پارتی‌ جنجالی؛ بوریس جانسون در مجلس عوام پوزش خواست | DW | 20.04.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 57 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نخست‌وزیر بریتانیا با حضور در مجلس عوام، اشتباه شرکت در مهمانی دفترش در زمان قرنطینه را پذیرفت و به خاطر آن عذرخواهی کرد. او که پیش‌تر به جریمه نقدی محکوم شده، افزود که به دلیل تهاجم روسیه به اوکراین استعفا نمی‌دهد.

نخست وزیر بریتانیا چهارشنبه ۲۰ آوریل در مجلس عوام بریتانیا به دلیل حضور در پارتی جنجالی در زمان قرنطینه عذرخواهی کرد و گفت که در زمان شرکت در آن مهمانی اطلاع نداشته که خطایی مرتکب می‌شود.

بوریس جانسون گفت که مردم بریتانیا به حق"از نخست‌وزیر خود انتظار رفتار بهتری را دارند”. پس از جریمه‌ای که به دلیل مهمانی غیرقانونی برای بوریس جانسون در هفته پیش تعیین شد این اولین بار بود که او در برابر مجلس عوام قرار گرفت. او گفت: «عمل من اشتباه بود و من به خاطر این بی‌احتیاطی عذرخواهی می‌کنم.» جانسون همزمان اعلام کرد که به دلیل حمله نظامی روسیه به اوکراین از سمت خود استعفا نمی‌دهد. کِر استامر، رهبر اپوزیسیون بار دیگر خواستار کناره‌گیری بوریس جانسون شد. او خاطرنشان کرد که حمایت از اوکراین مسئله‌ای فراحزبی است و هر فردی که از سوی حزب محافظه‌کار به عنوان جانشین جانسون معرفی شود سیاست‌های نخست‌ وزیر فعلی را ادامه خواهد داد.

اواسط آوریل پلیس برای بوریس جانسون و همسرش، کری سایموندس به همراه وزیر دارایی، ریشی سوناک به دلیل نقض قوانین مربوط به کرونا جریمه نقدی تعیین کرد. اسکاتلندیارد در حال تحقیق در مورد برگزاری چند مهمانی در دوران قرنطینه در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ بود. بوریس جانسون که در برخی از این مهمانی‌ها شرکت کرده بود، پس از مدتی انکار به مسئله اعتراف و به این خاطر عذرخواهی کرد.

تحقیقات اسکاتلندیارد در این مورد هنوز ادامه دارد و امکان دارد نخست وزیر بریتانیا با جریمه‌های بیشتری روبرو شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چرا ، استعفا دهد . چون او بخوبی از واقعیت کرونا ، با خبر است . البته که مخاطبین نیز این را میدانند . پس سکوت کردند 😏

یک روز نیز هم دستی با امریکا درطوطئه حذف شاه و حاکم کردن مشتی مزدور بر مردم ایران و به خاک و خون کشیدن منطقه را باید بپزیرند

از قالیباف یاد بگیر، واسه دزدیاش هم عذرخواهی نمیکنه چه برسه به مهمونی رفتن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تهاجم روسیه به اوکراین؛ ادامه نبرد در ماریوپل و اولین تلفات غیرنظامیان در لویوفرماندار شهر لویو گفت سه موشک به انبارهایی اصابت کرده است که در حال حاضر مورد استفاده نیروهای مسلح نیست و موشک چهارم نیز به یک تعمیرگاه خودرو اصابت کرده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

تیرباران یا صندلی الکتریکی؛ مرد محکوم به اعدام در آمریکا مجبور به گزینش شدوکلای مدافع این مرد هر دو روش اعدام را با استناد به ممنوعیت «مجازات بی‌رحمانه و غیرمعمول» در قانون اساسی آمریکا به چالش کشیده‌اند. 😐 چه‌ نوعشه ؟ 🫤 جنایت کاملاً فاشیستی.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش‌ها به حملات به مراکز آموزشی در غرب کابلواکنش‌ها به حملات به مراکز آموزشی در غرب کابل حملات تروریستی صبح امروز به دبیرستان «عبدالرحیم شهید»، و «مرکز آموزشی ممتاز» در غرب شهر کابل پایتخت افغانستان که چندین کشته و زخمی برجای گذاشت با واکنش گسترده بین‌المللی و داخلی مواجه شده است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شلیک راکت از غزه به اسرائیل به دنبال درگیری‌ها در مسجد الاقصیهمزمان با افزایش تنش‌ها میان اسرائیل و فلسطینی‌ها بر سر مسجدالاقصی، شبه‌نظامیان فلسطینی در غزه شامگاه دوشنبه ۲۹ فروردین به سوی اسرائیل راکت شلیک کردند. Salam
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

واردات تلفن‌ همراه به ایران در سال ۱۴۰۰ به بیش از چهار میلیارد دلار رسیدبر اساس گزارش گمرک ایران، واردات تلفن‌ همراه با قیمت بیش از ۶۰۰ دلار نیز یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار بوده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نامه عالیه مطلب‌زاده به رئیس قوه قضاییه در اعتراض به شیوه بازداشت اوعالیه مطلب‌زاده، نایب رئیس انجمن دفاع از آزادی مطبوعات ایران، با انتشار نامه‌ای از زندان شرحی از چگونگی بازداشت اخیر خود داد و آن را «غیرقانونی» دانست. شیوه گزینش نیرو در وزارت اطلاعات (از طریق فرم نشان و معرفی توسط شاغلین در وزارتخانه)، وضعیت این دستگاه را اسفبار کرده. عمده ی این افراد از فهم صحیح ِ متون حقوقی و کسب مهارت سند خوانی و پرونده خوانیِ حرفه ای عاجزند و حال آنکه مهمترین کار یک کارشناس اطلاعاتی ارزیابی منبع و خبر است
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »