ویروس کرونا؛ 'دشمن سرکش بشریت'

15/02/2020 10:41:00 ب.ظ

ویروس کرونا؛ 'دشمن سرکش بشریت'

ویروس کرونا؛ 'دشمن سرکش بشریت'

ویروس جدید کرونا همچنان قربانی می‌گیرد. چین جان باختن بیش از ۱۴۰ نفر دیگر بر اثر ابتلا به این ویروس را تایید کرده است.

پنجره همرسانی را ببندیدویروس جدید کرونا همچنان قربانی می‌گیرد. چین جان باختن بیش از ۱۴۰ نفر دیگر بر اثر ابتلا به این ویروس را تایید کرده. به این ترتیب شمار قربانیان این ویروس به بیش از هزار و پانصد نفر رسیده است. همچنین طی یک روز گذشته بیش از ۲۵۰۰ مورد ابتلای جدید در جهان ثبت شده و شمار مبتلایان به بیش از ۶۶ هزار نفر رسیده است. با این حال، سازمان بهداشت جهانی می گوید سرعت انتشار ویروس کمتر شده است.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

آتش‌سوزی در 6 هکتار از نخلستان‌های ‌رودان؛ 600 اصله درخت در آتش سوخت + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به 1381 نفر رسید

روند افزایش شمار قربانیان و مبتلایان به ویروس کرونا شدت یافتکمیته بهداشت ایالت هوبی چین جمعه 14 فوریه 2020 در وبسایت خود اعلام کرد روز پنج‌شنبه 116 تن در اثر الهم زد فزد

شیوع ویروس کرونا؛ از آمار ۱۳۸۰ نفری قربانیان تا انتقاد آمریکا از چینآمار جدید جان باختگان در حالی اعلام می شود که لری کدلو، مشاور اقتصادی کاخ سفید روز پنجشنبه از «عدم شفافیت» چین در زمینه اطلاع رسانی و مقابله با شیوع نوع جدید ویروس کرونا انتقاد کرد.

ویروس‌ کرونا؛ آیا طب سنتی چین بیماری نوظهور را درمان می‌کند؟در حالی که چین در پی یافتن درمانی برای بیماری مرگبار جدید موسوم به «کوید ۱۹» یا همان ویروس کروناست، برخی پزشکان و افراد عادی در این کشور به رویکردهای سنتی برای درمان تمایل پیدا کرده‌اند. اگر نتونه آیت_الله_تبریزیان حتما میتونه درمان کنه 🤣🤣 خیر راه درمان داروی امام کاظم می باشد ! بله میتونن سوزن هاشون رو به بیضه چپ ویروس فرو کنن و عقیمش کنن:)))

ویروس کرونا؛ علیرغم جهش موارد در چین وضعیت جهانی 'تغییر نکرده'سازمان بهداشت جهانی می گوید علیرغم افزایش ابتلا به ویروس کرونا در استان هوبی چین، موارد ابتلا خارج از مرزهای این کشور افزایش قابل توجهی نداشته است.

ابتلای ۱۷۰۰ پزشک و پرستار در چین به ویروس جدید کروناچین می‌گوید ۱۷۰۰ نفر از کارکنان بهداشتی آن کشور به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. چین ک هرچیزی رو سریع میسازه،چرا نمیتونه واکسنشو بسازه پس

این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شود پنجره همرسانی را ببندید ویروس جدید کرونا همچنان قربانی می‌گیرد.در چین طی 24 ساعت اخیر 121 تن دیگر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان باختند و شمار قربانیان این بیماری در این کشور به 1381 نفر افزایش یافت.ابتلا به ویروس کرونای جدید در این ایالت جان خود را از دست داده‌اند.مشاور اقتصادی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا گفت: «ما ار عدم شفافیت چینی ها مایوس شده ایم.

چین جان باختن بیش از ۱۴۰ نفر دیگر بر اثر ابتلا به این ویروس را تایید کرده. به این ترتیب شمار قربانیان این ویروس به بیش از هزار و پانصد نفر رسیده است.02. همچنین طی یک روز گذشته بیش از ۲۵۰۰ مورد ابتلای جدید در جهان ثبت شده و شمار مبتلایان به بیش از ۶۶ هزار نفر رسیده است. به گفته مسئولان چینی ذیربط، آخرین آمار مرگ در اثر ابتلا به ویروس کرونا به مرز 1500 مورد نزدیک شده و تاکنون حدود 60 هزار نفر نیز در این کشور به ویروس کرونا مبتلاء شده‌اند. با این حال، سازمان بهداشت جهانی می گوید سرعت انتشار ویروس کمتر شده است. بر اساس این بیانیه، تعداد مبتلایان به این ویروس 63 هزار و 851 نفر اعلام شد. علی همدانی گزارش می‌دهد. این سخنان در حالی بیان می شود که دونالد ترامپ در آخرین اظهارنظر رسمی خود درباره شیوع ویروس جدید کرونا از «عملکرد بسیار حرفه ای» چین ستایش کرده بود.

. کمیسیون بهداشت و درمان شهرداری ووهان در 31 دسامبر، اعلام کرد که 27 نفر که با بازار غذاهای دریایی شهر در ارتباط بودند، به این"بیماری مرموز" مبتلا شده و این بازار بسته شده است. از طرفی و به گزارش خبرگزاری رویترز آژانش بین‌المللی انرژی اعلام کرد که تقاضا برای خرید نفت در 3 ماهه اول سال جاری به میزان روزانه 435 هزار بشکه کاهش یافته است.