ویل اسمیت به مدت ۱۰ سال از حضور در اسکار محروم شد

20/01/1401 05:00 ق.ظ

آکادمی همچنین به دلیل نحوه مدیریت مراسم پس از حرکت جنجالی ویل اسمیت و نیز اجازه دادن به او برای ماندن و دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد عذرخواهی کرده است.

ویل اسمیت، هنرپیشه آمریکایی و برنده جایزه بهترین بازیگر مرد آکادمی علوم و هنرهای سینما در سال ۲۰۲۲ به مدت ۱۰سال از حضور در مراسم اسکار محروم شد.

آکادمی علوم و هنرهای سینما که برگزیدن نامزدها و برندگان جوایز اسکار از جمله ماموریت‌هایش است روز جمعه اعلام کرد که ویل اسمیت را به مدت ۱۰ سال از حضور در مراسم اسکار و یا هر رویداد دیگر مرتبط با آکادمی محروم می‌کند.

این تصمیم پس از نشست شورای مدیران آکادمی علوم و هنرهای سینما و به دلیل حرکت جنجالی و بحث برانگیز ویل اسمیت در جریان مراسم امسال توزیع جوایز اسکار اتخاذ شده است. آکادمی علوم و هنرهای سینما که در کنار برگزیدن نامزدها و برگزیدگان جوایزاسکار در زمینه پیشرفت صنعت سینما و توسعۀ علمی، آموزشی و ارتقای شغلی دست‌اندرکاران این صنعت تحقیق و فعالیت می‌کند در بیانیه خود حرکت ویل اسمیت در مراسم اسکار را «غیرقابل قبول و زیان‌بار» توصیف کرده است.

از سوی دیگر ویل اسمیت نیز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده است که تصمیم آکادمی را در خصوص محرومیت وی از حضور در اسکار می‌پذیرد و به آن احترام می‌گذارد. گفتنی است که ویل اسمیت پیش‌تر و در پی اتفاق‌هایی که بواسطه حرکت جنجالی وی در زدن سیلی به صورت مجری مراسم اسکار روی داد از عضویت در آکادمی استعفا داده بود. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

حقش بود من بخاطر کاری که کرد ازش متنفر شدم . هنو ملت همچنان معتقدن صحنه سازی بود 😐😐😐

ویل اسمیت از حضور در اسکار منع شد - BBC News فارسیآکادمی اسکار ویل اسمیت را به مدت ده سال از حضور در برنامه‌های خود منع کرد. ویل اسمیت در مراسم جوایز اسکار امسال پس از شوخی کریس راک با همسرش، روی صحنه رفت و به صورت او سیلی زد. اینها یه مشت لات و اوباش هستند که جبر روزگار و شانس اونها رو به دریایی از شهرت و ثروت میترسونه و آبروی یه تعداد اندک هنرمند که فهم و کمالات دارن رو میبرن. بچوسم..............سیاهان عشوه گر اسیر سفید پوستان فتنه گر دمشم گرم. ..

سازمان بهداشت جهانی: ابتلای بیش از دو سوم جمعیت آفریقا به کرونا از آغاز همه‌گیریپژوهش جدید سازمان بهداشت جهانی می‌گويد از زمان شروع همه‌گیری کرونا بیش از دو سوم جمعیت آفریقا به کووید-۱۹ مبتلا شده که ۹۷ برابر آمار رسمی مبتلایان است. اچ ای وی مثبتن بیشترشون

اعتراض وکیل امیرحسین مرادی و علی یونسی به ادامه بازداشت آنها پس از دو سالپس از گذشت دو سال از «بازداشت موقت» امیرحسین مرادی و علی یونسی، دانشجویان نخبه زندانی، وکیل آنها می‌گوید که ادامه بازداشت موقت‌ این دو با توجه به اتهامات مطرح‌شده «خلاف قانون است». مگر قانونی هم در کشورهست تا خلاف قانون باشد. کشور فقط طبق دستور وسلیقه اداره میشودوبه این بستگی داردکی وبه چه شکلی صبح ازخواب بیدارشوند. رژیم منتظره بعد از مرگ میرحسین و کروبی، که ۱۳ ساله در حصر موقت هستند، امیرحسین مرادی و علی یونسی را جایگزین انها کند با حکم موقت! اخه خود رهبر ۳۳ ساله رهبر موقته! امام جمعه تهران ۴۲ ساله موقته! اگر نخبه هستید و توانایی هوشی بالا با اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات تماس بگیرید تا در اسرع وقت به اوین منقل شوید. ستاد جذب نوابق ج اسلامی

ادامه مهاجرت پزشکان ایران؛ از نامه به خامنه‌ای تا وعده رئیسی | DW | 07.04.2022ابراهیم رئیسی در واکنش به نگرانی از مهاجرت گسترده پزشکان گفته است که باید به آنها 'اطمینان مالی و اجتماعی' داد. چند ماه پیش‌تر موضوع حاد مهاجرت پزشکان در نامه به خامنه‌ای هم مطرح شد، ولی روند متوقف نشده است. هیچ جای دنیا این بیسوادها بهتر از ایران نمیتون پول در بیارن از همه مهمتر نهار داد🧐🧐🧐 Keys on the cupboard hahahahaha

لهستان: احتمالا شمار آوارگان اوکراینی در لهستان به بیش از 7 میلیون نفر برسدوزیر سیاست‌های منطقه‌ای لهستان گفت که احتمالا شمار پناهجویان اوکراینی ساکن کشورش به 7 میلیون و 300 هزار نفر افزایش یابد. - خبرگزاری آناتولی

رای‌گیری سینماگران معترض به خشونت جنسی برای تشکیل هیئتی «مستقل از خانه سینما»آزاده صمدی، بازیگر سینما و تلویزیون، از نامزدی خود به همراه ۱۲ تن دیگر از زنان دست‌اندرکار سینما برای تشکیل هیئتی جهت رسیدگی به «آزار و خشونت جنسی» در عرصه سینما و تئاتر خبر داد. خب یه هیئت آخوندی تعیین میکردید.

ویل اسمیت، هنرپیشه آمریکایی و برنده جایزه بهترین بازیگر مرد آکادمی علوم و هنرهای سینما در سال ۲۰۲۲ به مدت ۱۰سال از حضور در مراسم اسکار محروم شد.

آکادمی علوم و هنرهای سینما که برگزیدن نامزدها و برندگان جوایز اسکار از جمله ماموریت‌هایش است روز جمعه اعلام کرد که ویل اسمیت را به مدت ۱۰ سال از حضور در مراسم اسکار و یا هر رویداد دیگر مرتبط با آکادمی محروم می‌کند.

این تصمیم پس از نشست شورای مدیران آکادمی علوم و هنرهای سینما و به دلیل حرکت جنجالی و بحث برانگیز ویل اسمیت در جریان مراسم امسال توزیع جوایز اسکار اتخاذ شده است.

آکادمی علوم و هنرهای سینما که در کنار برگزیدن نامزدها و برگزیدگان جوایزاسکار در زمینه پیشرفت صنعت سینما و توسعۀ علمی، آموزشی و ارتقای شغلی دست‌اندرکاران این صنعت تحقیق و فعالیت می‌کند در بیانیه خود حرکت ویل اسمیت در مراسم اسکار را «غیرقابل قبول و زیان‌بار» توصیف کرده است.

از سوی دیگر ویل اسمیت نیز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده است که تصمیم آکادمی را در خصوص محرومیت وی از حضور در اسکار می‌پذیرد و به آن احترام می‌گذارد.

گفتنی است که ویل اسمیت پیش‌تر و در پی اتفاق‌هایی که بواسطه حرکت جنجالی وی در زدن سیلی به صورت مجری مراسم اسکار روی داد از عضویت در آکادمی استعفا داده بود.

وی همچنین از اقدام خود اظهار پشیمانی کرده و در بیانیه‌ای گفته بود آنچه در مراسم اسکار انجام داده تکان دهنده و غیرقابل توجیه بوده است.