پاسخ مهاجم سابق استقلال به ماجرای دوپینگ و مصرف پودر جک تری دی

18/02/2020 01:56:00 ب.ظ

گلزن دربی جنجالی از روز پرماجرا علیه #پرسپوليس می‌گوید؛ پاسخ مهاجم سابق #استقلال به ماجرای دوپینگ و مصرف پودر جک تری دی

پرسپوليس, استقلال

گلزن دربی جنجالی از روز پرماجرا علیه پرسپوليس می‌گوید؛ پاسخ مهاجم سابق استقلال به ماجرای دوپینگ و مصرف پودر جک تری دی

بازیکن جنوبی سابق استقلال با گلزنی در آن دیدار جنجالی و گرفتن بازوبند کاپیتانی از فرهاد مجیدی خبرساز شد و اکنون که بحث مربوط به دوپینگ در آن بازی داغ است به آن پاسخ داده است.

اسماعیل شریفات مهاجم اسبق تیم استقلال تهران در گفتگو با ایلنا، درخصوص استفاده بازیکنان سابق استقلال در ابتدای دهه 90 از پودرهای مکمل جک تری دی (jack3d) که طی روزهای اخیر به دنبال اظهار نظر مهدی امیرآبادی مورد توجه قرار گرفته است، گفت: من این را به شما بگویم که نه از این پودرها استفاده کردم و نه نام آن را شنیده‌ام. من طی این چند روز شنیدم که همه‌جا از این پودرها صحبت می‌کنند. من واقعا نمی‌دانم ماجرا چیست و هیچ زمان از چنین پودری استفاده نکرده‌ام.

او در پاسخ به این سوال که در رختکن از بازیکنان شنیده بوده که چنین پودری مصرف می‌کنند یا خیر پاسخ داد" نه، به هیچ عنوان از هیچ یک از بازیکنان نشنیده بودم که چنین پودری وجود دارد. من نمی‌توانم تایید کنم که چه بازیکن استفاده کرده یا نکرده چرا که من در جریانش نیستم. اگر آقای امیرآبادی گفتند که مصرف کردند پس به استناد صحبت‌هایش، ایشان از این مکمل استفاده کرده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

رایزنی ظریف و وزیر خارجه ایتالیا درباره تعهد اروپا به برجام و راه‌های حفظ آندر حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ و در دیدار وزرای امور خارجه ایران و ایتالیا، علاوه بر موضوعات مربوط به روابط دوجانبه در حوزه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی، دو وزیر خارجه در خصوص تعهدات اروپا در موضوع برجام، و راه‌های حفظ برجام گفتگو و تبادل نظر کردند

یورش ارتش ملی لیبی به سوی شهر الزاویه برای آزادسازی آنارتش ملی لیبی بامداد سه‌شنبه 18 فوریه 2020 به سوی شهر الزاویه در فاصله 45 کیلومتری غرب طرابلس پایتخت ارتش ملی لیبی یا ارتش تروریست های چند ملیتی . مگر توافق آتش بس نبود . امارات بیشتر از توانش درگیر شده

قوه قضائیه ایران: احکام مربوط به متهمان موسوم به پرونده محیط زیستی صادر شدسخنگوی قوه قضائیه ایران: احکام نهایی مربوط به متهمان موسوم به پرونده محیط زیستی صادر شده است سخنگوی قوه قضائیه ایران: در ازای آزادی یک تبعه ایرانی متهم به دور زدن تحریم‌های آمریکا، یک تبعه آلمانی را آزاد کردیم.

یک ایرانی متهم به نقض تحریم‌های آمریکا از آلمان به ایران بازگشتیک ایرانی متهم به نقض تحریم‌های آمریکا از آلمان به ایران بازگشت سخنگوی وزارت خارجه ایران می گوید یک ایرانی بازداشت شده در آلمان که به نقض تحریم های آمریکا متهم شده بود، پس از تلاش های دیپلماتیک تهران آزاد شده و به ایران بازگشته است. حالا با کی معامله شد ؟ تحریمهای آمریکا نبود. تحریمهای بین المللی بود MZHemingway RichardGrenell JZarif effect or SenateDems effect ?

واقعیت‌هایی از داخل ایران| سن ابتلا به «اچ.آی.وی» در ایران به ۱۵ سال رسید

واقعیت‌هایی از داخل ایران| سن ابتلا به «اچ.آی.وی» در ایران به ۱۵ سال رسیدحالا هی بودجه جامعة‌المصطفی رو زیاد کنید دمت گرم که شجاعت گفتن کمبودها رو داری دکتر حسینی آدم سالم تو این مملکت به هیچ جا نمیرسه وای به حال روشن دل

به گزارش ایلنا، بعد از سال‌ها بار دیگر ماجرای مربوط به دوپینگ استقلالی‌ها و استفاده از ماده جک تری دی داغ شده است و امیرآبادی به عنوان یکی از متهمان آن ماجرا به این موضوع دامن زده است.به گزارش ایسنا، در حاشیه پنجاه و ششمین نشست کنفرانس امنیتی مونیخ و در دیدار وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و ایتالیا، علاوه بر موضوعات مربوط به روابط دوجانبه در حوزه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی، دو وزیر خارجه در خصوص تعهدات اروپا در موضوع برجام، و راه‌های حفظ برجام گفتگو و تبادل نظر کردند.این کشور یورش برد.18.

اسماعیل شریفات یکی از بازیکنانی است که در آن بازی جنجالی که با شکست سه بر صفر پرسپولیس همراه شد، برای آبی‌ها گل زد و در نهایت نیز بازوبند کاپیتانی را از فرهاد مجیدی مزد این گلزنی را از شماره هفت محبوب استقلالی‌ها گرفت. اسماعیل شریفات مهاجم اسبق تیم استقلال تهران در گفتگو با ایلنا، درخصوص استفاده بازیکنان سابق استقلال در ابتدای دهه 90 از پودرهای مکمل جک تری دی (jack3d) که طی روزهای اخیر به دنبال اظهار نظر مهدی امیرآبادی مورد توجه قرار گرفته است، گفت: من این را به شما بگویم که نه از این پودرها استفاده کردم و نه نام آن را شنیده‌ام. من طی این چند روز شنیدم که همه‌جا از این پودرها صحبت می‌کنند. در این راستا صفحه‌های طرفدار ارتش لیبی در شبکه‌های اجتماعی ویدیویی را انتشار دادند که در آن ده‌ها خودرو، ادوات و تجهیزات نظامی و سربازان را در شهر العجیلات در نزدیکی شهر الزاویه نشان می‌دهد که در حال حرکت در مسیرشان برای انجام عملیات نظامی دیگری و آغاز جبهه نبردی جدید هستند که با استقبال مردم همراه بوده است. من واقعا نمی‌دانم ماجرا چیست و هیچ زمان از چنین پودری استفاده نکرده‌ام. او در پاسخ به این سوال که در رختکن از بازیکنان شنیده بوده که چنین پودری مصرف می‌کنند یا خیر پاسخ داد" نه، به هیچ عنوان از هیچ یک از بازیکنان نشنیده بودم که چنین پودری وجود دارد. - افراد دیگری نیز در رابطه با پرونده علی اصغر پیوندی، رئیس سابق سازمان هلال احمر دستگیر شده اند.

من نمی‌توانم تایید کنم که چه بازیکن استفاده کرده یا نکرده چرا که من در جریانش نیستم. در این منطقه گروه‌های شبه‌ نظامی دیگری به قاچاق و تجارت سوخت مشغولند که از جمله آنها «گروه‌شبه نظامی النصر»به فرماندهی محمد کشلاف است که مواضع آن پیش از این توسط ارتش ملی لیبی مورد حمله واقع شدند. اگر آقای امیرآبادی گفتند که مصرف کردند پس به استناد صحبت‌هایش، ایشان از این مکمل استفاده کرده‌اند. بازیکن سابق استقلال تهران در واکنش به اظهارات علیرضا نورمحمدی، مدافع سابق پرسپولیس که اعلام کرده آبی پوشان در همان شهرآورد مشکوک بودند، گفت: من در نیمه دوم به بازی آمدم و اگر اشتباه نکنم دقیقه 70 یا 80 بود و بیشتر از 40 - 50 دقیقه بازی نکردم. به نظرم 60 یا 70 دقیقه چیزی نداشت که بخواهم دوپینگ کنم. حالا راجع به بقیه اظهارنظری ندارم.

شریفات در پاسخ به این سوال که با مطرح شدن چنین ماجرایی استقلال وارد حاشیه شده است، گفت: نمی‌دانم که این ماجرا از کجا آب می‌خورد. من دیگر دوست ندارم راجع به بقیه صحبت کنم. در حال حاضر هیچ کس و هیچ چیزی بیشتر از شاهین بوشهر برایم اهمیت ندارد و هر اتفاقی در فوتبال بیفتد به من ارتباط ندارد. من نیاز به تیمی داشتم که کمک حالم باشد و شاهین بوشهر به من کمک کرد. خداراشکر الان هم تمام تلاشم را به کار گرفته‌ام که آنها را خوشحال کنم.

الان به آنها مدیونم و هیچ تیم دیگری را مانند شاهین دوست ندارم. به این خاطر است که وقتی برای نخواستن من دعوا بود شاهین من را پذیرفت و دوباره در این تیم زنده شدم. حتی بیشتر از بارسلونا و لیورپول در حال حاضر شاهین بوشهر را دوست دارم. بازیکن سابق پیکان درخصوص اینکه اعلام کرده بود برخی از بازیکنان پیکان برای شکست این تیم اهمیت قائل نمی‌شدند، گفت: به هر حال کاملا مشخص است که آنها بد نتیجه گرفته‌اند. منظورم این بود که آنها همدل نبودند.

در یک مقطعی خوب نتیجه گرفتند اما از یک زمانی شما چه تمرین خوب انجام می‌دادید یا خیر، هیچ تغییری در ترکیب بازنده ایجاد نمی‌شد. منظورم همین بود که پس برخی از بازیکنان می‌دانستند که تلاش کنند یا نکنند در ترکیب هستند. شما ببینید وقتی یک تیمی چند بازی نتیجه نمی‌گیرد یک تلنگری می‌خورد و تغییر در آن ایجاد می‌شود اما ببینید که طی 10 هفته اخیر ترکیب تقریبا ثابت بوده است. باز هم می‌گویم که در حال حاضر هیچ تیمی مانند شاهین برای من مهم نیست.   در ادامه می‌توانید گل اسماعیل شریفات در دربی جام حذفی برابر پرسپولیس که بعد از آن بازوبند کاپیتانی را از فرهاد مجیدی گرفت را مشاهده فرمایید.

حجم ویدئو: 5.98M .