پامپئو: خواهان دسترسی به آزمایشگاه‌های ووهان هستیم

29/04/2020 10:39:00 ب.ظ

وزیر امور خارجه آمریکا بار دیگر از چین خواست اجازه دسترسی جهانی به آزمایشگاه‌های انستیتو ویروس‌شناسی ووهان را بدهد

وزیر امور خارجه آمریکا بار دیگر از چین خواست اجازه دسترسی جهانی به آزمایشگاه‌های انستیتو ویروس‌شناسی ووهان را بدهد

وزیر امور خارجه آمریکا باری دیگر از چین خواست اجازه دسترسی جهانی به آزمایشگاه‌های انستیتو ویروس‌شناسی ووهان را بدهد.

روابط میان آمریکا و چین از زمان شیوع کرونا نسبت به قبل با تنش‌های بیشتری مواجه شده است. در حالی که واشنگتن نقش چین را در شیوع کرونا بی‌تاثیر نمی‌داند، پکن اتهامات وارد شده از سوی طرف آمریکایی را تکذیب می‌کند. واشنگتن و پکن در هفته‌های گذشته یکدیگر را به اهمال در برخورد با شیوع این بیماری متهم کرده‌اند.

رئیس دستگاه دیپلماسی آمریکا اظهار کرد: ما و جهان هنوز به انستیتو ویروس‌شناسی ووهان دسترسی پیدا نکرده‌ایم. ما نمی‌دانیم ویروس دقیقاً از کجا نشأت گرفته است.وزیر امور خارجه آمریکا گفت که کشورش در قبال امن بودن آزمایشگاه‌های چین همچنان نگرانی دارد.وی تصریح کرد: حزب کمونیست چین به ما می‌گوید که آنها می‌خواهند شریک ما باشند. لازم است تعهد مستمری از جانب شرکای قابل اطمینان در زمینه به اشتراک گذاشتن اطلاعات وجود داشته باشد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

هفته سوم اعتراضات در ایران و خارج؛ میرحسین موسوی خطاب به نیروهای مسلح: سمت حقیقت و ملت بایستید

ایرانیان خارج از کشور در فراخوانی بین‌المللی قرار است امروز، شنبه ۱ اکتبر (۹ مهر) در شهرهای مختلف دنیا به خیابان‌ها بیایند و ضمن ابراز همدردی با درگذشت مهسا امینی، مخالفت خود را با جمهوری اسلامی ابراز دارند. ادامه مطلب >>

انگشت اتهام به سمت شماست،تو باغ نیستی ها؟؟؟؟ اگر منظورتون پمپئوِ پاچه_خوره و جنايتكارهِ زياد سخت نگيريد، احمقه ديگه

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 1828 نفر رسید

شناسایی عامل حمله به پلیس فرانسه؛ «راننده مهاجم وابسته به داعش است»دادستان ضد تروریسم فرانسه با انتشار صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: راننده‌ای که روز دوشنبه با ترتیب دادن تصادف خودروی خود با دو پلیس موتورسوار آنها را مجروح کرد، وابسته به گروه داعش است.

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا به بیش از یک میلیون نفر رسیدشمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا به بیش از یک میلیون نفر رسید

«کیم جونگ اون با هدف مبتلا نشدن به کرونا به مکانی دور پناه برده»کیم جونگ-اون احتمالا برای جلوگیری از ابتلا به کرونا به مکانی دور از پایتخت پناه برده است ویروس_کرونا کووید_۱۹ جزئیات بیشتر🔽

پنتاگون به مجروحان حمله موشکی ایران به عین الاسد نشان افتخار می‌دهدپنتاگون به مجروحان حمله موشکی ایران به عین الاسد نشان افتخار می‌دهد سخنگوی پنتاگون اعلام کرد که در حال بررسی اعطای نشان افتخار به مجروحانی است که در حمله موشکی ایران به پایگاه نظامی آمریکا در عراق دچار آسیب مغزی شده‌اند شما هم ب موشک زنان هواپیما نشان شجاعت دادین ک حق دارن،بیچاره ها مرگ از بغل گوششان رد شد😂😂😂😂😂 دیدن ترسیدن خواستن یه انگیزه دوباره بهشون بدن،ایشالله این دفعه به نشان درک میرسن😂😂😂

روسیه به ایران سوخت اتمی تحویل داده است، به رغم تحریم‌ها | DW | 29.04.2020روسیه برای ادامه فعالیت نیروگاه اتمی بوشهر به ایران سوخت هسته‌ای تحویل داده است. این امر با تحریم‌های بین‌المللی منافات دارد و ممکن است اعتراض آمریکا را به دنبال داشته باشد. کدام تحریم بین المللی؟! ممکنم هست رئیس جمهور فشل امریکاووزیر خارجه ی احمقش از خشم وحسادت بمیرند! روسیه بوی تعفن خیانت رو میده. روزی رضا شاه میگفت: گربه ما، ایران پشتش همیشه به روسیه است. اما ملاها برای دوام خود چطور به غارت ایران توسط روسیه و چین میپردازند. در این میان، فرانسه هم خیانتکاری با سابقه است که نباید فراموش کنیم و انگلیس که در سکوت، خون میمکد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، مایک پامپئو، وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد، جهان باید بداند که همه‌گیری کرونا از کجا نشأت گرفته و پکن در قبال شفاف بودن تعهد دارد.شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 1828 تن و شمار قربانیان نیز به 58 نفر افزایش یافت.در این بیانیه آمده است، فرد مهاجم که ۲۹ سال سن دارد، در محل حادثه واقع در حومه شهر کلمبس واقع در شمال غربی پاریس، دستگیر شده و تحت بازداشت قرار دارد.28.

روابط میان آمریکا و چین از زمان شیوع کرونا نسبت به قبل با تنش‌های بیشتری مواجه شده است. در حالی که واشنگتن نقش چین را در شیوع کرونا بی‌تاثیر نمی‌داند، پکن اتهامات وارد شده از سوی طرف آمریکایی را تکذیب می‌کند.04. واشنگتن و پکن در هفته‌های گذشته یکدیگر را به اهمال در برخورد با شیوع این بیماری متهم کرده‌اند. در این بیانیه بدون ذکر نام فرد مهاجم، تاکید شده که او پیش از این توسط سرویس‌های اطلاعاتی به عنوان یک عنصر افراطی و عضو گروه داعش شناسایی نشده بوده است. رئیس دستگاه دیپلماسی آمریکا اظهار کرد: ما و جهان هنوز به انستیتو ویروس‌شناسی ووهان دسترسی پیدا نکرده‌ایم. وی افزود: طی شبانه‌روز گذشته 21 نفر در هرات، 15 نفر در کابل، 15 نفر در قندهار، 10 نفر در بلخ، 9 نفر در لوگر، 8 نفر در جوزجان، 7 نفر در پنجشیر، 7 نفر در لغمان و 7 نفر در ولایت پکتیا به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. ما نمی‌دانیم ویروس دقیقاً از کجا نشأت گرفته است.

وزیر امور خارجه آمریکا گفت که کشورش در قبال امن بودن آزمایشگاه‌های چین همچنان نگرانی دارد. گفتنی است ویروس کرونا نخستین بار در دسامبر 2019 در شهر ووهان چین مشاهده و طی مدت کوتاهی با شیوع در 210 کشور تبدیل به بیماری «همه‌گیری جهانی» شد.. وی تصریح کرد: حزب کمونیست چین به ما می‌گوید که آنها می‌خواهند شریک ما باشند. لازم است تعهد مستمری از جانب شرکای قابل اطمینان در زمینه به اشتراک گذاشتن اطلاعات وجود داشته باشد. انتهای پیام .