پاروزنی در پهنه اقیانوس برای ترویج بهداشت روان - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پاروزنی در پهنه اقیانوس برای ترویج بهداشت روان

هدف آنها افزایش آگاهی درباره بهداشت روان بود. در این سفر که به 'آتلانتیک دش' معروف شده آنها فاصله پنج هزار کیلومتری جزایر قناری تا آنتیگوا را طی کردند. جانی وُرد، یکی از اعضای تیم، درباره این تجربه و عزم راسخی که برای عبور از اقیانوس داشتند، با بی‌بی‌سی صحبت کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نامه 'زالی' به 'نمکی' درباره استفاده از ظرفیت سایر بخش‌ها در اجرای طرح واکسیناسیون کرونافرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران در نامه ای از وزیر بهداشت خواستار استفاده از ظرفیت سایر بخش‌ها نظیر آموزش و پرورش و شهرداری برای اجرای طرح واکسیناسیون کرونا شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد از کندی در تزریق واکسن کرونا به بیماران نادر/ اعلام آمادگی برای کمک به وزارت بهداشت در تسریع روند واکسیناسیونمعاون علمی، آموزشی و پژوهشی بنیاد بیماری‌های نادر با انتقاد از کندی روند واکسیناسیون بیماران نادر، برای کمک به وزارت بهداشت در تسریع روند واکسیناسیون این بیماران اعلام آمادگی کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

فوت‌وفن، منچسترسیتی-چلسی؛ شکست آزمایش تاکتیکی گواردیولا برای فینال اروپا - BBC News فارسیمهمترین بازی هفته سی و پنجم لیگ برتر فوتبال انگلیس میان منچسترسیتی و چلسی برگزار شد؛ مسابقه‌ای که باید حدود سه هفته دیگر در فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز تکرار شود. ضمن این که سیتی می‌توانست با پیروزی در این بازی قهرمان لیگ برتر شود. در فوت‌وفن این هفته نگاهی انداخته‌ایم به این بازی.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

مجری پیشین طلوع‌نیوز و مسئول رسانه‌ای وزارت مالیه افغانستان در خیابان کشته شد - BBC News فارسینعمت روان، مسئول رسانه‌ای وزارت مالیه افغانستان و مجری سابق تلویزیون طلوع با شلیک افراد ناشناس کشته شد. عامل حمله تاکنون مشخص نشده اما دولت و نهادهای بین‌المللی گروه طالبان را مقصر موجی از ترورهای هدفمند در ماه‌های اخیر در افغانستان می‌خوانند. 😭😭 واقعا فاجعه است، بیچاره افغانستان، تمومی هم نداره
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

انتخابات ۱۴۰۰ ایران؛ آغاز ثبت نام از داوطلبان در میان ابهام‌های قانونی - BBC News فارسیثبت نام از داوطلبان نامزدی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران که قرار است رای گیری آن ۲۸ خرداد برگزار شود، آغاز شده است. در این دوره شورای نگهبان مصوبه ای برای شرایط ثبت نام کنندگان به وزارت کشور ابلاغ کرده که حسن روحانی رئیس جمهور آن خواستار عدم اجرای آن شده است. این وضعیت باعث بروز ابهام های قانونی شده است. انگلیس و اروپاییا به بهبود دموکراسی در ایران خیانت خواهندکرد طفلی آیت الله بی بی سی روش نمیشه یه دل سیر بابت انتخابات مضحک در این رژیم مانور بده!! ناچاره یه سوزن بخودش و رژیم بزنه بگه ابهامات!! اما خودتی ابهامات رو هم با کلمه قانونی بیاری تا بخواهی رژیم رو حساب و کتاب دار معرفی بکنی اما با کوچولو ابهامات!! کص ننه بچه های حمال بی بی سی سبز اصلاح طلبان هم که همیشه می‌گویند «رئیس جمهور» تدارکاتچی است و نمی‌گذارند کاری کند؛ ولی موقع انتخابات، تمام تلاششان را می‌کنند تا ثبت نام کنند و در آن پیروز شوند!!🤦‍♂️
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »