ویروس کرونا در چین: امید و نگرانی همزمان | DW | 19.03.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چین روز پنجشنبه برای اولین بار از زمان ثبت آمار مبتلایان به ویروس کرونا هیچ مورد تازه‌ای را گزارش نکرد. مقام‌های چین و دیگر کشورهای آسیایی اما نگرانند که به دلیل سفر افراد مبتلا از خارج با موج دوم شیوع کرونا مواجه شوند.

چین روز پنجشنبه ۲۹ اسفند برای نخستین بار از زمان شیوع ویروس کرونا در این کشور اعلام کرد که هیچ مورد تازه‌ای از ابتلا به این ویروس گزارش نشده است.

اکثر این"مبتلایان وارداتی" نه شهروندان خارجی بلکه چینی‌هایی هستند که به وطن خود بازگشته‌اند، چون بر این گمان بودند که وخامت شیوع کرونا در کشورشان رو به پایان است.کمیسیون بهداشت پکن اعلام کرده که تا کنون مجموعا ۱۸۹"مبتلای وارداتی" در چین شناسایی شده و به ثبت رسیده است. او از شهروندان چین خواست که"هوشیاری خود را حفظ کنند و به تلاش‌های خستگی‌ناپذیر خود در راه پیشگیری و مباره با اپیدمی کرونا ادامه دهند".

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کیر_تو_چین

به من نگید که گزارشات کمونیست ها را باور میکنید. ملا و کمونیست از یک توالت گوه میخورند.

بر پدر ادم دروغگوی چپول بیشرف لعنت ChineseVirus AyatollahsSpreadCOVID19 ChinaLiedPeopleDied

منتظر واکنشهای جمهوری اسلامی باشید که تا کل دنیا را آلوده نکنه، بیخیال نمیشه

به آمار سازی دیکتاتور ها اعتماد نکنید چه از نوع مذهبی و چه از نوع کمونیستی

حکومت کمونیستی،وقتی دید اقتصادش داره فرومیپاشه میاد این خبر ر انتشار میده،همزمان که سایرکشورهادرگیراین بیماری هستند بازار ر دست بگیره.

ChinaLiedPeopleDied چین کمونیست دروغگو مثل جمهوری اسلامی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کمک‌های بشردوستانه واحد قانونی ایمنی هسته‌ای چین برای مبارزه با شیوع ویروس کروناواحد قانونی ایمنی هسته‌ای چین (China Atomic Energy Authority) که تعامل نزدیکی با سازمان انرژی اتمی ایران در همکاری‌های صلح‌آمیز هسته‌ای دارد، محموله‌ای از کمک‌های بشردوستانه شامل ده هزار لباس محافظتی قابل استفاده برای بیماران و کادر درمانی در شرایط ICU به علاوه چهار هزار و پانصد ماسک محافظتی و ده مجموعه اکسیژن ساز به این سازمان اهدا کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ابتلای جدید به ویروس کرونا در شهر ووهان چین صفر شدشهر ووهان چین در استان هوبئی این کشور که به‌عنوان مرکز شیوع ویروس کرونا در جهان شناخته می‌شود، در ۲۴ ساعت گذشته هیچ ابتلای جدید کووید-۱۹ را ثبت نکرده است. این اتفاق برای نخستین بار پس از چند ماه درگیری این شهر با ویروس کرونا رخ می‌دهد. آفرین به چین بزرگ همه مستعد ها و کسایی که احتمال گرفتنش رو داشتند گرفتند دیگه کسی نمونده نگرفته باشه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چین یک روز بدون ثبت ابتلا به ویروس کرونا سپری کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کوجا: یکی از افراد مبتلا به ویروس کرونا در کشورمان جان باختکوجا: یکی از افراد مبتلا به ویروس کرونا در کشورمان جان باخت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

از مقوا تا استیل؛‌ ویروس کرونا روی کدام سطوح بیشتر فعال می‌ماند؟از مقوا تا استیل؛‌ ویروس کرونا روی کدام سطوح بیشتر فعال می‌ماند؟ ویروس_کرونا این گزارش را بخوانید 🔽 گاییدین با این تبلیغات داغون
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزارت بهداشت ایران: شمار قربانیان ویروس کرونا از هزار نفر فراتر رفتشمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایران طبق آمار وزارت بهداشت، تا بعد از ظهر روز چهارشنبه، ۲۸ اسفند به ۱۷ هزار و ۳۶۱ نفر رسید و شمار قربانیان از هزار نفر فراتر رفت. در روزهای آینده سیلی از مبتلایان گزارش خواهد شد، جامعه بین الملل آماده باشد. کرونا ایران کوید۱۹ کرونا در ایران؛ ۵ هزار پرستار جدید در بیمارستان‌ها آغاز بکار می‌کنند جزئیات بیشتر و بروز رسانی خبرها درباره شیوع ویروس_کرونا در ایران در وب سایت یورونیوز: سازمان بهداشت جهانی میگه تعداد مبتلایان ۵ برابر اون چیزیه که ایران اعلام کرده پس تعداد کشته شده ها هم ممکنه پنج برابر باشه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »