ویروس کرونا: میلیون‌ها نفر در ایتالیا در قرنطینه هستند؛ صدها هزار نفر در کره جنوبی آزمایش می‌شوند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺ویروس_کرونا: میلیون‌ها نفر در ایتالیا در قرنطینه هستند؛ صدها هزار نفر در کره_جنوبی آزمایش می‌شوند ⚡️میلیون‌ها نفر در ایتالیا به خاطر شیوع ویروس کرونا در قرنطینه هستند و بیش از ۸۰۰ نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند.

یک کارشناس به فاکس نیوز گفته هیچکس آمار رژیم ایران را باور نمی‌کنددر این گزارش آمده است که شمار مبتلایان به ویروس جدید کرونا در خاورمیانه، روز پنجشنبه ۲۲ اسفند به بیش از ۱۰ هزار نفر رسید که بیشتر این موارد مربوط به ایران است.

متیو اشمیت، کارشناس علوم سیاسی و امنیت ملی از دانشگاه «نیو هِیوِن»، به فاکس نیوز گفته است: «هیچکس آماری که [توسط رژیم] تهران منتشر می‌شود را باور نمی‌کند.» فاکس نیوز در بخش دیگری از این گزارش گفته است حکومت ایران حالا ایالات متحده و تحریم های سخت دولت ترامپ را مقصر عدم قابلیت خود برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا را معرفی می کند. این در حالی است که ایالات متحده آمریکا پیشتر ​که معافیت‌هایی از تحریم ایران را صادر کرده است و به بانک مرکزی ایران اجازه می‌دهد برای ارسال برخی خدمات بشردوستانه، تراکنش‌های مالی انجام دهد.

پیش از این نیز مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، اعلام کرده بود که به ایران برای مقابله با کرونا پیشنهاد کمک داده‌ شده است. با این حال رسانه های ایران چندی پیش گزارش دادند که جمهوری اسلامی کمک آمریکا را نمی پذیرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تا جمهوری شیطانی ایران هست جهان ایران خاورمیانه به امنیت صلح سلامتی آرامش برکت زمین آسمان رحمت خداوند بر نمی گردد هرگز هرگز هرگز تصور نکنید بدانید جهان روبه نابودی است حتی جمهوری شیطانی ایران باعث جنگ جهانی سوم خواهند شد شک نکنید اینها نابود کننده ها هستند

چرا پمپئو کمک هایی که می خواست برای مردم ایران بفرستد را به مردم خودش نمی دهد؟

در آمریکا که هیچ خبری نیست. فقط ترامپ دست به دعا برداشته است!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار قربانیان ویروس کرونا در اسپانیا به 84 نفر رسیدشمار قربانیان ویروس کرونای جدید در اسپانیا به 84 نفر افزایش پیدا کرد - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تعداد قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا به 1016 نفر رسیدتعداد قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا به 1016 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

احتمال ابتلای ۵ هزار نفر به ویروس کرونا در پروژهای سینمایی و تلویزیونیشبنم عرفی نژاد دستیار،برنامه ریز و کارگردان سینما با انتشار یادداشتی خواستار تعطیلی پروژه های سینمایی و تلویزیونی شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شیوع «کووید-۱۹» در ۱۳۲ کشور / فوت ۵۰۸۳ نفر در جهانشیوع بیماری کووید-۱۹ ناشی از کروناویروس اولین بار در اواخر ماه دسامبر در شهر ووهان چین گزارش شد و با گذشت سه ماه، در حال حاضر۱۳۲ کشور و منطقه در جهان با این بیماری درگیر هستند. تصحیح خبر، ،، تعداد کشته شدگان فقط ماله ایرانه.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان ویروس کرونا در اسپانیا به 120 تن رسیدشمار قربانیان ویروس کرونا در اسپانیا به 120 و تعداد مبتلایان به این بیماری به 4 هزار و 200 نفر رسید.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نخستین فرد مبتلا به ویروس کرونا در افغانستان بهبود یافترئیس اداره بهداشت عمومی ولایت هرات افغانستان از بهبود وضعیت سلامتی نخستین فرد مبتلا به ویروس کرونا در این ولایت خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »