ویدئو؛ اعتصاب و تظاهرات کارکنان بهداشت آرژانتین در بوئنوس آیرس

12/07/1399 12:57:00 ق.ظ

موضوع اعتصاب و راهپیمایی اعتراضی که در بوئنوس آیرس برگزار شد، طرح مطالبات مربوط به کارگران آنهم در دوران شیوع کرونا و محکوم کردن خشونت‌های پلیس در جریان اعتراضات ۲۱ سپتامبر گذشته در پایتخت این کشور بود.

موضوع اعتصاب و راهپیمایی اعتراضی که در بوئنوس آیرس برگزار شد، طرح مطالبات مربوط به کارگران آنهم در دوران شیوع کرونا و محکوم کردن خشونت‌های پلیس در جریان اعتراضات ۲۱ سپتامبر گذشته در پایتخت این کشور بود.

به روز شده در: ۰۳/۱۰/۲۰۲۰.پلیس اعلام کرد چهار مرد متجاوز که همگی از یک طبقه بالاتر بودند، دستگیر شده‌اند. در جریان اعتراضات روز چهارشنبه در دهلی‌نو، پلیس حامیان حزب مخالف دولت و چند تن از کنشگران زن را پس از شعار دادن علیه نخست‌وزیر نارندرا مودی بازداشت کرد..جوشیا مک‌اینتایر، پسربچه‌ای که قربانی آمیب مغزخوار شد.Share via Email.

کارمندان بخش بهداشت آرژانتین روز پنج شنبه اول اکتبر دست به اعتصاب ۲۴ ساعته‌ در بوئنوس آیرس زدند. موضوع این اعتصاب و راهپیمایی اعتراضی که در این روز برگزار شد، طرح مطالبات مربوط به کارکنان بخش بهداشت آن هم در دوران شیوع کرونا و محکوم کردن خشونت‌های پلیس در جریان اعتراضات ۲۱ سپتامبر گذشته در پایتخت این کشور بود. در این اعتصاب صدها پرستار، دستیار و سایر کارمندان بهداشت این کشور شرکت کردند...

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

روایت نجات زنان اچ آی وی مثبت با یک خط مشاوره

منصوریان: خط هات لاین یا خط تلفنی اورژانس اجتماعی زمانی در تهران برقرار می شود که وقتی فردی قصد آزار به خود یا خودکشی داشت، هیچ مرجعی برای دریافت مشاوره فوری ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

شعار علیه نارندرا مودی پس از مرگ زنی در پی تجاوز گروهی در هندپیکر نیمه‌جان و برهنه او غرق در خون، با زبانی شکافته و ستون فقرات شکسته در مزرعه‌ای پیدا شد. او دو هفته پس از این حادثه بر اثر شدت جراحات جان باخت.

آمیب مغزخوار در آب لوله کشی شهری در تگزاس جان یک کودک را گرفتحرکت این موجود تک‌یاخته‌ای در بدن موجب بروز التهاب حاد پرده‌های مغز و نخاع شده و در ۹۵ درصد موارد، ظرف چند روز منجر به مرگ می‌گردد. این خبرا و نزنید فردا آخوندا یاد میگیرن آبها رو آلوده میکنن ما که تو خونمون دستگاه تسفیه آب داریم که ویروس‌ها رو نابود میکنه معلوم نیست تا به حال چند نفر تو مناطق محروم کشور خودمون از این آمیب فوت کرده باشن؟

پرونده مناقشه در قره باغ کوهستانی در شورای امنیت سازمان مللپرونده مناقشه در قره باغ کوهستانی در شورای امنیت سازمان_ملل این نشست غیرعلنی به درخواست پنج کشور اروپایی - بریتانیا، بلژیک، استونی، فرانسه، و آلمان - در حالی که نبرد بین نیروهای ارمنستان و آذربایجان در این منطقه شدت گرفته است، برگزار می‌شود. این موضوع زمانی قوت می گیرد که مشاهده می کنیم پان ترکها در مصائب اقتصادی یا سیاسی کشور و اعتراضات مردمی سکوت اختیار می کنند. ( البته این حقیقت که آنها خود را ایرانی نمی دانند و از صحرای مغولستان می دانند هم باید در نظر گرفت) واکنش نمایندگان ولی فقیه در مسئله قره باغ به سادگی اثبات کرد طی این 40 سال، پان ترک ها تحت حمایت رژیم بوده اند، آنها با سیاست تفرقه افکنی قومی، اقدام به کنترل ایرانی ها نموده اند.

ممنوعیت هرگونه پیاده‌روی و برپایی ایستگاه صلواتی در دهه پایانی صفر در مشهد

نرخ بیکاری در آمریکا در ماه سپتامبر به 7.9 درصد کاهش یافت

اجرای ترانه حماسی در وصف رشادت‌ تُرک‌ها در آنکاراجوانان و شهردار منطقه گولباشی آنکارا پایتخت ترکیه حمایت خود از جمهوری آذربایجان در بازپس گیری اراضی اشغالی‌اش را اعلام کردند و ترانه حماسی نیز اجرا شد. - خبرگزاری آناتولی