ویلیام بار: سندی حاکی از تخلف بزرگ انتخاباتی مشاهده نشده است | DW | 02.12.2020

12/09/1399 09:18 ق.ظ

ترامپ بارها مدعی شده پیروزی او در انتخابات به 'سرقت' رفته است. اکنون وزیر دادگستری دولت او چنین چیزی را تکذیب کرده است. ویلیام بار اعلام کرده که سند و مدرکی در ارتباط با تقلب گسترده انتخاباتی به دست نیاورده است.

ترامپ بارها مدعی شده پیروزی او در انتخابات به 'سرقت' رفته است. اکنون وزیر دادگستری دولت او چنین چیزی را تکذیب کرده است. ویلیام بار اعلام کرده که سند و مدرکی در ارتباط با تقلب گسترده انتخاباتی به دست نیاورده است. ترامپ بارها مدعی شده پیروزی او در انتخابات به"سرقت" رفته است. اکنون وزیر دادگستری دولت او چنین چیزی را تکذیب کرده است. ویلیام بار اعلام کرده که سند و مدرکی در ارتباط با تقلب گسترده انتخاباتی به دست نیاورده است.

اظهارات ویلیام بار، وزیر دادگستری آمریکا در مصاحبه خود با آسوشیتدپرس باعث حیرت بسیاری از ناظران و تحلیلگران شد. او آشکارا ادعاهای دونالد ترامپ در ارتباط با وقوع تقلب گسترده انتخاباتی را رد کرده است.

وزیر دادگستری آمریکا گفته است: «تا کنون هیچ مدرک و سندی درباره تقلبی که بتواند تاثیری بر نتیجه انتخابات داشته باشد، مشاهده نشده است.» چنین اظهاراتی از سوی یکی از اعضای تیم دونالد ترامپ درباره نتایج انتخابات سوم نوامبر تا کنون بی‌سابقه بوده است. ویلیام بار یکی از معتمدان دونالد ترامپ و از چهره‌های وفادار به او بوده که بارها در گذشته از او در برابر مشاجرات حقوقی دفاع و پشتیبانی کرده است.تیم وکلای دونالد ترامپ اظهارات ویلیام بار را رد کرده‌اند. رودی جولیانی، وکیل شخصی دونالد ترامپ و همچنین جنا الیس، یکی از اعضای تیم وکلای ترامپ مدعی شده‌اند که تا کنون وزارت دادگستری کوچکترین تحقیقی درباره برگزاری انتخابات انجام نداده است.

ادامه مطلب:
dw_persian »

ترامپ نگران از دست دادن مصونیت قضایی است زیرا بمحض از دست دادن عنوان ریاست جمهوری دعاوی علیه او شروع و حتی همسرش طلاق خواهدگرفت - او اگر میتوانست برای رهایی از این وضعیت جنگ سوم جهانی براه می انداخت تنها راه پیش روی دونالد ترامپ!😇 پیشنهاد میکنم ترامپ بره تو خیابون و بگه رای مارو دزدیدن دارن باهاش پز میدن ما که به نتیجه ای نرسیدیم با این حرف شاید اون برسه !

آقای دویچه وله اگه میخوای ترامپ از کاخ سفید بره بیرون برو بیخ گوشش هی داد بزن الله اکبر 😉 دیگه خودش میترسه میره بیرون😅 مگه ادعای تقلب بررسی شده مگه دستگاههای شمارش ارا بررسی شدن مگر امضاها بررسی شده کدام ارا پستی بررسی شده کدام ادای تقلب بررسی شده است واکنون چنین مینوازند او چنین حرفی را که اسوشییتد پرس از او نقل(جعل) کرده بود رد کرد و گفت تا اخرین ادعا های تقلب انتخاباتی رسیدگی و به دادگاه عالی فدرال ارسال خواهد شد.ازین توضیح بعدی خوشتان نیامد که منتشر نکردید؟

بعله،... دویچی جون اون که باماشین رفت روی مردم چی شد، دیگه خبری نزدی!!!

پرزیدنت ترامپ از کناره‌گیری ویلیام بار دادستان کل آمریکا از مقام خود خبر دادصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. هدف ترامپِ شیّاد این بود که خبر شکست در رای گیری گزینش گران الکتورال را تحت تاثیر قرار دهد!😇 بی عدالتی آمریکایی باید بیایدبه ایران. اخلاق خوددرستی اش مثل آفت الله خایه منی است. من رجاء واثق دارم که می‌توانند با هم بسازند.

ویلیام بار، وزیر دادگستری آمریکا و حامی سرسخت ترامپ، استعفا کرد«آقای بار چند هفته پیش در مخالفت با رئيس جمهوری آمریکا گفته بود که وزارت دادگستری این کشور، هیچ مدرکی دال بر تخلّف گسترده در انتخابات اخیر نیافته است.» برکنار شد لاشی به قول امریکایی ها Who cares

ویلیام برنز به عنوان رئیس جدید سازمان سیا به تائید سنا رسید | DW | 03.03.2021مجلس سنای آمریکا ویلیام_برنز را به عنوان رئیس جدید سازمان سیا تائید کرد. برنز از زمان دولت باراک اوباما با بایدن همکاری داشته است. مجلس سنا جینا رایموندو، فرماندار قبلی رود آیلند را نیز به عنوان وزیر بازرگانی تائید کرد.

پاسخ پرنس ویلیام به برادرش هری: خانواده سلطنتی نژادپرست نیستپرنس ویلیام از خانواده سلطنتی بریتانیا در برابر اتهامات نژادپرستی مطرح شده از سوی برادرش پرنس هری و

ویلیام برنز به عنوان رئیس سازمان اطلاعات مرکزی دولت جو بایدن معرفی شدویلیام برنز پیش از این قائم مقام وزارت خارجه ایالات متحده و از جمله کسانی بود که مذاکرات محرمانه میان ایران و آمریکا در عمان را رهبری می‌کرد. رفیق شفیق ملاها

ویلیام بار: سندی حاکی از تخلف بزرگ انتخاباتی مشاهده نشده است

ترامپ بارها مدعی شده پیروزی او در انتخابات به"سرقت" رفته است. اکنون وزیر دادگستری دولت او چنین چیزی را تکذیب کرده است. ویلیام بار اعلام کرده که سند و مدرکی در ارتباط با تقلب گسترده انتخاباتی به دست نیاورده است.اظهارات ویلیام بار، وزیر دادگستری آمریکا در مصاحبه خود با آسوشیتدپرس باعث حیرت بسیاری از ناظران و تحلیلگران شد. او آشکارا ادعاهای دونالد ترامپ در ارتباط با وقوع تقلب گسترده انتخاباتی را رد کرده است.

وزیر دادگستری آمریکا گفته است: «تا کنون هیچ مدرک و سندی درباره تقلبی که بتواند تاثیری بر نتیجه انتخابات داشته باشد، مشاهده نشده است.»

چنین اظهاراتی از سوی یکی از اعضای تیم دونالد ترامپ درباره نتایج انتخابات سوم نوامبر تا کنون بی‌سابقه بوده است. ویلیام بار یکی از معتمدان دونالد ترامپ و از چهره‌های وفادار به او بوده که بارها در گذشته از او در برابر مشاجرات حقوقی دفاع و پشتیبانی کرده است.تیم وکلای دونالد ترامپ اظهارات ویلیام بار را رد کرده‌اند. رودی جولیانی، وکیل شخصی دونالد ترامپ و همچنین جنا الیس، یکی از اعضای تیم وکلای ترامپ مدعی شده‌اند که تا کنون وزارت دادگستری کوچکترین تحقیقی درباره برگزاری انتخابات انجام نداده است.

تیم وکلای دونالد ترامپ اعلام کرده‌اند: «ما اسناد و مدارک گسترده‌ای درباره محاسبه آرای غیرقانونی در دست‌کم شش ایالت آمریکا جمع‌آوری کرده‌ایم.» آن‌ها مدعی شده‌اند که ویلیام بار بدون داشتن کوچکترین اطلاعی چنین موضعی گرفته است.

ظرف هفته‌های گذشته، شماری از شکایات حقوقی تیم انتخاباتی دونالد ترامپ از سوی دادگاه‌های ایالتی رد شده است. اکنون ترامپ شکایت دیگری به دادگاه عالی ویسکانسین درباره تخلفات انتخاباتی ارائه کرده است.