ویدیو؛ سیل پاییزی در ایتالیا بلای جان زوج سیسیلی‌ شد

03/08/1400 09:40 ب.ظ

جسد مرد ۶۷ ساله‌ای که سیلاب با خود برده بود، روز دوشنبه در یک باغ پرتقال در سیسیل پیدا شد. امدادگران همچنان در جستجوی همسر این مرد هستند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

حضور چین برای پروژه‌های مسکن در ایران تایید شدبه دنبال مطرح شدن حضور چینی‌ها برای ساخت مسکن در ایران توسط یکی از نمایندگان مجلس که البته بعدا تکذیب شد، معاون وزیر راه و شهرسازی صراحتا مذاکره با چینی‌ها در ایران را تایید کرده اما گفته که آنها قرار است تکنولوژی وارد کنند نه اینکه بسازند. این ذهنیت نیز ایجاد شد که تکنولوژی چین قرار است به کاهش ۳۰ درصدی قیمت تمام شده مسکن در ایران منجر شود. اولش میگن تکنولوژی و سرمایه‌گذاری، و معافیت مالیاتی میگیرن، بعد میگن ایران نیروی کار متخصص برای تکنولوژی نداره، بعد نیرو میارن، بعد خودشون کلی ساختمان تو جاهای خوب تهران میخرن و به کارمندهای خودشون اجاره میدن. بعد به خاطر تقاضای ایجاد شده قیمت خونه می‌ره بالا. بیکاری و تورم بالا. دیپلماسی عزّت! از نه شرقی نه غربی رسیدیم به: نه به جمهوری! فقط اسلامی!

اسرائیل می‌گوید کنسولگری آمریکا برای فلسطینی‌ها در اورشلیم احتمالا بازگشایی نخواهد شد🔺اسرائیل می‌گوید کنسولگری آمریکا برای فلسطینی‌ها در اورشلیم احتمالا بازگشایی نخواهد شد یک مقام دولت اسرائیل نسبت به عملی شدن طرح آمریکا برای بازگشایی کنسولگری خود برای فلسطینی‌ها در اورشلیم ابراز تردید کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

برای اولین بار بقایای دستگاه‌های شراب‌سازی با قدمتی ۲۷۰۰ ساله در عراق کشف شدباستان‌شناسان ایتالیایی و کُرد در جریان جستجوهای خود در یکی از دو منطقه باستانی در اقلیم کردستان عراق بقایای آنچه را که یک «یک شراب‌سازی در حد و اندازه‌های صنعتی» توصیف شده است کشف کردند.

فیلم گرناز موسوی نماینده‌ سینمای استرالیا در اسکار شدفیلم گراناز موسوی نماینده‌ سینمای استرالیا در اسکار شد فیلم سینمایی «وقت چیغ انار» به نویسندگی و کارگردانی گراناز موسوی، به عنوان نماینده‌ی سینمای استرالیا برای رقابت در بخش غیرانگلیسی زبان به عنوان نماینده‌ی سینمای کشور استرالیا به آکادمی اسکار معرفی شد 'Then Allah told Muhammad s.a.w that Qasim has built your original Islam in Pakistan, so Muhammad s.a.w became happy after knowing all this and told me through a dream to come to Madina and said that I want to meet you'- From Muhammad Qasim's Dream. He is Al-Mahdi!

واکنش‌های بین المللی به کودتا در سودان؛ سازمان ملل خواستار آزادی نخست وزیر شداتحادیه اروپا نیز ضمن ابراز نگرانی از کودتای روز دوشنبه در سودان اعلام کرد که تحولات این کشور را از نزدیک دنبال می‌کند.

چه‌گونه نگاه جان کری به خامنه‌ای در طول مذاکرات اتمی دگرگون شد؟