ویدئو: آماده‌سازی و حمل قطعات منجمد رودخانه برای جشنواره برف و یخ

18/12/2019 06:51:00 ب.ظ

چین, فرهنگ

آماده‌سازی و حمل قطعات منجمد رودخانه برای جشنواره برف و یخ ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

کارگران با اهرم و دیلم یا اره ماشینی حدود ۱۷۰ هزار متر مکعب قطعه یخ را از یک رودخانه منجمد جدا کرده و برای استفاده در جشنواره برف و یخ هاربین در شمال شرقی چین، بار کامیون می‌کنند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

ویدیوی شگفت‌انگیز از مراحل ساخت هتل یخی در نزدیکی قطب شمالساختمان این تماما از برف و یخ ساخته می‌شود و حتی صندلی‌ها، لیوان‌ها و لوستر اتاق‌های آن هم یخی است.

برف و باران جاده‌های بیش از 14 استان را دربرگرفت- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimبرف و باران جاده‌های بیش از ۱۴ استان را دربرگرفت رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور: هم‌اکنون در اکثر محورهای همدان، کردستان، زنجان، مرکزی و دو محور کرج ـ چالوس و هراز شاهد بارش برف هستیم

آلمان شرایط صدور ویزا و کاریابی برای مهاجران ماهر را تسهیل می‌کند«کشور ما به جذب کارگرانی خارج از اتحادیه تجاری [اروپا] نیاز دارد. به همین منظور باید شرایط صدور ویزا و آغاز کار برای کارگران ماهر غیراروپایی را تسهیل کنیم.» بیشتر بخوانید🔽 مردم فقط آلمانی... با کلاس، صنعتگر واقعی... شرافتمند. نه مثل انگلیسهای روباه صفت فقط در فکر غارت مردم و نژادپرستی... خدا خیرت بده زودتر این کارو انجام بده تا مرزهامونو نبستن

خشم عربستان از نشست مالزیسران ایران، ترکیه، قطر، مالزی و جنبش حماس برای شرکت در نشستی وارد پایتخت مالزی شده‌اند. تو رو خدا نگاه کنید تیترهای بی بی سی رو که از صدا و سیما بدتره آی داره دل مواجب بگیران محمد اره، آتش میگیره!

نظر معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران درباره تعیین نقاطی برای تجمعات شهروندانمعاون استاندار تهران درباره تعیین نقاطی برای تجمعات: *اجرای این طرح می تواند به تأمین امنیت تجمعات کمک کند *ساختارها در کشور ما با سایر نقاط دنیا متفاوت است *با اجرای این طرح می‌توان بین تجمع مسالمت‌آمیز و آشوب تفاوت ایجاد کرد چقدر گه میخورین شما آخه کجای دنیا اعتراض و تظاهرات اینجوریه که شما می گید ببرید مردم رو یه جا که 2000 تا دوربین گذاشتید به اسم امنیت تظاهر کنندگان فرداش ظرفیت زندانهاتون پر شده باشه در این صورت میتونن به راحتی مردم و کنترل کنن و با خاک یکسانشون کنن شبیه مجید صالحیه.... وقتی عصبی میشه

جولان بمب‌های گازی متحرک در خیابان‌های زاهدانزاهدان- ایرنا- اصلاح نرخ بنزین و به تبع آن توجه به سوخت‌های جایگزین و با صرفه برای خودروها سبب شده تا امروز بیش از پیش شاهد رفت و آمد خودروهایی با مخازن گاز ال پی جی (LPG) در سطح شهرهای سیستان و بلوچستان بویژه زاهدان باشیم، مخازن غیرمجاز و ناایمنی که مانند بمب‌هایی متحرک در خیابانها و جاده‌ها جولان می‌دهند و انفجار هر یک از این مخازن فاجعه‌ای بزرگ را رقم خواهد زد.

بیش از ۱۰۰ کارگر یک شرکت چینی کار برش و حمل قطعات یخ برای استفاده در جشنواره سالانه مجسمه‌های یخی را آغاز کردند.هتل یخی «کیرونا» در «یوکاسیاروی»، شمالی‌ترین شهر سوئد در نزدیکی قطب شمال ساخته شد.سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: هم‌اکنون در اکثر محورهای همدان، کردستان، زنجان، مرکزی و دو محور کرج ـ چالوس و هراز شاهد بارش برف هستیم.Aa آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان روز دوشنبه مذاکرات میان دولت و بازرگانان و اتحادیه‌های کاری این کشور برای جذب بیشتر مهاجران ماهر غیراروپایی را آغاز کرد.

کارگران با اهرم و دیلم یا اره ماشینی حدود ۱۷۰ هزار متر مکعب قطعه یخ را از یک رودخانه منجمد جدا کرده و برای استفاده در جشنواره برف و یخ هاربین در شمال شرقی چین، بار کامیون می‌کنند. مطالب بیشتر از بدون شرح . ساختمان این هتل تماما از برف و یخ ساخته می‌شود و حتی صندلی‌ها، لیوان‌ها و لوستر اتاق‌های آن هم یخی است.