پامپئو متعهد شد تا «فشار حداکثری» بر ایران را حفظ کند- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnim

22/11/2020 08:25:00 ب.ظ

وزیر امور خارجه آمریکا گفت که این کشور قصد دارد تا سیاست « فشار حداکثری» برای منزوی کردن ایران را حفظ کند.

فشار_حداکثری

پامپئو: فشار_حداکثری بر ایران را حفظ می‌کنیم سیاست مماشات با ایران زیان آور خواهد بود دولت ترامپ از طریق سیاست فشار حداکثری جلوی پرداخت میلیاردها دلار از منابع مالی ایران را گرفته است

وزیر امور خارجه آمریکا گفت که این کشور قصد دارد تا سیاست « فشار حداکثری» برای منزوی کردن ایران را حفظ کند.

پامپئو در آخرین روز سفر 10 روزه‌اش به آسایی غربی و در مصاحبه با «نشنال» در ابوظبی مدعی شد که استراتژی امنیت ملی و سیاست خارجی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا «واقع بینانه» است، و برای دفاع از شهروندان آمریکا میتواند در سراسر دنیا نیرو داشته باشد.

وی اضافه کرد که تعهد خودش و ترامپ برای ارائه نتیجه بر مبنای دکترین «اول آمریکا» است و گفت: «نیاز است که آمریکا از نظر اقتصادی، دیپلماتیک و در صورت لزوم نظامی، آمادگی آن را داشته باشد که خودش را درگیر کند.»پامپئو همچنین با تکرار این ادعا که ایران عامل بی ثباتی منطقه است مدعی شد که اسرائیل می تواند شریک بهتری برای کشورهای خلیج فارس باشد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

و اما بعد !؟ پومپی! شما دارین میرین، و احتمال محاکمه خودت و بقیه هم فرقه یهاتون بسیار زیاد است. پس شما به زندان و زباله‌ دان تاریخ می افتین. و دلارهای ایران آزاد خواهد شد.