ویروس کرونا؛ کمبود دستکش بهداشتی به مرگ یک پزشک ایتالیایی انجامید

29/12/1398 11:00 ق.ظ

ویروس کرونا؛ کمبود دستکش بهداشتی به مرگ یک پزشک ایتالیایی انجامید پائولا پدروینی، دبیر منطقه‌ای فدراسیون پزشکان عمومی ایتالیا به یورونیوز می‌گوید که در استان برگامو، ۱۱۰ پزشک از ۶۰۰ پزشک فعال، به کووید-۱۹ مبتلا هستند گزارش یورونیوز را بخوانید 🔽

مارسلو ناتالی که شیوع ویروس کرونا را «یک جنگ» توصیف کرده بود در یکی از آخرین گفت‌وگوهایش پیش از ابتلا به این بیماری به یورونیوز گفته بود که به دلیل تمام شدن دستکش مجبور است بدون دستکش کار کند. مارسلو ناتالی که در بیمارستان شهر کودونیو کار می کرد و در توصیف شیوع ویروس کرونا گفته بود که «این یک جنگ است»، پس از اینکه تست ابتلای وی به کرونا ویروس مثبت تشخیص داده شده به میلان انتقال یافت.

او در یکی از آخرین گفت‌وگوهایش، پیش از ابتلا به این بیماری به یورونیوز گفته بود که به دلیل تمام شدن دستکش مجبور است بدون دستکش کار کند.

وی همچنین گفته بود که در شهر کودونیو که در نزدیکی میلان واقع است، ۱۴پزشک از ۳۵ پزشک این شهر از ۲۸ فوریه در قرنطینه هستند. او در مصاحبه قبلی گفته بود: «ما برای ویروس کرونا آماده نبودیم. به‌عنوان پزشکان عصر پست آنتی‌بیوتیک، اینطوری یاد گرفته‌ایم که یک قرص برای مقابله با هر چیزی کافی است.»

فدراسیون پزشکان عمومی ایتالیا با تایید مرگ مارسلو ناتالی گفته است که او به دلیل ابتلا به کووید-۱۹ دچار ذات‌الریه شدید شده بود که سرانجام باعث مرگ او شد. پائولا پدروینی، دبیر منطقه‌ای فدراسیون پزشکان عمومی ایتالیا به یورونیوز می‌گوید که در استان برگامو، ۱۱۰ پزشک از ۶۰۰ پزشک فعال، به کووید-۱۹ مبتلا هستند. headtopics.com

حالا ما شما رو تحریم میکنیم هرچند ما مثل شماجنایتکار نیستیم و انسانید را مد نظر قرار میدهیم.!

Majbooorr

ادامه مطلب:
euronews_pe »

شمار جانباختگان ویروس کرونا در ایران به آستانه هزار نفر رسید🎥شیوع ویروس کرونا در خارج از چین؛ ده کشور با بیشترین شمار مبتلایان 💢این نمودار بر اساس اطلاعات منتشر شده تا عصر روز دوشنبه تنظیم شده است درباره شیوع ویروس_کرونا در ایران در وب‌سایت یورونیوز بیشتر بخوانید: لعنت به جمهوری اسلامی و عواملش اسلام سیاسی در همه جای دنیا فقر و فساد و فحشا به وجود میاره این منطقه باید رسیدگی شود نه فقط الان سطل آشغال هایِ اروپا زیرزمینی و غیر قابلِ وُرودِ، بزاریدش رویِ زمین، اونوقت میبینید کدوم خبرگزاری برای کدوم کشور گزارشِ کودکِ کارِ زباله گرد تهیه میکنه. همه چیزتون فیک و مصنوعی و دِکوریه. داره میاد فیلم هایِ غارتِ فروشگاه هاتون!

کوجا: یکی از افراد مبتلا به ویروس کرونا در کشورمان جان باختکوجا: یکی از افراد مبتلا به ویروس کرونا در کشورمان جان باخت

اردوغان:‌ به اتخاذ تدابیر لازم برای مقابله با ویروس کرونا ادامه خواهیم داداردوغان:‌ تدابیر بهداشتی و دیگر تدبیرهای لازم برای مقابله با ویروس کرونا را اتخاذ کرده و خواهیم کرد

ویروس کرونا در آمریکا؛ برخی به خرید سلاح روی آوردندبا شیوع ویروس کرونا در برخی نقاط ایالات متحده ویديوهایی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که نشان می‌دهد، مردم آمریکا به خرید اسلحه‌ روی آورده‌اند. شیوع ویروس در این کشور به افزایش احساس ناامنی دامن زده است. خرید اسلحه در آمریکا برای افراد واجد شرایط آزاد است. از اولین روزای شروع این وضعیت اولین چیزی بود که بنظر ضروری اومد، ولی متاسفانه نمیشد. میخواهند با اسلحه ویروس را بکشند؟😂😂😂😂 آماده یک جنگ داخلی تمام عیار باشید.مردم آمریکا را با مردم ایران مقایسه نکنید.آماده تجزیه ایالت‌های آمریکا باشید.

اسرائیل تلفن بیماران مبتلا به ویروس کرونا را ردیابی می کنداسرائیل تلفن بیماران مبتلا به ویروس_کرونا را ردیابی می کند در حال حاضر دست کم ۲۰۰ اسرائیلی مبتلا به ویروس کرونا تشخیص داده شده اند و ده ها هزار نفر به دلیل تماس با یک بیمار مبتلا یا چون از سفر خارج برگشته اند تحت قرنطینه ای دو هفته ای قرار دارند. عشق به هم نوع و هم وطن رو از مردمان اسرائیل باید یاد گرفت، برخلاف بعضی ایرانی ها که به جون هم افتادند و از بدبختی همدیگه خوشحال میشوند آنها به هم کمک می کنند،اولویتشان مردم اسرائیل و کشورشان است نه مثل رژیم اسلامی که اولویتش عراق و سوریه و فلسطین و ... اولویت تمام احزاب اسرائیل از چپ تا راست بهبود وضعیت مردم و کشور اسرائیل است ،اولویت جمهوری اسلامی چیه عراق، سوریه ،فلسطین، لبنان ، یمن ، عربستان و از همه بدتر اسلام که اصلا معلوم نیست چی هست اره خوبه ردیابی کنید ان شاءالله به زودی وعده خداوند تحقق می یابد واسراییل به دست شیرمردان غیور ایرانی ازصفحه روزگارمحو می شود

دو نماینده کنگره آمریکا به ویروس کرونا مبتلا شدنددو نماینده مجلس نمایندگان آمریکا، روز پنجشنبه 19 مارس اعلام کردند، آزمایش‌ها نشان داده که به ویروس اگر جمهوری خواه بودن امیدوارم خوب بشن ولی اگر دموکرات بودن امیدوارم به درک واصل بشن

یک پزشک ۵۷ ساله ایتالیایی که به دلیل کمبود دستکش بهداشتی، با دست‌های محافظت نشده در بیمارستان کار می‌کرد در اثر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ درگذشت.

مارسلو ناتالی که در بیمارستان شهر کودونیو کار می کرد و در توصیف شیوع ویروس کرونا گفته بود که «این یک جنگ است»، پس از اینکه تست ابتلای وی به کرونا ویروس مثبت تشخیص داده شده به میلان انتقال یافت.

او در یکی از آخرین گفت‌وگوهایش، پیش از ابتلا به این بیماری به یورونیوز گفته بود که به دلیل تمام شدن دستکش مجبور است بدون دستکش کار کند.

وی همچنین گفته بود که در شهر کودونیو که در نزدیکی میلان واقع است، ۱۴پزشک از ۳۵ پزشک این شهر از ۲۸ فوریه در قرنطینه هستند.

او در مصاحبه قبلی گفته بود: «ما برای ویروس کرونا آماده نبودیم. به‌عنوان پزشکان عصر پست آنتی‌بیوتیک، اینطوری یاد گرفته‌ایم که یک قرص برای مقابله با هر چیزی کافی است.»

فدراسیون پزشکان عمومی ایتالیا با تایید مرگ مارسلو ناتالی گفته است که او به دلیل ابتلا به کووید-۱۹ دچار ذات‌الریه شدید شده بود که سرانجام باعث مرگ او شد.

پائولا پدروینی، دبیر منطقه‌ای فدراسیون پزشکان عمومی ایتالیا به یورونیوز می‌گوید که در استان برگامو، ۱۱۰ پزشک از ۶۰۰ پزشک فعال، به کووید-۱۹ مبتلا هستند.

او درباره وضعیت ماسک و دستکش در بیمارستان‌ها گفته است: «وضعیت از پایان فوریه بهتر نشده است. ما مقداری ماسک و دستکش دریافت کرده‌ایم و نه هیچ چیز دیگر. یک ماسک باید برای نصف روز استفاده شود اما ما در اینجا برای یک هفته آنرا استفاده می کنیم.»

ویروس کرونا در جهان؛ هزاران دانشجوی سال آخر پزشکی در ایتالیا بدون امتحانات نهایی به خدمت گرفته شدند

وی افزوده است که پزشکان عمومی برای جلوگیری از شیوع بیشتر، تعداد زیادی از مراجعاتشان را تلفنی انجام می دهند و بیماران با تماس تلفنی با پزشک از آنها مشاوره می‌گیرند.

ایتالیا روز چهارشنبه یکی از استثنایی ترین روزهای مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا را شاهد بود که طی آن ۴۷۵ نفر جانشان را از دست دادند.

ایتالیا تاکنون حدود ۳۶ هزار مورد ابتلا به کرونا ویروس را شناسایی کرده است و ۲۹۷۸ نفر نیز تاکنون جانشان را از دست داده اند. پس از چین، ایتالیا بیشترین آمار قربانیان ویروس کرونا را دارد اما پیش‌بینی می‌شود که روزجمعه میزان مرگ و میز ناشی از ویروس کرونا در ایتالیا از چین نیز پیشی بگیرد.