پاریسی‌ها با اقتدار برای نخستین بار به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کردند

29/05/1399 12:09 ق.ظ

پاریسی‌ها با اقتدار برای نخستین بار به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کردند جزئیات بیشتر🔽

پاریسی‌ها توانستند با برتری سه بر صفر مقابل تیم لایپزیش آلمان به بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کنند. این نخستین بار است که این تیم فرانسوی در تاریخ خود به فینال لیگ قهرمانان اروپا می‌رسد. گل نخست پاری سن ژرمن توسط مارکینیوش با ضربه سر در دقیقه ۱۳ وارد دروازه لایپزیش شد و در همان نیمه نخست بازیکنان توماس توخل توانستند در دقیقه ۴۲ توسط دی‌ماریا بار دیگر دروازه سفیدپوشان لایپزیش را باز کنند.

نیمه دوم بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بین این دو تیم فرانسوی و آلمانی نیز با برتری پاریسی‌ها ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۵۶ برنات گل سوم را وارد دروزاه شاگران یولیان ناگلزمان کرد. در دقیقه ۷۰ هم امباپه می توانست گل چهارم تیمش را به ثمر برساند اما ضربه او از کنار دروازه بیرون رفت.

گرچه پاری سن ژرمن برای نخستین بار به فینال این بازی‌ها صعود می‌کند اما پنجمین تیم فرانسوی است که به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیده است. گل نخست پاری سن ژرمن آسوشیتدپرس خوشحالی بازیکنان پاری‌سن‌ژرمن

ادامه مطلب:
euronews_pe »

انتخابات نیوزیلند به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتادجاسیندا آردرن، نخست وزیر نیوزیلند روز دوشنبه گفت که انتخابات پارلمانی که قرار بود در تاریخ ۱۹ سپتامبر برگزار شود تا ۱۷ اکتبر به تعویق افتاده است.

آیا ضابطان موظف به ارایه حکم بازرسی به صاحب محل بازرسی شده هستند؟

ملیح‌زاده: قرار نیست پولی به ویلموتس بدهیم/ به قاضی پرونده ایراد وارد استوکیل فدراسیون فوتبال می‌گوید محکومیت این فدراسیون در رای بدوی فیفا به معنای پرداخت پول به حساب ویلموتس نیست و به‌زودی درخواست تجدیدنظر را ارائه خواهند کرد.

واکنش خانواده به بازداشت چندساعته دختر نسرین ستوده؛ جمهوری اسلامی به «پست‌ترین کارها» دست می‌زندواکنش خانواده به بازداشت چندساعته دختر نسرین_ستوده؛ جمهوری اسلامی به «پست‌ترین کارها» دست می‌زند آقای خندان همچنین به صدای آمریکا گفت که خانم ستوده اعلام کرده است که طی روزهای آینده نسبت به پاسخ و واکنش خود به این موضوع تصمیم‌ می‌گیرد.

نتانیاهو: به دنبال خط پرواز مستقیم به امارات با گذر از آسمان عربستان هستیمرووین ریولین، رئیس‌جمهوری اسرائیل با ارسال نامه‌ای از محمد بن زاید، ولیعهد ابوظبی برای سفر به بیت المقدس دعوت کرده است.

نخست وزیر عراق پیش از ورود به آمریکا: بغداد هنوز به کمک‌های واشنگتن نیاز داردنخست وزیر عراق پیش از ورود به آمریکا: بغداد هنوز به کمک‌های واشنگتن نیاز دارد نخست وزیر عراق قرار است این هفته با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، دیدار کند تا گفتگوهای استراتژیک عراق و آمریکا که از ماه ژوئن در مورد روابط دو کشور آغاز شد، به سرانجام برسد