ویرانی خانه‌های تاریخی صنعا زیر باران‌های سیل آسا و بمباران‌های هوایی

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خانه‌های تاریخی صنعا که در فهرست یونسکو ثبت شده‌اند زیر باران‌های سیل آسای ماه‌های اخیر در حال ویران ‌شدن هستند بیشتر بخوانید🔽

خانه‌های تاریخی صنعا که در فهرست یونسکو ثبت شده‌اند زیر باران‌های سیل آسای ماه‌های اخیر در حال ویران ‌شدن هستند. این خانه‌های زیبا و آجری با قدمت ۹۰۰ ساله در غفلت و جنگ و باران‌های شدید در حال فروپاشی هستند.

او گفت حدود پنج هزار ساختمان در منطقه قدیمی شهر دارای سقف‌های نامناسب و غیرمقاوم هستند و ۱۰۷ ساختمان نیز تاکنون و عملا فروریخته اند. تخمین زده می‌شود که در طی پنج سال جنگ در یمن بیش از ۱۰۰ هزار تن جان خود را از دست داده باشند. طبق برآوردهای سازمان ملل حدود هشتاد درصد مردم یمن وابسته به کمک‌های غذایی و بهداشتی هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار قربانیان سیل در کره جنوبی به 30 نفر رسیدشمار قربانیان سیل و رانش زمین در کره جنوبی از ابتدای ماه جاری تاکنون به 30 نفر افزایش یافته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ادامه نقض قطعنامه 1701/ تجاوز مجدد رژیم صهیونیستی به حریم هوایی و دریایی لبنان- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimتجاوز رژیم صهیونیستی به حریم هوایی و دریایی لبنان رژیم صهیونیستی در ادامه نقض قطعنامه ۱۷۰۱ شورای امنیت سازمان ملل متحد، حریم هوایی و دریایی لبنان را بار دیگر مورد تجاوز قرار داد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مالیات خانه‌های خالی بانکها و دستگاه‌های دولتی ۲ برابر می‌شودمالیات خانه‌های خالی بانک‌ها و دستگاه‌های دولتی ۲ برابر می‌شود معاون وزیر راه و شهرسازی: برای خانه‌های خالی در تملک دستگاه‌های دولتی و بانک‌ها ضرایب مالیاتی دو برابر در نظر گرفته شده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پیامک مالیات تا شهریور به دست مالکان خانه‌های خالی می‌رسد/ لیست نهایی بزودی به سازمان امور مالیاتی ارایه می‌شودمعاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: لیست نهایی از شناسایی خانه‌های خالی به زودی به سازمان امور مالیاتی ارایه می‌شود. البته شناسایی خانه‌های خالی هرگز متوقف نمی‌شود و اقدام مقطعی نیست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اصلاح‌طلبان زیر بار «کاندیدای اجاره‌ای» نروند/ اصلاح ساختار و تجدید قوا اولویت کوتاه‌مدت جریان اصلاحات باشد/ انتخابات رقابتی بخشی از خطرات بیرونی را برطرف می‌کندیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب، گفت: اصلاح‌طلبان باید از هم‌اکنون اعلام کنند که به هیچ وجه زیر بار کاندیدای اجارهای نخواهند رفت و با کاندیدای حداکثری خود در انتخابات حاضر می‌شوند. البته به نفع نظام هم همین است که اجازه دهند احزاب و تشکل‌ها بتوانند در عرصه حاضر باشند و یک انتخابات رقابتی با مشارکت حداکثری و عادلانه برگزار شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/05/20- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimامروز سهامداران شرکت‌های مخابرات ایران، پست بانک ایران و دشت مرغاب در بورس و معامله‌گران شرکت‌های ویتانا، توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی و عمران و توسعه در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »