره شمالی و چین بدترین | DW | 21.04.2020نروژ برای چهارمین سال متوالی در جدول رده‌بندی آزادی مطبوعات گزارشگران بدون مرز در سال ۲۰۱۹ بالاترین مقام را داشته است. کره شمالی، اریتره و چین سه کشور قعر این جدولند. ایران در میان ۱۸۰ کشور در رتبه ۱۷۳ قرار دارد. معیار های مسخره...کشوری که دچار چالشی نیست چطور اصلا مورد ارزیابی قرار میگیره..اروپایی های پفکی Definitely right همين الان انگليس تهديد كرده كسى تو رسانه صحبت از كمبود تجهيزات پزشكى بزنه پدرشو درميارن اره ما باورمون شد امار كه اين تهيه ميكنن
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بیلد آلمان: چین باید غرامت ۱۵۰ میلیارد یورویی کرونا را بپردازد«چین به عنوان یک حکومت کنترل‌کننده شناخته شده که جهان را به یک بیماری کشنده آلوده می‌کند. این است میراث سیاسی شما». 😂😂😂😂😂😂 بشینید تا بیپردازه. ۱۰ سال دیگه اقتصاد اول دنیاست تقاص مدیریت ضعیفشون رو کشورهای دیگه باید بدن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »