ویدیو؛ کشته شدن بیش از 30 شبه نظامی حوثی در حمله ناکام به مأرب

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ویدیو؛ کشته شدن بیش از 30 عنصر حوثی در حمله ناکام به استان مأرب العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

جنگنده‌های ائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن در جبهه‌های نبرد در غرب استان مأرب متحمل تلفات جانی و خسارت‌های مادی سنگینی شدند.

بنا به این گزارش درگیری‌های میان ارتش یمن با پشتیبانی هوایی ائتلاف عربی و شبه‌نظامیان حوثی مورد حمایت ایران در این محورهای عملیاتی منجر به کشته شدن بیش از 30 تن و مجروح شدن دهها نفر دیگر از عناصر شبه‌نظامی حوثی شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

الکی نگو تو فیلم که چیزی معلوم نیست!

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افغانستان؛ کشته شدن بیش از صد شبه‌نظامی طالبان طی ۲۴ ساعت گذشته | DW | 03.05.2021ارتش افغانستان خبر از تشدید رویارویی نظامی نیروهای خود با شبه‌نظامینا وابسته به طالبان در این کشور داده است. در جریان درگیری‌های ارتش این کشور با نیروهای طالبان طی ۲۴ ساعت بیش از یکصد نفر از اسلامگرایان کشته شده‌اند. تلفات خوبی وارد کردید،زنده باد Afghan_News_TV 'اسلام گرایان' دقیقا ب چی میگین؟؟؟ کار خوبی کردید تا میتونید طالبان را بکشید تا از کشور و مردم افغانستان باج‌خواهی نکنند
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اندونزی غرق شدن یک زیردریایی آن کشور و کشته شدن ۵۳ سرنشین آن را تأیید کرداندونزی غرق شدن یک زیردریایی آن کشور و کشته شدن ۵۳ سرنشین آن را تأیید کرد نیروی دریایی اندونزی روز شنبه ۲۴ آوریل با انتشار بیانیه‌ای غرق شدن زیردریایی این کشور با ۵۳ سرنشین را رسما تأیید کرد و گفت که قطعاتی از آن در محل حادثه یافت شده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

یک گروه ناظر: بیش از ۵۰۰ نفر در جریان سرکوب معترضان در میانمار تاکنون کشته شده‌اندیک گروه ناظر: بیش از ۵۰۰ نفر در جریان سرکوب معترضان در میانمار تاکنون کشته شده‌اند به گزارش فرانس۲۴ در روز سه شنبه ۱۰ فروردین، این آمار در حالی منتشر می شود که قدرت های جهانی با شدت بیشتری سرکوب بی رحمانه معترضان در میانمار را محکوم می کنند. یک سوم آمار ایران تو سه روز، اگه راست باشه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واژگونی قطار در استان قلیوبیه مصر؛ 8 کشته و بیش از صد زخمی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

درگیری ارتش افغانستان با نیروهای طالبان بیش از ۱۰۰ کشته برجای گذاشتنبرد میان نظامیان دولتی و نیروهای طالبان در حالی طی ماه‌های اخیر بدون وقفه ادامه دارد که تلاش‌های صلح برای پایان دادن به بیست سال مناقشه در این کشور هنوز به سرانجامی نرسیده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »