پاریسی‌ها نخستین حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا را جشن گرفتند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پاری سن ژرمن در دیدار نهایی این مسابقات باید به مصاف برنده دیگر مسابقه نیمه نهایی میان بایرن مونیخ و لیون برود که فاتح آن چهارشنبه شب مشخص خواهد شد.

تیم پار‌ی‌ سن ژرمن پس از سالها ناکامی در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا سرانجام طعم حضور در دیدار پایانی این مسابقات را چشید. شاگردان توماس توخل که در این دوره نشان دادند از آمادگی بالایی برخوردارند سه شنبه شب در مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با غلبه بر لایپزیش و برتری ۳ بر صفر مقابل این تیم برای نخستین بار راهی فینال این مسابقات شدند.

مارکینیوس، دی ماریا و برنات سه گل پاریسی‌ها را در این دیدار نه چندان دشوار به ثمر رساندند ضمن آنکه نیمار نیز همچون چند بازی گذشته برای این تیم عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود به نمایش گذاشت. پاری سن ژرمن که هر سال تا مرحله یک هشتم مسابقات پیش می‌رفت و سپس از دور رقابت‌ها حذف می‌شد امسال به نوعی درغیاب تیم‌های مطرحی چون بارسلونا، رئال مادرید و یوونتوس، سنت شکنی کرد و یک قدم دیگر خود را به فتح این جام ارزشمند نزدیک‌تر کرد.

پاریسی‌ها در دیدار نهایی این مسابقات باید به مصاف برنده دیگر مسابقه نیمه نهایی میان بایرن مونیخ و لیون بروند که چهارشنبه شب مشخص خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاریخ‌سازی پاریسی‌ها در پرتغال/ صعود به فینال با درخشش دی‌ماریاصعود پاری‌سن‌ژرمن به فینال لیگ قهرمانان اروپا با درخشش دی‌ماریا تیم فوتبال پاری‌ سن‌ ژرمن با درخشش آنخل دی‌ماریا توانست با ۳ گل لایپزیگ آلمان را شکست دهد و برای نخستین بار به فینال لیگ قهرمانان اروپا صعود کند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا طی شبانه‌روز گذشته در هند 876 و در برزیل 684 قربانی گرفتکرونا طی شبانه‌روز گذشته در هند 876 و در برزیل 684 قربانی گرفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ حسن روحانی: ایران در مساله کرونا درخشید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

افزایش ۲۵ درصدی زنان قربانی خشونت خانگی در فرانسه؛ ۱۴۶ زن در یکسال به قتل رسیدندآمار زنانی که به دست شریک زندگی فعلی یا قبلی‌شان در فرانسه کشته شده‌اند در سال ۲۰۱۹ رشد ۲۵ درصدی داشته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

در صورت پیروزی در انتخابات، بلافاصله با ایران به توافق می‌رسمرئیس‌جمهوری آمریکا بار دیگر گفت که در صورت پیروزی در انتخابات پیش رو، بلافاصله با ایران به توافق خواهد رسید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آخرین آمارهای کرونا در ایران/ فوت ۱۶۸ بیمار کرونایی در شبانه روز گذشتهشناسایی ۲۳۸۵ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۲۳۸۵ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۱۶۸ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۳۴۷۸۳۵ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۳۰۰۸۸۱ نفر *تعداد فوت شدگان: ۱۹۹۷۲ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »