ویدئو؛ دست‌فروش پاکستانی با تقلید چارلی چاپلین پدیده «تیک تاک» شد

25/11/1399 12:00 ب.ظ

عثمان خان که پیش از این به دست‌فروشی در خیابان‌های پیشاور مشغول بود از دو ماه پیش تاکنون در شبکه اجتماعی «تیک تاک» ۸۵۰ هزار دنبال کننده (فالوئر) به دست آورده است. جزئیات بیشتر🔽

عثمان خان که پیش از این به دست‌فروشی در خیابان‌های پیشاور مشغول بود از دو ماه پیش تاکنون در شبکه اجتماعی «تیک تاک» ۸۵۰ هزار دنبال کننده(فالوئر) به دست آورده است. این مرد ۳۲ ساله نزد کاربران شبکه های اجتماعی در پاکستان محبوبیت زیادی پیدا کرده است. به همین دلیل گروهی از ساکنان پیشاور در خیابان با او سلفی می‌گیرند.

عثمان خان پس از تماشای فیلم مستندی درباره چارلی چاپلین تصمیم گرفت تا همزمان با شیوع کرونا به تقلید از این بازیگر بریتانیایی روی بیاورد. او که پیش از این به دست فروشی در خیابان‌های پیشاور مشغول بوده، هدف خود را شاد کردن شهروندان عنوان کرده است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

عثمان خان نام مردی است که در شهر پیشاور در پاکستان خود را به شکل چارلی چاپلین، کمدین نامدار در می‌آورد تا لبخند را بر روی لب شهروندان بنشاند.

این مرد ۳۲ ساله نزد کاربران شبکه های اجتماعی در پاکستان محبوبیت زیادی پیدا کرده است. به همین دلیل گروهی از ساکنان پیشاور در خیابان با او سلفی می‌گیرند. عثمان خان پس از تماشای فیلم مستندی درباره چارلی چاپلین تصمیم گرفت تا همزمان با شیوع کرونا به تقلید از این بازیگر بریتانیایی روی بیاورد. او که پیش از این به دست فروشی در خیابان‌های پیشاور مشغول بوده، هدف خود را شاد کردن شهروندان عنوان کرده است.

عثمان خان از دو ماه پیش تاکنون در شبکه اجتماعی «تیک تاک» ۸۵۰ هزار دنبال کننده(فالوئر) به دست آورده است. این شبکه اجتماعی در پاکستان محبوبیت زیادی دارد. عثمان خان وعده داده است که در صورت ثروتمند شدن درآمدش را با فقرا تقسیم خواهد کرد. او امیدوار است تا بتواند در تلویزیون یا سینما بدرخشد.