پاداش 15 میلیارد دلاری آمریکا به ارائه‌کنندگان اطلاعات درباره ایران

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا برای هرگونه اطلاعاتی که موجب اختلال در چرخه مالی سپاه پاسداران ایران شود، 15 میلیارد پاداش در نظر گرفت. - خبرگزاری آناتولی

وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا برای هرگونه اطلاعاتی که موجب اختلال در چرخه مالی سپاه پاسداران ایران شود، 15 میلیارد پاداش در نظر گرفت.وزارت امور خارجه آمریکا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: برای هرگونه اطلاعاتی که باعث اختلال در چرخه مالی سپاه پاسداران ایران شود، 15 میلیون دلار پاداش در نظر گرفته ایم.«سپاه پاسداران ایران پول فروش نفت را در فعالیت‌های تروریستی استفاده می‌کند. پاداش مذکور شامل اطلاعات مربوط به شکست تحریم‌های آمریکا علیه ایران نیز خواهد شد.

برایان هوک، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران نیز با تاکید بر اینکه تصمیم مذکور در راستای تحریم‌های اعمالی علیه این کشور و سپاه پاسداران اتخاذ می شود، اظهار داشت: "برای نخستین بار جهت ایجاد اختلال در فعالیت‌های مالی یک نهاد دولتی پاداش اختصاص می‌‌دهیم. سپاه پاسداران شبکه نفتی غیرقانونی راه‌اندازی و از آن برای توسعه تروریسم استفاده کرده است.

این شبکه از راه غیرقانونی نفت به سوریه و برای حمایت از بشار اسد منتقل کرده است. جهت ایجاد اختلال در این فعالیت‌ها از هرگونه ابزار دیپلماتیک و اقتصادی استفاده می کنیم". گفتنی است این پاداش نقدی در چارچوب برنامه «پاداش برای عدالت» وزارت امور خارجه آمریکا پرداخت خواهد شد. وزارت خزانه‌داری آمریکا هم چندین فرد، شرکت و کشتی تحت کنترل سپاه پاسداران را به اتهام ارسال غیرقانونی نفت به رژیم بشار اسد به ارزش ده‌ها میلیون دلار در لیست تحریم‌های خود قرار داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیشنهاد وام 15 میلیارد دلاری فرانسه به ایرانیک منبع دیپلماتیک فرانسوی مرتبط با پرونده ایران سه‌شنبه 3 سپتامبر 2019 از پیشنهاد وام 15 میلیارد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ایران: بازگشت به اجرای کامل برجام منوط به دریافت 15 میلیارد دلار استعباس عراقچی معاون وزیر خارجه ایران گفته است، از نظر تهران، بازگشت به اجرای کامل برجام منوط به دریافت
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

فرانسه: رایزنی با آمریکا برای ایجاد خط اعتباری ۱۵ میلیارد دلاری برای ایران سازنده بودوزیر داراریی فرانسه که به واشنگتن رفته تا درباره ایجاد یک خط اعتباری برای ایران به ارزش ۱۵ میلیارد دلار با آمریکایی‌ها گفت‌وگو کند، مذاکراتش با وزیر خزانه‌داری آمریکا را 'سازنده' خواند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طرح فرانسه: ۱۵ میلیارد اعتبار به ایران؛ به شرط تایید آمریکا | DW | 03.09.2019وزیر خارجه فرانسه می‌گوید برای ایران، در صورت بازگشت به تعهدات برجام، تامین امنیت خلیج فارس و مذاکره درباره برنامه هسته‌ای بعد از سال ۲۰۲۵، خط اعتباری ۱۵ میلیارد دلاری گشوده می‌شود و این همه به موافقت آمریکا بستگی دارد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ایران اجرای کامل برجام را منوط به دریافت ۱۵ میلیارد دلار کرد | DW | 04.09.2019به گفته عباس عراقچی از نظر ایران بازگشت به اجرای کامل تعهدات برجامی منوط به دریافت ۱۵ میلیارد دلار در یک دوره چهار ماهه است. وزیر خارجه فرانسه از احتمال گشایش یک خط اعتباری به این مبلغ با چند شرط خبر داده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ایران: ۱۵ میلیارد دلار از محل فروش نفت عایدمان شود به اجرای کامل برجام باز می‌گردیمعباس عراقچی تاکید کرد که ایران تنها در صورتی به اجرای کامل توافق هسته ای باز خواهد گشت که قادر به فروش نفت خود و بهره مندی از «عواید» آن بدون هرگونه محدودیتی باشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »