پارلمان آلمان ماسک را اجباری کرد | DW | 06.10.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کرونا بیش از پیش در آلمان گسترش می‌یابد. مراجع پزشکی هشدار می‌دهند که ویروس از هوا نیز قابل‌انتقال است و در حال حاضر در سراسر جهان رو به گسترش است؛ شدیدترین ابتلا به کرونا از ایالات متحده، برزیل و هند گزارش می‌شود.

به دستور ولفگانگ شویبله، رئیس پارلمان آلمان، زدن ماسک از بامداد سه‌شنبه در همه سالن‌های عمومی پارلمان در برلین اجباری می‌شود. این مقررات تا ۱۷ ژانویه سال آینده برقرار خواهد بود.

زدن ماسک در تمام موارد اجباری است، مگر آن که افراد و نمایندگان از فاصله یک و نیم متری با دیگران اطمینان داشته باشند.بنا به آماری که دانشگاه جانز هاپکینز بامداد سه‌شنبه منتشر کرد، ظرف ۲۴ ساعت گذشته حدود ۳۱۰۰ نفر در آلمان به ویروس کرونا مبتلا شدند در حالی‌که روز قبل از آن تنها ۱۵۴۶ نفر به ویروس دچار شده بودند.بنا به آمار دانشگاه جانز هاپکینز، تاکنون بیش از ۳۰۳ هزار نفر در آلمان به کووید۱۹ دچار شده‌ و ۹۵۴۳ نفر درگذشته‌اند. هم‌زمان ۴۴۷ نفر در بیمارستان تحت درمان هستند.

هند پس از ایالات متحده و برزیل در مقام سوم گسترش کرونا در جهان قرار دارد. اما به گفته کارشناسان محلی در هند، نزدیک ۱۳۰ میلیون شهروند هندی به ویروس مبتلا شده‌اند و این کشور در واقع در صدر گسترش ویروس در سطح جهان قرار دارد. هفته گذشته دولت هند دستور باز شدن مدرسه‌ها و سینماها را صادر کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

برای من سوال شده چین کمونیست که خودش این ویروس رو به نوعی تولید و به عمد در دنیا گسترش داده چگونه با این همه جمعیت نسبت به بقیه کشورها ایمن مونده ایا از خیلی قبل واکسن رو تولید و به مردم تجویز کرده

دمش گرم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران – شمار قربانیان کرونا در یک شبانه روز با ثبت ۲۳۵ مرگ رکورد زدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. خوب عکسی برای قربانیان کرونا انتخاب کردید، بعید میدونم جون سالم از کرونا به در برده باشند. واسه اعلام رکورد کرونا عکس عزاداری گذاشتید؟؟! تف به هر چی بی شرفه!!! 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از 35 میلیون و 139 هزار نفر فراتر رفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ترکیه؛ شمار بهبودیافتگان به بیش از 285 هزار نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در هند به بیش از 102 هزار نقر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه از یک میلیون و 215 هزار نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حسن روحانی: عملکرد اقتصادی ایران در دوره شیوع ویروس کرونا از آلمان بهتر بودمتوهم!!!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »