پاسخ پزشکی قانونی به ادعای وکیل نجفی

27/04/1398 04:36:00 ب.ظ

پزشکی قانونی استان تهران درباره ادعای وکیل محمدعلی نجفی در دادگاه روز گذشته مبنی بر اینکه جلسه کمیسیون پزشکی این پرونده شبانه برگزار شده است، پاسخ داد.

پزشکی قانونی استان تهران درباره ادعای وکیل محمدعلی نجفی در دادگاه روز گذشته مبنی بر اینکه جلسه کمیسیون پزشکی این پرونده شبانه برگزار شده است، پاسخ داد. وی افزود: این امر نیز کاملاً علمی و در فرآیند بررسی پرونده و در جهت احقاق حق انجام میشود.

وی افزود: این امر نیز کاملاً علمی و در فرآیند بررسی پرونده و در جهت احقاق حق انجام میشود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

خبرنگار شرق در اوین هم‌چنان از خدمات پزشکی محروم است

گفتگو با ریچارد رتکلیف درباره انتقال نازنین زاغری به بخش روان پزشکی بیمارستاندولت بریتانیا با نگرانی از وضعیت نازنین زاغری رتکلیف، شهروند ایرانی - بریتانیایی زندانی در ایران، خواهان آزادی او شده است.

مارک اسپر: باید آماده پاسخ به تهدیدهای منطقه‌ای مانند ایران باشیممارک اسپر: باید آماده پاسخ به تهدیدهای منطقه‌ای مانند ایران باشیم مارک اسپر سرپرست موقت وزارت دفاع آمریکا گفت: ما باید در کنار ادامه فشار بر گروه‌های تروریستی مانند گروه داعش و القاعده، آماده پاسخ به تهدیدهای منطقه‌ای مانند ایران و کره شمالی باشیم.

جانِ کوروش پردیس، زندانی بهایی در خطر است

پرونده قتل میترا استاد از نظر موضوعیت اجتماعی و سطح انتشار در جامعه مورد توجه عموم استوکیل مدافع نجفی گفت: در پرونده قتل میترا استاد ابهاماتی داریم که اگر دادگاه موافقت کند یک تیم کارشناسی و کمیسیون پزشکی قانونی در رابطه با صحنه جرم و کارشناسی تشکیل و بررسی‌ها انجام شود. شاید باب برای مطالبی باز شود که راه برای تغییر دادرسی فراهم شود.

وزیر بهداشت ایران: مامورانی از دولت با ارز دولتی دارو و لوازم پزشکی، کابل برق وارد کردندسعید نمکی وزیر بهداشت ایران گفته است که افرادی در این وزارتخانه با ارز دولتی که برای واردات دارو و لوازم پزشکی اختصاص دارد، اقلام دیگری از جمله کابل برق وارد کرده اند. سال گذشته مقام های دولتی گفته بودند با ارز اختصاص داده شده به واردات دارو، جاروبرقی و بخارشور وارد شده است.