ویدیوها : تصاویری از تخریب دانشکده دامپزشکی خارکیف در پی حمله موشکی روسیه

30/03/1401 11:52:00 ب.ظ

تصاویری از تخریب دانشکده دامپزشکی خارکیف در پی حمله موشکی روسیه

به روز شده در: ۲۰/۰۶/۲۰۲۲ در پی حمله نیروهای روسیه به ساختمان آکادمی دامپزشکی باغ وحش دولتی شهر خارکیف این مرکز آموزشی‌تحقیقاتی تخریب شد. به گفته مقامات محلی، اواخریکشنبه شب یک موشک بالستیک به محوطه این آکادمی اصابت کرد که باعث تخریب این مرکز شد.

بر اثر برخورد این موشک یک حفره به عمق ۲.۵ متر در محوطه این دانشکده ایجاد شد. شاهدان عینی می گویند که صدای شش انفجار قوی در طول یکشنبه شب در خارکیف و حومه آن شنیده شد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

روایت تصویری از جهانی با بیش از یکصد میلیون پناهنده | DW | 19.06.2022مجمع عمومی سازمان ملل در نشست چهارم دسامبر سال ۲۰۰۰ در قطعنامه ۷۶/ ۵۵ روز ۲۰ ژوئن را روز جهانی پناهندگان نام‌گذاری کرد. طی ۱۰ سال گذشته شمار پناهندگان دوبرابر شد و از ۱۰۰ میلیون نفر عبور کرد. گزارش تصویری در این باره: یک فارسی‌زبان ‌را در صداوسیما «مهمان خارجی» جا زده‌اند. وسط ترجمه همزمان، طرف گاف می‌دهد و به فارسی جواب می‌دهد: «بله! صدا رو دارم» 🤦 تمام کشورهای غربی و آمریکا نیاز به مهاجر دارند و اینکه بعضی اوقات ممنوعیت هایی میگذارند به دلیل این هست که بتوانند کنترل داشته باشند برده داری نوین و بی هزینه برای دولت های غربی و آمریکا بک زمانی با زور برده داری می‌کردند الان ملت ها خودشان با پای خودشان میایند که ما را برده کنید در عصر برده داری نوین زندگی می‌کنیم که همچین هم برای کشورهای غربی و آمریکا بی سود نیست روزگاری با زور سرنیزه به بردگی میبردند امروز مردم کشورهای فقیر جهان سومی خودشان با هزینه خودشان میایند و میگویند که مارا برده هستیم و آماده و حاضر که نشود اسمش را گذاشت برداری نوین و کم هزینه

روایت تصویری از جهانی با بیش از یکصد میلیون پناهجو | DW | 19.06.2022مجمع عمومی سازمان ملل در نشست چهارم دسامبر سال ۲۰۰۰ در قطعنامه ۷۶/ ۵۵ روز ۲۰ ژوئن را روز جهانی پناهجویان نام‌گذاری کرد. طی ۱۰ سال گذشته شمار پناهجویان دوبرابر شد و از ۱۰۰ میلیون نفر عبور کرد. گزارش تصویری در این باره:

تهاجم نظامی روسیه؛ بورل: جلوگیری از خروج غلات از اوکراین جنایت جنگی استتهاجم نظامی روسیه؛ بورل: جلوگیری از خروج غلات از اوکراین جنایت جنگی است آخرین اخبار و گزارش‌ها از تهاجم نظامی روسیه به اوکراین را در روز دوشنبه ۲۰ ژوئن، ۳۰ خرداد در این صفحه دنبال کنید: اصرار بر تداوم جنگ جنایت البته كسانيكه سپورت لباس KFC ستار بكاس سفر اتباع ملكي نفت گران بانك همه دار ندار يك كشور بزرگ را تحريم كردن جنايت نيست غله اوكراين جنايت است عجيب دنيا

شنیده‌های جدید از برجام؛ پیشنهاد لغو تحریم‌های قرارگاه خاتم به جای خروج سپاه از فهرست تروریستیهمچنین یک منبع نزدیک به هیئت مذاکره کننده آمریکایی در گفتگو با یورونیوز تایید کرده که مقام‌های جمهوری اسلامی ایران چنین پیشنهادی را به آمریکا ارائه داده و از واشنگتن خواسته‌اند در ازای باقی ماندن سپاه در فهرست سازمان‌های تروریستی وزارت امور خارجه این کشور، تحریم‌ها علیه قرارگاه خاتم الانبیا لغو شود. این پیشنهاد به درد عمه عظمای الدنگ میخوره نمیخواد اصلا بازم جایی که لازمتون میشه سندهاتون همون شنیده ها و گفته ها میشن.جایی که طرف روبرو حرفی برای گفتن داشته باشه حتی سند هم براتون کافی نیست.عین گربه که هرجور پرتش کنی چهاردست و پا میاد زمین.یکجا استناد به فعال سیاسی بیسواد و دوزاری میکنید و یکجا سخن دیپلمات هم براتون سند نیست.کثیفید.

اخراج روحانی ایرانی و معاون مرکز اسلامی هامبورگ از آلمانرسانه‌های آلمان از اخراج سید سلیمان موسوی‌فر، روحانی ایرانی و معاون مرکز اسلامی هامبورگ از این کشور خبر داده‌اند. عااالی بفرست انگلیس یه،استراحتی،بکنه ولی این مرکز تبلیغات تروریسم در هامبورگ، تحت نظارت سازمان سیا همچنان به فعالیت ادامه خواهد داد. ملا ممد خاتمی و آخوند بهشتی هم در همین مرکز آموزش دیدند.

دعوت امیر عبداللهیان از همتای اماراتی خود برای سفر به تهرانگفتگوی تلفنی وزیران امور خارجه ایران و امارات *امیرعبداللهیان: حضور رژیم اشغالگر قدس در منطقه موجب بی ثباتی و ناامنی و عامل ترور و خراب‌کاری در کل منطقه است *شیخ عبدالله: به هیچ طرفی اجازه نمی‌دهیم از خاک ما علیه همسایگان، اقدامات مخرب انجام دهد امارات چنان غافلگیرتان خواهد کرد که حال کنید.