پادشاه سعودی بودجه هزار و 20 میلیاردی این کشور را اعلام کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

پادشاه سعودی بودجه هزار و 20 میلیاردی این کشور را اعلام کرد العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

پادشاه سعودی گفت که بودجه سال آینده «روند توسعه در این کشور را تقویت کرده و ادامه رشد و ثبات اقتصادی و مالی» این کشور را در نظر دارد.

او همچنین تاکید کرد که دولت این کشور خواهان «اجرای اصلاحات اقتصادی و متنوع‌سازی منابع درآمد، سرمایه‌گذاری درآمدهای آرامکو از سوی صندوق سرمایه‌گذاری‌های عمومی» است. ملک سلمان گفت دولت سعودی روش «به کارگیری منابع موجود به شکل ممکن و بالا بردن توانمندی‌ و شفافیت هزینه‌های دولتی در بودجه سال آینده که 1020 میلیارد ریال در نظر گرفته شده» را در پیش می‌گیرد.

او همچنین توضیح داد که بودجه سال 2020 سعودی «ادامه سیاست‌های دولت در بهبود خدمات و تاسیسات اساسی برای شهروندان و بالا بردن کیفیت زندگی و ادامه برنامه‌های اسکان است» و پادشاهی سعودی دستور تمدید کمک‌ هزینه‌های معیشتی را صادر می‌کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

لطفا یک مقاله از مقایسه بودجه رژیم آخوندی رو با بودجه ی عربستان رو هم بزارید متوجه بشیم

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازداشت چند نظامی سعودی در آمریکا در پی تیراندازی مرگبار فلوریدادر پی تیراندازی مرگبار یک نظامی عربستانی در یکی از پایگاه های نیروی دریایی آمریکا در ایالت فلوریدا، مقامات امنیتی آمریکایی چند شهروند سعودی را برای بازجویی بازداشت کرده اند. الان ترامپ به اعضاي دولت ميگه تحريم جديد چي تو دست و بالتون دارين ضد ايران؟؟؟ RadicalMe13 وااااااا :/ حالا ایرانو تحریم میکنن باز
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

' تیراندازی سرباز سعودی در فلوریدا حمله تروریستی بوده است' | DW | 09.12.2019تیراندازی مرگبار یک سرباز سعودی در پایگاه هوایی فلوریدا همچنان در سایه ابهام است. بازرسان در تلاش کشف انگیزه‌های دقیق عامل این حمله هستند. طبق ارزیابی آنان اما این حمله به احتمال قوی با انگیزه تروریستی صورت گرفته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تاکید ولی‌عهد سعودی بر آمادگی کشورش برای کمک در تحقیقات حادثه تیراندازی در فلوریداشاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزیز آل سعود ولی‌عهد پادشاهی عربی سعودی بامداد دوشنبه 9 دسامبر 2019 در گوه تو قیافش بابا جلاد بیشرف
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سعودی و ایران موافقت‌نامه هماهنگی امور حج را امضا کردندوزارت حج و عمره پادشاهی عربی سعودی و سازمان حج و زیارت ایران یکشنبه 8 دسامبر موافقت‌نامه هماهنگی برخی حاجیان ایرانی مزدور جمهوری اسلامی هستند و قصد دارند مراسم حج را سیاسی کنند
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

متن کامل لایحه بودجه 99 منتشر شد/ بودجه دولت 484 هزار میلیارد تومان، بودجه شرکتها 1483 هزار میلیارد تومان + جزئیات- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimمتن کامل لایحه بودجه 99 کل کشور با جمع منابع 1988 هزار میلیارد تومان و بودجه عمومی 484 هزار میلیارد تومانی منتشر شد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

روحانی هنگام تحویل بودجه سال ۹۹ به مجلس: بودجه سال آینده بودجه استقامت و مقابله با تحریم استحسن روحانی، رئیس جمهور ایران امروز با حضور در مجلس بودجه سال ۱۳۹۹ را جهت بررسی به مجلس ارائه کرد و در سخنانی اذعان کرد که سال آینده به لحاظ اقتصادی، سال 'فشار حداکثری و ادامه تحریم‌هاست' و بر همین اساس نیز 'بودجه سال آینده بودجه استقامت و مقابله با تحریم است'و 'بر این‌مبنا بودجه ۹۹ را طراحی کردیم'. آقای روحانی رقم بودجه سال آینده را '۴۸۴ هزار میلیارد تومان' اعلام کرد. روحانی خیال می کنه کمبود کلان بوجه را با افزایش قیمت بنزین ودر نتیجه افزایش قیمت های دیگر پر کنه که اگر مردم مالیاتش را بدهند رأیم_راازروحانی_پس_میگیرم حسن اقا الکی گفتی من از گرونی بنزین خبری نداشتم بماند.میخای نون رو هم 10000تومن بکن که دیگه دژاستقامت خودتون رو محکم کنین.با جسد مردم دژ خودتون رو بسازین که در امان باشید.مردم برای شما هیچ ارزشی ندارن شماها فقط برای بقای خودتون گوشت جلوی توپ میخاین.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »