ویدیو؛ دزدی بسته‌های آمازون از قطارهای باری عبوری از لس‌آنجلس

28/10/1400 07:57 ق.ظ

ویدیو؛ دزدی بسته‌های آمازون از قطارهای باری عبوری از لس‌آنجلس ویدئو را ببینید🔽

دزدها در آمریکا روزانه ده‌ها واگن باری قطارهای عبوری از لس‌آنجلس را غارت می‌کنند؛ واگن‌هایی حامل بسته‌های خریداری‌شده از شرکت‌های فروش آنلاین کالاها هستند که هیچ‌گاه به دست مشتری‌ها نمی‌رسد.

بسیاری از شرکت‌های بزرگ فروش و ارسال پستی سفارش‌ها مانند آمازون، تارگت، یو پی اس و فداِکس به دلیل وقوع این سرقت‌ها دچار خسارت‌ شده‌اند. مطابق آمار رسمی این دزدی‌ها از دسامبر ۲۰۲۰ تا کنون ۱۶۰ درصد افزایش یافته و مجموع خسارت ناشی از آن برای شرکت‌ها در سال ۲۰۲۱ به ۵ میلیون دلار رسیده است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

جهان اولیا😍😍😍 این خبر خوراک ارزشیاست ، بیان خودشونو پاره کنن که ببین آمریکا فلانه بیساره غرب وحشی برازندتون هست miss8elle یه ویدیو بود از این ماجرا همه سارقین یک رنگ دیگه داشتند.یورونیوز گشته یه ویدیو پیدا کنه دزد سفید باشه الان برای آمازوت ۵ میلیون دلار پوله؟ خوب می کنن اصلا مثل دولتشون که اوایل کرونا تو فرودگاه ها بسته های بهداشتی رو میدزدیدن!!!

آره چپول، فقط در کوبا و ونزوئلا بار به دست صاحبش میرسه. چپ در یک نگاه اما بيمه خسارتش رو ميده

حجم تجاری بیش از 29 میلیارد دلاری پیمانکاران ترکیه در خارج از کشورپیمانکاران ترکیه در سال 2021 حدود 29.3 میلیارد دلار پروژه‌های جدید در خارج از کشور انجام دادند. - خبرگزاری آناتولی

انفجار مرگبار در ابوظبی؛ امارات از احتمال حمله پهپادی و حوثی‌ها از «حمله گسترده» سخن گفتندبه گزارش خبرگزاری دولتی امارات عربی متحده سه نفر در انفجارها و آتش‌‌سوزی ابوظبی کشته شدند. بنا به همین گزارش شش نفر نیز مجروح شده‌اند. دوران بزن دررو تمام شده یمن

میزان صادرات از منطقه آزاد مرسین ترکیه از 3 میلیارد دلار گذشتمیزان صادرات از منطقه آزاد مرسین ترکیه از 3 میلیارد دلار گذشت میزان صادرات از منطقه آزاد تجاری مرسین ترکیه در سال 2021 با افزایش 33 درصدی نسبت به یک سال پیش از آن به 3.3 میلیارد دلار رسید.

فرانسه: همه ورزشکارانی که از خارج از کشور می‌آیند باید در برابر کرونا واکسینه باشنددولت فرانسه روز دوشنبه اعلام کرد که داشتن «گواهی واکسیناسیون» تنها برای ورزشکاران آماتور و حرفه مستقر در فرانسه اجباری نیست، بلکه همه ورزشکاران خارجی که برای شرکت در مسابقات بین‌المللی به فرانسه می‌آیند نیز باید در مقابل ویروس کرونا واکسینه شده باشند.

عوامل خروج سرمایه‌ از ایران: از بحران سیاسی تا عدم ثبات اقتصادیشاخص نماگرهای اقتصادی سه ماه نخست سال ۱۴۰۰ که از سوی بانک مرکزی ایران منتشر شده، نشان می‌دهد در طول تنها ۶ ماه نخست سال ۶ میلیارد و ۳۴۱ میلیون دلار سرمایه ازایران خارج شده است، به عبارت دیگر هر ماه بیش از ۱ میلیارد دلار از ایران خارج شده است که رشد ۶۳ درصدی را نسبت به دوره مشابه سال قبل نشان می‌دهد.

درخواست باغداران کشمیری از دولت هند برای قطع واردات سیب از ایرانمعاون رئیس مجمع تجار سیب کشمیر گفته است که سیب ایرانی خوش آب و رنگ است و با نرخ پایین در بازار عرضه می‌شود؛ موضوعی که به زیان باغداران محلی است.