ویرانه‌ای در یزد که 200 دانش‎آموز دارد!

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

ویرانه‌ای در یزد که ۲۰۰ دانشآموز دارد! مدیر دبستان مهر نرسی‌آباد: *مدرسه مهر نرسی‌آباد دارای سیستم برق‌کشی‌ قدیمی و خطرناکی است *این مدرسه از نظر ایمنی بویژه در قسمت دیوارها وضعیت خطرناکی دارد *حیاط مدرسه برای بازی دانش‌آموزان غیرقابل استفاده است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، دبستان مهر نرسی‎آباد که این روزها دغدغه‎ی میزبانی بیش از 200 دانش‌آموز یزدی را دارد نه در یک منطقه دور افتاده قرار گرفته و نه در حاشیه شهر واقع شده بلکه دقیقاً در دل شهر تاریخی یزد و در محله‎ای قدیمی به نام نرسی‌آباد در مجاورت محلات کسنویه و شیخداد قرار گرفته است.

مسئولان اداره کل آموزش و پرورش تاریخی بودن این مدرسه را علت عدم مرمت آن عنوان می‏‌کنند و تنها اداره کل میراث فرهنگی بودجه‌ای را به آن اختصاص داده و بخش‌‏هایی از این بنای تاریخی در دست مرمت دارد. این مدرسه چنان احوال ناخوشی دارد و آنچنان مورد بی‌مهری قرار گرفته که به نظر می‌رسد اگر پای انصاف به میان بیاید، بی‏‌شک هیچ کدام از مسئولان حاضر به تحصیل فرزندشان در این مدرسه نیستند.

این مسئول به غیرایمن بودن و خطرناک بودن سیم کشی‌های مدرسه نیز اشاره و خاطرنشان می‌کند: مدرسه مهر نرسی‌آباد دارای سیستم برق ‎ کشی‌ قدیمی و خطرناکی است و برای حفظ سلامت دانش‏آموزان نیازمند تعویض کلیدها و پریزهاست تا پس از آن بتوان اقدام به رنگ‌‏آمیزی کلاس‏‏‌ها جهت آماده‎سازی مدرسه برای ابتدای سال تحصیلی کرد.

این مسئول با تاکید بر این که تاکنون در رابطه با مشکل سیم‌کشی و برق‌رسانی این مدرسه اطلاعی به اداره کل آموزش و پرورش داده نشده است، اظهار می‌کند: تاکنون مدیریت مدرسه درخواستی مبنی بر رسیدگی به مشکلات سیم‌کشی‌های مدرسه به اداره کل آموزش و پرورش ارائه نکرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

داوری زنان در عرصه‌ای که در انحصار مردان بود | DW | 15.08.2019استفانی فراپارت داور دیدار چلسی و لیورپول ثابت کرد که یک زن هم می‌تواند در مهمترین بازی مردان سوت بزند و عملکردی قابل قبول داشته باشد. یکی از مفسران درباره این دیدار می‌گوید: 'دیوارهای قلعه مردانه در حال ریختن‌اند'.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ساقط شدن پهپاد آمریکایی نشانه افول تمدن استکباری است/ صادراتی که ارزش افزوده نیاورد مفید نیستامام جمعه موقت تهران با اشاره به ساقط شدن پهپاد آمریکایی تصریح کرد: این را می‌شد با اس ۳۰۰ روسی هم زد اما این موشک که این پهپاد را زد موشک بومی بود. تحلیل‌گری می‌گوید این که موشک ایران پهپاد آمریکایی را زد نقطه عطفی است که تمدنی، تمدن دیگر را تحت الشعاع قرار داد و این نشانه افول تمدن استکباری است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تا زمانی که شیر نفت در جیب دولت‌ها باشد، استبداد هست و پاسخگویی وجود ندارددبیرکل حزب ندای ایرانیان گفت: مسئولان اقتصادی کشور دنیا را نمی‌شناسند و نوع نگاه‌شان به اقتصاد مولد نیست، تا زمانی که شیر نفت در جیب دولت‌ها باشد استبداد هست و پاسخگویی وجود ندارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بریتانیا به ایران هشدار داد به تضمین‌هایی که در مورد نفتکش گریس۱ داده، پایبند بماندبریتانیا به ایران هشدار داد به تضمین‌هایی که در مورد نفتکش گریس۱ داده، پایبند بماند دولت بریتانیا روز پنجشنبه ۲۴ مرداد به ایران هشدار داد به تضمین‌هایی که در مورد نفتکش گریس۱ و محموله آن به دولت جبل‌الطارق داده و موجب آزادی آن شده است، پایبند بماند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آیا توانایی زنان در انجام چند کار همزمان بیش از مردان است؟ | DW | 15.08.2019تاکنون گفته می‌شد که زنان بهتر از مردان چند کار همزمان را انجام می‌دهند. یک محقق آلمانی برای سنجش این کلیشه آزمایش‌هایی را روی زنان و مردان انجام داده است. یک عصب‌روانشناس هم نتیجه یافته‌های این محقق را تأیید کرده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

خصوصی سازی در ایران خاصه سازی است/ تشکل‌های کارگری یکدیگر را تضعیف نکنندمعاون دبیر کل خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران، گفت: در صورتی که فعالیت همه بخش‌ها بر اقتصاد تمرکز یابد، توسعه و شکوفایی کشور فراهم می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »