پاسخ کمیساریای انتخابات عراق به اعتراضات/ اعلام نتایج نهایی پس از بررسی اعتراضات- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

20/07/1400 08:04 ب.ظ

اعلام نتایج‌نهایی انتخابات_عراق پس از بررسی اعتراضات کمیساریای انتخابات عراق اعلام کرد که نتایج نهایی پس از مشخص شدن نتایج بررسی اعتراضات اعلام خواهد شد

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید به نقل از المسله، کمیسریای عالی انتخابات عراق اعلام کرد که نتایج نهایی انتخابات بعد از مشخص شدن نتیجه اعتراضات اعلام خواهد شد.

«جلیل عدنان» رئیس شورای کمیساریای عالی انتخابات عراق در نشستی خبری گفت که اقدامات این کمیساریا بسیار دقیق است و نتایج اعلام شده نهایی نیست، فردا یا پس فردا بیش از 3 هزار رأی شمارش می‌شود و به نتایج اعلام شده اضافه خواهد شد.

ائتلاف‌‎های الفتح، دولة القانون، عصائب اهل‎ الحق، کتائب حزب‌الله، حزب اسلامی و حزب اتحاد میهنی کردستان نتایج انتخابات پارلمانی عراق را ساختگی خوانده و رد کرده‎ اند. کمیساریای عالی انتخابات عراق در پاسخ به معترضان به نتایج انتخابات پارلمانی اعلام کرده که دستگاه‎های رأی‌گیری بسیار پیشرفته و دقیق هستند و امکان جابه‌جایی آرا وجود ندارد.

نتایج اولیه انتخابات روز گذشته اعلام شد و تعداد کرسی های کسب شده از سوی گروه‌های سیاسی در اولین انتخابات پارلمانی زودهنگام مشخص شد که واکنش‌هایی را به همراه داشت.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

اعلام نتایج اولیه انتخابات پارلمانی در عراقبراساس نتایج اولیه انتخابات پارلمانی در عراق، جریان صدر با کسب 73 کرسی در مجلس پیشتاز این دوره از انتخابات است

اعلام مبلغ جریمه تردد «از» و «به» شهرهای قرمز و نارنجیمعاون اجتماعی پلیس راهور ناجا گفت: جریمه تردد «از» و «به» شهرهای نارنجی ۵٠٠ هزار تومان و شهرهای قرمز یک میلیون تومان است. دوباره گشنه شد دولت ، همیشه دستتون تو جیب مردمه لعنت_الله_علی_قوم_الظالمین

جزئیاتی از پخش تلویزیونی فوتبال ایران و کره/اعلام نام گزارشگرمحمدرضا احمدی و محمدحسین میثاقی مطابق سال قبل اجرای فصل جدید «فوتبال برتر» را بر عهده خواهند داشت و در اولین قسمت از این برنامه، سه شنبه (۲۰ مهر) ساعت ۱۷، جواد خیابانی مسابقه تیم های ملی ایران و کره جنوبی را به صورت مستقیم گزارش خواهد کرد سه کله پوک

شاهزاده محمد بن سلمان راهبرد ملی سرمایه‌گذاری سعودی را اعلام کردشاهزاده محمد بن سلمان، ولی‌عهد پادشاهی عربی سعودی راهبرد سرمایه‌گذاری ملی برای برای تحقق اهداف برنامه چشم‌انداز توسعه 2030 سعودی را اعلام کرد.ولی‌عهد سعودی از موسم ریاض بگو از طنطورا بگو از نمایشگاه کتاب ریاض بگو چرا چیزی از اینا نمیگین؟ چرا گزارشی تهیه نمیکنین؟؟

اعلام استراتژی جدید عربستان؛ بن سلمان به دنبال جذب سالانه ۸۹ میلیارد یورو سرمایه خارجی استعربستان سعودی از طرح جدیدی برای جذب سالانه ۸۹.۵ میلیارد یورو سرمایه خارجی از طریق اعطای مشوق‌های مختلف به بخش خصوصی خبر داد.

اعلام ترکیب ایران برای دیدار با کره‌جنوبی- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimاعلام ترکیب ایران برای دیدار با کره جنوبی علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، شجاع خلیل‌زاده، سعید عزت‌اللهی، علیرضا جهانبخش (کاپیتان) ، احمد نوراللهی، مهدی طارمی، وحید امیری، علی قلی‌زاده و سردار آزمون Qatar2022

خبرگزاری تسنیم

به نقل از المسله، کمیسریای عالی انتخابات عراق اعلام کرد که نتایج نهایی انتخابات بعد از مشخص شدن نتیجه اعتراضات اعلام خواهد شد.

«جلیل عدنان» رئیس شورای کمیساریای عالی انتخابات عراق در نشستی خبری گفت که اقدامات این کمیساریا بسیار دقیق است و نتایج اعلام شده نهایی نیست، فردا یا پس فردا بیش از 3 هزار رأی شمارش می‌شود و به نتایج اعلام شده اضافه خواهد شد.

ائتلاف‌‎های الفتح، دولة القانون، عصائب اهل‎ الحق، کتائب حزب‌الله، حزب اسلامی و حزب اتحاد میهنی کردستان نتایج انتخابات پارلمانی عراق را ساختگی خوانده و رد کرده‎ اند.

کمیساریای عالی انتخابات عراق در پاسخ به معترضان به نتایج انتخابات پارلمانی اعلام کرده که دستگاه‎های رأی‌گیری بسیار پیشرفته و دقیق هستند و امکان جابه‌جایی آرا وجود ندارد.

نتایج اولیه انتخابات روز گذشته اعلام شد و تعداد کرسی های کسب شده از سوی گروه‌های سیاسی در اولین انتخابات پارلمانی زودهنگام مشخص شد که واکنش‌هایی را به همراه داشت.

بر اساس نتایج اولیه اعلام شده از سوی کمیساریای عالی مستقل انتخابات، جریان صدر با 73 کرسی، در صدر قرار دارد و به دنبال آن ائتلاف تقدم با 38، ائتلاف دولت قانون با 37، حزب دموکرات کردستان با 32، ائتلاف کردستان با 17، اتحادیه مهینی کردستان با 15، ائتلاف عزم با 15، ائتلاف فتح با 14، جنبش امتداد با 9، الجیل الجدید با 9، اتحاد اسلامی با 4، جنبش بابلیون با 4، تصمیم با 3، جریان حکمت با 2 و ائتلاف النصر با 2 کرسی در رتبه های بعدی قرار دارند.

انتهای پیام/