ویرانه یک عمارت قجری در قلب پامنار

10/12/1400 09:03:00 ب.ظ

📷 یک شهروندخبرنگار با ارسال این تصاویر برای ایران‌وایر نوشته است: این بنا که البته تا تخریب کامل آن چیزی نمانده یکی از بقایای محله قدیم پامنار است که بالای یک قرن، عمر دارد. اینجا خانه « آقا عبدالباقی ارباب» است. شهروند‌خبرنگار

این بنا که البته متاسفانه تا تخریب کاملش چیزی نمانده است یکی از بقایای محله قدیم پامنار است که بالای یک قرن، عمر دارد. اینجا خانه « آقا عبدالباقی ارباب» است.

این بنا که البته متاسفانه تا تخریب کاملش چیزی نمانده است یکی از بقایای محله قدیم پامنار است که بالای یک قرن، عمر دارد. اینجا خانه « آقا عبدالباقی ارباب» است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

هشدار آمریکا به متحدانش در مورد یک ابزار جاسوسی جدید چینکارشناسان یک موسسه آمریکایی به نام «سیمانتیک» می‌گویند یک ابزار پیشرفته جاسوسی اینترنتی چینی را کشف کرده‌اند که بیش از یک دهه وجود آن تشخیص داده نشده است.

یک دانشجوی هندی در حمله روسیه به اوکراین کشته شدیک دانشجوی هندی در بمباران شهر خارکیف اوکراین توسط روسیه کشته شد. - خبرگزاری آناتولی

بحران اوکراین؛ قیمت گندم به بالاترین میزان طی بیش از یک دهه رسیداین موضوع بر هزینه واردات گندم ایران نیز به شدت تاثیر خواهد گذاشت. ایران یکی از مهمترین واردکنندگان گندم است و طی ۱۰ ماه گذشته ۶.۲ میلیون تن واردات گندم داشته است.

کتاب «ایران؛ ساختار آکادمیک یک کشور» در ترکیه منتشر شدکتاب «ایران؛ ساختار آکادمیک یک کشور» در ترکیه منتشر شد کتاب «ایران؛ ساختار آکادمیک یک کشور» با 33 مقاله تخصصی در حوزه ایران شناسی به زبان ترکی در ترکیه منتشر شد.

طی یک روز 226 بیمار کرونایی در ایران جان باختند

آزادی یک کودک‌-متهم محکوم به اعدام پس از ۱۸ سال حبس