ویروس کرونا منجر به مهاجرت معکوس از اروپا شد

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔻اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: 🔸ویروس کرونا منجر به مهاجرت معکوس از اروپا شد 🔹خبرهای رسیده حاکی از آن است که قاچاقچیان انسان دست‌به‌کار انتقال مهاجران از محل اقامت آنها در اروپا به سوی کشورهایشان شده‌اند./ اعتمادآنلاین این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

خبرهای رسیده حاکی از آن است که قاچاقچیان انسان دست‌به‌کار انتقال مهاجران از محل اقامت آنها در اروپا به سوی کشورهایشان شده‌اند.معکوس شدن فعالیت قاچاقچیان انسان و مهاجرت‌های غیرقانونی بین 2 قاره اروپا و آفریقاست. خبرهای رسیده حاکی از آن است به دلیل اوضاع وخیم شیوعدست‌به‌کار انتقال مهاجران از محل اقامت آنها در اروپا به سوی کشورهایشان شده‌اند.

به نوشته رسانه‌های اسپانیایی، از چندی بعد از شیوع ویروس کرونا در اروپا شاهد پدیده بازگشت غیرقانونی پناهجویان به کشورهای متبوع خود هستیم، به طوری که از مارس گذشته حدود 100 مراکشی، به همان روش غیرقانونی مهاجرت به اروپا، از اسپانیا به کشور خود بازگشته‌اند.این رسانه‌ها خبر می‌دهند، مهاجران می‌کوشند تا از طریق همان قاچاقچیان خود را به کشورهایشان برسانند و قاچاقچیان نیز با اینکه هزینه مسیر مراکش به اسپانیا بین 400 تا هزار یورو است، از هر نفر 5400 یورو دریافت می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در اروپا به یک و نیم میلیون نفر رسیدبه این ترتیب اروپا دارای بیش‌ترین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در میان قاره‌های جهان است. Will an impartial international delegation from all countries be formed to investigate who made Coronavirus, will the country that made Corona Virus be punished?
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا و شلختگی فوتبال اروپا؛ از تعطیلی و اعتراض تا امید به آغاز رقابت‌ها
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در اروپا از ۱۴۰ هزار نفر فراتر رفتاروپا تاکنون با ثبت مرگ ۱۴۰ هزار و ۹۶ نفر بر اثر ابتلا به بیماری «کووید ۱۹» بیشترین خسارت جانی را در مقایسه با قاره‌های دیگر از شیوع نوع جدید ویروس کرونا دیده است. بعد چهارتا پیاز فروش میگفتند ویروس ترور بیولوژیکه اونم مختص دی ان ای ایرانی ها!!! چه گوه خوریها...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمار مرگ در اثر ویروس کرونا در آمریکا از ۶۵ هزار گذشتدر آمریکا آمار مرگ در اثر ابتلا به ویروس کرونا از ۶۵ هزار نفر بالاتر رفته هرچند برخی کارشناسان می گویند که رقم واقعی می تواند خیلی بالاتر باشد. 'آخرین هشدار و یادآوری به تمام بشریت: خورشید به ماه رسیده است -ادراک- تا هرکس که هلاک می‌شود براساس بینه هلاک شود و هرکس زنده می‌ماند بر اساس بینه زنده بماند.' امام ناصرمحمدیمانی ۱۳۹۹/۲/۹ه.ش. IslamicRepublicOfBBC نظر سنجی برای شما صورت گرفته توجه کنید
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ابتلای بیش از ۱۰ هزار نفر در ۲۴ ساعت گذشته در روسیه به ویروس کرونادر ۲۴ ساعت گذشته ۵۸ مورد مرگ ناشی از ویروس کووید-۱۹ در روسیه ثبت شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بیش از ۶۰۰ نفر از افراط‌گرایان طالبان از زندان‌های افغانستان آزاد شدنددولت افغانستان پیش از این ۵۵۰ زندانی طالبان را در چند نوبت از زندان‌های سراسر کشور آزاد کرده‌بود و با آزادی این گروه تازه، شمار زندانیان آزادشده‌ طالبان از سوی دولت به ۶۴۸ تن رسید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »