ویدیو؛ اشراف‌زادگان در ازدواج سلطنتی خاندان رومانوف در روسیه

10/07/1400 10:59 ب.ظ

این نخستین ازدواج سلطنتی در روسیه از زمان انقلاب اکتبر ۱۹۱۷ بود.

این نخستین ازدواج سلطنتی در روسیه از زمان انقلاب اکتبر ۱۹۱۷ بود. اشراف‌زادگان و اعضای خاندان‌های سلطنتی از سراسر اروپا جمعه اول ماه اکتبر در مراسم ازدواج گئورگی میخائیلوویچ رومانوف ۴۰ ساله و نامزد ایتالیایی اش ربکا ویرجینیا بتارینی ۳۹ ساله شرکت کردند.

این مراسم در کلیسای جامع سنت ایزاک در پایتخت سابق امپراتوری روسیه، سن‌پترزبورگ، برگزار شد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

مگه انقلابيون از خانواده سلطنتي كسي رو زنده گذاشتن بمونه ؟

یزدانی و تیلور در فینال به هم رسیدند/ انتقام سخت در انتظار کشتی‌گیر آمریکایی؟حسن یزدانی با شکست کشتی‌گیر روس در مرحله نیمه نهایی کشتی آزاد قهرمانی جهان، راهی فینال شد. یزدانی و تیلور بعدازظهر فردا (یک‌شنبه) برای کسب مدال طلای جهان در دیداری سخت و حساس به مصاف هم می‌روند. ساعت چند

پس از اعلام خروج نیروهای فرانسوی، روسیه ۴ هلی‌کوپتر و تسلیحات دیگر در اختیار ارتش مالی قرار دادژان ایو لودریان، وزیر خارجه فرانسه اوایل ماه گذشته در واکنش به خبر توافق احتمالی بین مالی و شرکت امنیتی واگنر روسیه گفته بود که حضور شبه نظامیان روس در مالی همزمان با حضور نیروهای فرانسوی «کاملا ناسازگار» است.

کامرانی‌فر: قرار است VAR در ورزشگاه آزادی نصب شودکامرانی‌فر: قرار است VAR در ورزشگاه آزادی نصب شود سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال می‌گوید سیستم VAR قرار است در ورزشگاه آزادی نصب شود جمهوری شیطانی ایران بعد ۴۳ سال : در سال ۱۳۸۲ آژانس بین المللی انرژی اتمی از رژیم ایران امضاء گرفت که در پروتکل های الحاقی اجرا نکن و نکرد دوم : بعد احمد وحیدی که ۲۵ سال به فرمان ملا خمینی و ملا خامنه در حال سخنرانی ها با دیگر یاران اش که باید بمب اتم داشته باشیم و همیشه هم در حال گزارش که اسرائیل از نقشه جهان محو شود نابود شود گزارش داده سوم : احمد وحیدی که با دو نفر دیگر که هر سه نفر کی یکی محسن رضایی هست در آرژانتین در حال با کمک حزب الله چقدر یهودی ها رو کشتار کردید که اینها حتی افراد مهم اسرائیل نبودند بنده های خدا از عادی ها بودند

نزدیکترین سیاره به خورشید در تیررس رصد؛ کاوشگر بپی‌کلمبو از نزدیک عطارد عبور کرداین کاوشگر دقایقی قبل از ثبت عکس توانست از فاصله ۱۹۹ کیلومتری از نزدیکترین سیاره به خورشید در منظومه شمسی عبور کند.

نقض حقوق زنان و افشای اسرار بیماران در یک نامه؛ اینجا گیلیاد است

میزان تلفات ناشی از کرونا در جهان از مرز ۵ میلیون نفر گذشت؛ ۷۰۰ هزار جان‌باخته در آمریکانرخ تلفات در ماه‌های اخیر با توجه به شمار بالای افراد واکسینه نشده‌ای که در معرض گونه بسیار مسری دلتا قرار گرفته‌اند، افزایش چشم‌گیری داشته است.

به روز شده در: ۰۲/۱۰/۲۰۲۱

اشراف‌زادگان و اعضای خاندان‌های سلطنتی از سراسر اروپا جمعه اول ماه اکتبر در مراسم ازدواج گئورگی میخائیلوویچ رومانوف ۴۰ ساله و نامزد ایتالیایی اش ربکا ویرجینیا بتارینی ۳۹ ساله شرکت کردند.

این مراسم در کلیسای جامع سنت ایزاک در پایتخت سابق امپراتوری روسیه، سن‌پترزبورگ، برگزار شد.

ازدواج دوک اعظم، گئورگی میخائیلوویچ نخستین ازدواج سلطنتی از بیش از یک قرن پیش در روسیه به شمار می‌رود. در اکتبر ۱۹۱۷، انقلابیون بولشویک ساختار سلطنتی روسیه و دولت موقت را سرنگون کردند.