ویدیوها : مرگ دست‌کم ۲۳ پناهجوی آفریقایی که تلاش داشتند از مرز مراکش خود را به اسپانیا برسانند

06/04/1401 11:40 ب.ظ

مرگ دست‌کم ۲۳ پناهجوی آفریقایی که تلاش داشتند از مرز مراکش خود را به اسپانیا برسانند

ویدیوها : مقام‌های مراکشی می‌گویند در هجوم حدود ۲ هزار پناهجو، دست‌کم ۲۳ نفر کشته شده و ۱۴۰ افسر پلیس هم زخمی شده‌اند. به روز شده در: ۲۷/۰۶/۲۰۲۲ دست‌کم ۲۳ نفر در پست مرزی بین اسپانیا و مراکش در حالی که تلاش می‌کردند خود را از کشور آفریقایی به اروپا برسانند کشته شدند.

در این حادثه حدود ۲ هزار آفریقایی تلاش می‌کردند از منطقه شدیدا محصور ملیا عبور کنند اما با هجوم نیروهای مراکشی در این طرف مرز و همچنین اسپانیایی در آن طرف مرز رو به رو شدند.

یک مهاجر سودانی ۲۰ ساله که حالا در بازداشتگاه ملیا نگهداری می‌شود در این خصوص می‌گوید: «مانند یک جنگ بود، ما با سنگ‌های کوچک تلاش داشتیم با ارتش مراکش بجنگیم اما آنها با هر وسیله‌ای به ما حمله می‌کردند.»

یک پناهجوی دیگر هم از تجربه خود چنین می‌گوید: «من از حصار بالا رفتم اما نیروهای مراکشی من را می‌زدند که ناگهان آن‌طرف مرز و در سمت اسپانیا افتادم، جایی که آنجا هم توسط نیروهای اسپانیایی مورد ضرب و شتم قرار گرفتم. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

جهت شادی و آرامش روح جانباختگان شمع می افروزم

طالبان دست‌کم 15 نفر را در بلخاب و غور تیرباران کردمنابع محلی در افغانستان از تیرباران‌ دست‌کم 15 تن از جمله یک فرمانده محلی پیشین و خانواده او توسط نیروهای طالبان در ولایت‌های (استان‌های) غور و سرپل خبر

روسیه با دست‌کم ۱۴ موشک پایتخت اوکراین را هدف قرار دادبه گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، مقام‌های اوکراینی می‌گویند که بر اثر اصابت این موشک‌ها دو ساختمان مسکونی آسیب دیده و ۵ نفر مجروح شده‌اند.

انفجار در بندر عقبه اردن دست‌کم ۱۳ کشته برجای گذاشتوقوع انفجاری در بندر عقبه اردن در روز دوشنبه ششم تیر دست‌کم ۱۳ تن را کشت و بیش از ۲۵۰ زخمی برجای گذاشت. عامر السرطاوی، سخنگوی اداره امنیت اردن، گفت یک تانکر مملو از گاز سمی...

نشت گاز سمی در اردن دست‌کم ۱۰ کشته و بیش از ۲۰۰ مصدوم بر جا گذاشتتصاویر دوربین‌های مدار بسته در بندر عقبه اردن نشان می‌دهد که ناگهان حجم عظیمی از گاز زرد رنگ از نزدیکی یک کشتی لنگر انداخته خارج و در بارانداز بندر پخش می‌شود.

اصابت موشک روسیه به مرکز خرید کرمنچوک؛ شمار تلفات به دست‌کم ۱۰ کشته و ۴۰ زخمی رسیداصابت موشک روسیه به یک مرکز خرید شلوغ در اوکراین شماری کشته و زخمی بر جای گذاشت نیروهای امداد و نجات اجساد دست‌کم ۱۰ کشته را کشف و ۴۰ زخمی را به مراکز درمانی منتقل کردند بوریس جانسون این حمله را مصداق وحشیگری روسیه در جنگ اوکراین توصیف کرد متاسفانه بوریس جانسون این حمله را مصداق وحشیگری عربستان در جنگ با یمن توصیف نکرد وحشیگری را صلیبچیهای غرب با گماشته اش زلنسکی کمدین بیخرد یهودی بر علیه روسیه شروع کرده. ملت اوکراین باید شورش کنند و زلنسکی کمدین را هرچه سریعتر غزل و دستکیر و تحویل روسیه دهند. دمه روسیه گرم. منتظریم بیشترشو ببینیم.👍🏻👌🏻👌🏻

آلمان: مرگ پناهجویان در مرز مراکش و اسپانیا شوکه کننده استآلمان: مرگ پناهجویان در مرز مراکش و اسپانیا شوکه کننده است ولفگانگ بوشنر، معاون سخنگوی دولت آلمان در یک کنفرانس مطبوعاتی با اشاره به جان باختن تعدادی از پناهجویان آفریقایی حین عبور از مراکش به شهر ملیلیه اسپانیا این رویداد را شوکه کننده خواند.