پاسخ ایران به ادعاهای عربستان در نشست شورای حکام

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پاسخ ایران به ادعای عربستان در نشست شورای حکام نماینده ایران در وین: مسخره است که عربستان ایران را به خاطر درگیری در منطقه متهم می‌کند، در حالی که دستش آغشته به خون مردم سوریه، لیبی، عراق و یمن است! کشوری در منطقه هست که پادشاهی سعودی در آن درگیر نباشد؟!

به گزارش ایسنا، کاظم غریب آبادی در مورد موضوعات منطقه ای و به اصطلاح فعالیت های بی ثبات کننده در منطقه، نیازی به داشتن استعداد سیاسی عمیق برای درک آنچه در منطقه ما اتفاق می افتد، نیست. در حقیقت، نیاز به کسب اطلاعات در مورد برخی کلمات کلیدی مانند طالبان، داعش، القاعده، جنگ در یمن، درگیری های گروهی در لیبی و غیره وجود دارد.

در مورد استناد عربستان سعودی به گزارش سازمان ملل متحد در مورد قطعنامه ۲۲۳۱، باید خاطرنشان کنم که متهم کردن کشورها از طریق رویه های سر خود، بدعت خطرناکی است که به اعتبار سازمان ملل آسیب می رساند و نباید مورد قبول جامعه جهانی واقع شود. گزارش لکه دار و سیاسی دبیرکل، واقعیت های میدانی در این خصوص که وضعیت فعلی منطقه نتیجه مستقیم سیاست های غلط رژیم آمریکا و عربستان سعودی است را تغییر نمی دهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در شبانه‌روز گذشته 1282 تن در اثر ابتلا به کرونا در برزیل جان باختنددر شبانه‌روز گذشته 1282 تن در اثر ابتلا به کرونا در برزیل جان باختند 1 مثل أنبياء الكتاب المقدس في أبريل 1993 لي كاكو فيليب ، وهو رجل لم يسبق له أن كان في الكنيسة ، تلقيت في رؤيا زيارة الملاك الذي يكلفني لرسالة موجهة لجميع الأرض لتحقيق متى 25: 6 ورؤيا 12:14. إليكم قصة اعتقادي وكذلك الرؤى الثلاث الكبرى للدعوة والعمولة عندماتلقيتها
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

زاخارووا: شواهد درباره ادعای شرکت ایران در حمله به عربستان قانع کننده نیستمسکو- ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد: شواهد قانع کننده در گزارش سازمان ملل درباره ادعای شرکت ایران در حمله به مراکز نفتی عربستان سعودی وجود ندارد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت ترکیه: در هر یک میلیون 57 مبتلا به کرونا در ترکیه فوت کرده‌اندوزیر بهداشت ترکیه: در هر یک میلیون 57 مبتلا به کرونا در ترکیه فوت کرده‌اند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تاکید رئیس جمهوری بر آماده سازی فوری برنامه هایی برای کنترل کرونا در استان های قرمزتهران-ایرنا-‌ سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گزارش آخرین وضعیت بیماری کرونا در کشور با تمرکز بر وضعیت استان های قرمز را به رئیس جمهوری ارائه کرد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ساماندهی گلزارهای شهدا، با همکاری مجموعه های استانی در دستور کار بنیاد شهید قرار گیردرئیس جمهور در پی گزارش آقای سعید اوحدی معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از خدمات این بنیاد به خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران بویژه در شرایط اقتصادی کنونی و همچنین ظرفیت های اقتصادی بنیاد شهید و راهکارهای افزایش این ظرفیت هادر جهت خدمت رسانی به جامعه هدف این بنیاد ، تاکید کرد که کشور مدیون ایثارگری های خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران است و همه تلاش ها در دولت و بویژه بنیاد شهید، باید بر ماموریت ذاتی خود که خدمت به این عزیزان متمرکز شود.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

اعلام فهرست ۲۵ قدرت برتر جهان در سال ۲۰۲۰؛ عربستان یک پله تنزل کرددر حالی که آمریکا، روسیه و چین همچنان جایگاه خود را در صدر فهرست کشورهای قدرتمند جهان حفظ کرده‌اند، عربستان سعودی با یک پله تنزل نسبت به سال ۲۰۱۹ رتبه نهم خود را در اختیار کره‌ جنوبی قرار داد. جالبه عربستان نهمین قدرت جهانه یا نهمین قاتل جهان قطر عربستان و امارت ده تا قدرت اولن ؟ از آسایشگاه معلولان ذهنی نظر سنجی کردن؟ از کی تا حالا عربستان قدرت جهانی محسوب میشده که خودش و ما نمیدونستیم؟ عربستان حتی نتوانست جلوی پهبادهای یمنی در حمله به آرامکو را بگیرد. عربستان حتی نمیتواند ۱۵ دقیقه جلوی تکاوران کلاه سبز تیپ ۶۵ نوهد ارتش ایران در صورت جنگ دوام بیاورد. عربها بیشترشان خر را چپه سوار میشن.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »