ویدیو؛ رسیدن هواپیمای حامل قاسم سلیمانی به بغداد 7 دقیقه قبل از کشته شدنش

24/09/1399 12:37:00 ب.ظ

ویدیوی رسیدن هواپیمای حامل قاسم سلیمانی به بغداد 7 دقیقه قبل از کشته شدنش العربية

العربیه نت، تصویر ویدیویی از لحظه ورود هواپیمای حامل قاسم سلیمانی فرمانده سابق نیروی سپاه قدس به چند روز پیش حیدر العبادی، نخست وزیر پیشین عراق، در یک برنامه تلویزیونی گفت: حمله جنگنده‌هایی که وارد خاک عراق شده و دو فرمانده، قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس، را در نزدیکی فرودگاه بغداد هدف قرار دادند، با اجازه عراق صورت گرفت.

العبادی گفت، جنگنده‌هایی که دو فرمانده را در فرودگاه مورد حمله قرار داد، با اجازه عراق وارد خاک کشور شد. العبادی در این برنامه تلویزیونی تاکید کرد که می‌توانید بررسی کنید و ببینید. قبلا گفتم و الان هم می‌گویم. من کسی را متهم نمی‌کنم.

العبادی در تماس با تلویزیون الحدث گفت که او به کسی تهمت خیانت نمی‌زند اما اگر نخست وزیر پیشین عادل عبدالمهدی بدون اینکه بداند که هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی برای چه هدفی وراد خاک عراق می‌شود و به آن اجازه ورود می‌دهد، این در واقع یک فاجعه است. headtopics.com

لطفا تصحیح کنید، کشته نشد بلکه به درک واصل شد!

قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس، شاخه برون مرزی سپاه پاسداران در نخستین ساعات بامداد جمعه، دوم ژانویه سال جاری دقایقی پس از ورود به عراق وقتی همراه با ابومهدی المهندس، معاون حشد شعبی عراق و ده نفر دیگر در حال خروج از فرودگاه بغداد بود، از سوی نیروهای ارتش آمریکا هدف قرار گرفته و کشته شدند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>