ویروس کرونا؛ 'دشمن سرکش بشریت'

ویروس کرونا؛ 'دشمن سرکش بشریت'

15/02/2020 10:41:00 ب.ظ

ویروس کرونا؛ 'دشمن سرکش بشریت'

ویروس جدید کرونا همچنان قربانی می‌گیرد. چین جان باختن بیش از ۱۴۰ نفر دیگر بر اثر ابتلا به این ویروس را تایید کرده است.

پنجره همرسانی را ببندیدویروس جدید کرونا همچنان قربانی می‌گیرد. چین جان باختن بیش از ۱۴۰ نفر دیگر بر اثر ابتلا به این ویروس را تایید کرده. به این ترتیب شمار قربانیان این ویروس به بیش از هزار و پانصد نفر رسیده است. همچنین طی یک روز گذشته بیش از ۲۵۰۰ مورد ابتلای جدید در جهان ثبت شده و شمار مبتلایان به بیش از ۶۶ هزار نفر رسیده است. با این حال، سازمان بهداشت جهانی می گوید سرعت انتشار ویروس کمتر شده است.

آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم روحانی سرقت اسناد هسته‌ای از سوی اسرائیل را تأیید کرد | DW | 02.08.2021 آمریکا، بریتانیا و اسرائيل، ایران را مسئول حمله مرگبار به نفتکش مرسر استریت معرفی کردند ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به 1381 نفر رسید

روند افزایش شمار قربانیان و مبتلایان به ویروس کرونا شدت یافتکمیته بهداشت ایالت هوبی چین جمعه 14 فوریه 2020 در وبسایت خود اعلام کرد روز پنج‌شنبه 116 تن در اثر الهم زد فزد

شیوع ویروس کرونا؛ از آمار ۱۳۸۰ نفری قربانیان تا انتقاد آمریکا از چینآمار جدید جان باختگان در حالی اعلام می شود که لری کدلو، مشاور اقتصادی کاخ سفید روز پنجشنبه از «عدم شفافیت» چین در زمینه اطلاع رسانی و مقابله با شیوع نوع جدید ویروس کرونا انتقاد کرد.

ویروس‌ کرونا؛ آیا طب سنتی چین بیماری نوظهور را درمان می‌کند؟در حالی که چین در پی یافتن درمانی برای بیماری مرگبار جدید موسوم به «کوید ۱۹» یا همان ویروس کروناست، برخی پزشکان و افراد عادی در این کشور به رویکردهای سنتی برای درمان تمایل پیدا کرده‌اند. اگر نتونه آیت_الله_تبریزیان حتما میتونه درمان کنه 🤣🤣 خیر راه درمان داروی امام کاظم می باشد ! بله میتونن سوزن هاشون رو به بیضه چپ ویروس فرو کنن و عقیمش کنن:)))

ویروس کرونا؛ علیرغم جهش موارد در چین وضعیت جهانی 'تغییر نکرده'سازمان بهداشت جهانی می گوید علیرغم افزایش ابتلا به ویروس کرونا در استان هوبی چین، موارد ابتلا خارج از مرزهای این کشور افزایش قابل توجهی نداشته است.

ابتلای ۱۷۰۰ پزشک و پرستار در چین به ویروس جدید کروناچین می‌گوید ۱۷۰۰ نفر از کارکنان بهداشتی آن کشور به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. چین ک هرچیزی رو سریع میسازه،چرا نمیتونه واکسنشو بسازه پس