پاداش ۵۰۰ میلیارد تومانی با یک پیروزی!

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پاداش ۵۰۰ میلیارد تومانی با یک پیروزی! تیم ملی ایران با شکست عراق، صاحب پاداشی ۱۶ میلیون دلاری خواهد شد که می‌تواند به آماده‌سازی این تیم تا جام جهانی و برگزاری دیدارهای تدارکاتی با تیم‌های باکیفیت جهان کمک کند.

به گزارش ایسنا، فدراسیون جهانی فوتبال پاداش‌ صعود به جام جهانی را از ۱۰ به ۱۲ میلیون دلار افزایش داده است و شاگردان اسکوچیچ با یک پیروزی دیگر در مرحله انتخابی، به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر صعود خواهند کرد.

اگر چه هنوز درباره ادعای عزیزی خادم برای پاداش AFC شک و تردیدهایی وجود دارد اما با توجه به قیمت کنونی هر دلار در بازار ایران ، تیم ملی مبلغی در حدود ۴۸۶ میلیارد تومان به جیب خواهد زد و بیشترین پاداش دلاری یک تیم ورزشی در تاریخ ورزش ایران به دست می‌آید. اما مساله اصلی بعد از کسب این پاداش، چگونگی ورود آن به ایران است که با توجه به شرایطی تحریمی حاکم بر کشور، امکان وارد کردن یک دلار از این مبلغ وجود نخواهد داشت و فدراسیون فوتبال همانند مطالبات گذشته خود از فیفا و AFC باید به روش‌های دیگری متوصل شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بشرط اینکه واقعا پاداش به فدراسیون برسه. میترسم وسط راه سرازلبنان وسوریه و....درنیاره.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۴۸ ساعت پیش از رویارویی با تیم ایران: چهار عضو تیم ملی هندبال زنان کامرون در والنسیا «مفقود» شدند🔺۴۸ ساعت پیش از رویارویی با تیم ایران: چهار عضو تیم ملی هندبال زنان کامرون در والنسیا «مفقود» شدند ▪️تیم‌های ملی هندبال زنان ایران و ‌کامرون دوشنبه ۲۲ آذر ساعت ۸ شب به وقت ایران به مصاف هم می‌روند. ⬇️ بیشتر بخوانید: فعلاکه تیم 'ایرانِ جمهوری اسلامی' تمام بازیهاشو داره میبازه. رژیم بس که به فکر ورزش بانوانه ورزشکارای زن ما باید برن تو گونی وقتی موقع بازی های ملی میشه.🙄 رفتن خوشگذرانی یا پناهندگی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جشن صعود تیم ملی به جام جهانی با حضور طارمی!- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimآشتی مهدی_طارمی و اسکوچیچ با یک تماس مهاجم تیم ملی که با یک اظهار نظر دچار چالش رسانه‌ای با دراگان اسکوچیچ شده بود، پس از تماس با سرمربی تیم به این ماجرا پایان داد و به نظر می‌رسد باید منتظر دعوت او به اردوی بعدی تیم ملی بود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

دادگاه حمید نوری؛ تجدید عهد ایرج مصداقی با سیامک طوبایی تا طلوع‌ انگور
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

راه اندازی سایت عفو بین‌الملل به زبان فارسی همزمان با روز جهانی حقوق بشرترجمه بیش از ۳۰۰ سند از مستندات نقض حقوق بشر در ایران از اواسط دهه ۱۹۶۰ میلادی از جمله اطلاعات دیگری است که در نسخه جدید وبسایت به مخاطبان عرضه شده است. سایت حقوق بشر به زبان فارسی آيا عفو بين الملل به زبان عبرى هم سايتي راه اندازى كرده است؟؟ بيش از ٧ دهه از جنايات ضد بشرى رژيم آپارتايد صهيونيستى گذشته است. و شايد هم …. قرار نباشد كه جاقو دسته خودش را بِبرد!! نقض حقوق بشر در ایران، یک نقض اساسی است؛ ترورها و قتل‌های سازمان یافته حکومتی، تجاوز به زنان زندانی، شکنجه زندانیان، تجاوز به زن و بچه‌های مخالفین و معترضین، شکنجه زن و بچه‌های افراد بیطرف که به هر دلیلی شهرت جهانی یا ملی دارند و...، نمونه‌هایی از نقض اساسی حقوق بشر در ایران است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر اطلاعات با آیت الله جوادی آملی دیدار کردوزیر اطلاعات با آیت الله جوادی آملی و رییس موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی دیدار کرد. ملای اطلاعاتی با ملای منبری دیدار کرد حکومت بهتره بدونه قداستش به مراجع عظام تقلیدشه و حرمت آیة الله جوادی برای تشیع خط قرمزه بهتره با کج اندیشی فاصله بیشتری با شیعه نگیرند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کدام کشورهای اروپا برای زندگی صمیمانه‌ترین و با کیفیت‌ترین هستند؟بر اساس پژوهشی که در خصوص بهترین مکان‌ها برای زندگی انجام شده، کشورهای اسکاندیناوی شامل سوئد، دانمارک به همراه جمهوری چک و اتریش بدترین کشورها برای «پیدا کردن دوست» به شمار می‌روند. چرا باید با این پیامتون به اطلاعات کاربر دسترسی داشته باشید؟ هیچکدام. همه ی کشورهای صلیبچیها با علوم ذهنی ناقص و محدود سودجو و بیگانه پرست و تروریست پرورند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »