کرونا, مردم, Newsletter

کرونا, مردم

پاسخ کارشناسان به یک پرسش: آیا شنا کردن در دوران شیوع کرونا بی‌خطر است؟

13/06/2020 05:32:00 ب.ظ

🔺پاسخ کارشناسان به یک پرسش: آیا شنا کردن در دوران شیوع کرونا بی‌خطر است؟ ⚡️با بازگشایی شهرهای مختلف در گوشه و کنار دنیا، مردم مشتاقانه به استخر و کنار دریا می‌روند تا در تابستان گرم تنی به آب بزنند. اما آیا شنا کردن در دوران همه‌گیری کرونا خطر دار‌‌د؟

با بازگشایی شهرهای مختلف در گوشه و کنار دنیا، مردم مشتاقانه به استخر و یا کناردریا می‌روند تا در این تابستان گرم تنی به آب بزنند. اما آیا شنا کردن در دوران همه‌گیری کرونا خطر دار‌‌د؟به گزارش خبرگزاری فرانسه، مقامات بهداشتی معتقدند اگر مردم فاصله اجتماعی را، چه داخل آب و چه بیرون از آن رعایت کنند، شنا کردن می‌تواند بی‌خطر باشد.

وزارت اطلاعات: شبکه‌ای از عوامل موساد در غرب ایران دستگیر شدند | DW | 27.07.2021 دادستانی سوئد کیفرخواست حمید نوری، متهم کشتارهای ۶۷ را صادر کرد | DW | 27.07.2021 سعید ملایی جودوکار ایرانی برای مغولستان مدال نقره کسب کرد | DW | 27.07.2021

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا می‌گوید شواهدی مبنی بر این که ویروس بتواند داخل اقیانوس، دریاچه، استخر، و جکوزی از فردی به فردی دیگر سرایت کند در دست نیست.مواد پاک‌کننده استخر مانند کلر نیز ویروس را از بین می‌برد و لایه محافظتی دیگری برای پیشگیری از سرایت ویروس محسوب می‌شود.

اما خطری که مردم را تهدید می‌کند، تراکم جمعیت است. به همین دلیل در مراحل اولیه بازگشایی، بسیاری از استخرها و سواحل تلاش می‌کنند پذیرای عده محدودی باشند و استفاده از ماسک را اجباری کرده‌اند.مقامات بهداشتی به کسانی که قصد شنا دارند توصیه می‌کنند تا همان رهنمودهایی که باید در مکان‌های عمومی رعایت شوند را دنبال کنند. برای نمونه، آنها از مردم می‌خواهند با دیگران دو متر‌ فاصله بگیرند، از ماسک استفاده کنند، دستشان را مرتب بشویند، و در صورتی که احساس کسالت می‌کنند در خانه بمانند. headtopics.com

ادامه مطلب: VOA Farsi »

بایدن: اگر آمریکا وارد یک جنگ واقعی شود در نتیجه حمله سایبری خواهد بود- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

گوسفند و ساده لوح و مطیع نباشید ‼️

نخست‌وزیر ایتالیا به پرسش‌های دادستان درباره مقابله با کرونا پاسخ دادجوزپه کنته پیش از این تاکید کرده بود که نگران جلسه پاسخگویی به پرسش‌های دادستان برگامو نیست و از «همه تحقیق‌ها» استقبال می‌کند.

۲۳۶۹ ابتلا و ۷۵ فوتی جدید کرونا در کشور / ۵ استان‌ در وضعیت قرمز۵ استان‌ در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار دارند و در ۲۴ ساعت گذشته، ۷۵ فوت به علت ابتلا به کرونا در کشور ثبت شده است

کارزار هواداران استفاده از دوچرخه در پاریسمسیرهای ویژه دوچرخه سواران در پایتخت فرانسه همزمان با شیوع ویروس جدید کرونا افزایش پیدا کرده است. درودهای شبانگاهی رفقا با اولین حقوق سربازی چندین جلد کتاب برای خودم گرفتم که هنوز همون کتابها رو میخونم و یک دوچرخه برای داداش محمدرضا که دلش میخواست هروقت حرف دوچرخه میشه بیاد داداشم میوفتم که الان سربازه

اعتراض به سیاست دولت برزیل در برابر شیوع کرونا با حفر ۱۰۰ قبرمخالفان دولت برزیل این قبرها را شبانه در ساحل شهر ریودوژانیرو حفر کرده بودند.

فایننشیال تایمز: احتمال لغو حج از سوی عربستاننشریه «فایننشیال تایمز» اعلام کرد عربستان سعودی در نظر دارد به دلیل شیوع ویروس کرونا حج را برای نخستین بار از سال ۱۹۳۲ تاکنون لغو کند. پس حاجی های کوصخل ایرانی رو کی انگشت کنه امسال؟ چی آلله کرونا گرفته ؟! دروغ نگو ؟! .... اینهمه سال مسلمونا رفتند چه اتفاق خوبی افتاد ؟! بذار نرند شاید دنیا آروم بشه !

«سوئد و لهستان هنوز به دوره اوج شیوع کرونا نرسیده‌اند»موارد ابتلا به ویروس جدید کرونا در لهستان طی روزهای گذشته به دنبال شناسایی چند زنجیره از مبتلایان در معادن زغال سنگ افزایش پیدا کرده است. هرگز نخواهند رسید ، چرا که مصرف الکل در این دو کشور زیاد است، الکل نوشیدنی نوع اعلا.