ویدئو؛ زندگی سخت کارگران تفکیک زباله در کنیا در روزهای قرنطینه

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ویدئو؛ زندگی سخت کارگران تفکیک زباله در کنیا در روزهای قرنطینه بیشتر بخوانید🔽

هزاران نفر از فقیرترین ساکنان نایروبی، پایتخت کنیا که معمولا برای کسب اندک درآمدی به سراغ زباله‌ها می‌روند، به‌دلیل همه‌گیری کووید-۱۹ دیگر نمی‌توانند این کار را انجام دهند.

در بزرگترین محل دفن زباله در بخش شرقی آفریقا حدود ۸۵۰ تن زباله رها شده است. کارگران مخصوص تفکیک زباله‌ها، هیچ گونه محافظ فیزیکی در برابر زباله‌های سمی یا خطرناک ندارند اما قرنطینه محدود در نایروبی، پایتخت کنیا و تعطیلی برخی مشاغل مانند هتل‌ها و رستوران‌ها به این معنی است که زباله هم برای بازیافت بسیار کمتر است.

یکی از کسانی که برای امرار معاش اقدام به تفکیک زباله‌ها می‌کند می‌گوید: «ویروس کرونا فعالیت ما را تحت تاثیر قرار داده است. اکثر ما به سختی توانایی پرداخت اجاره خانه خود را داریم. کاری وجود ندارد. گاهی اوقات تنها یک کامیون زباله به اینجا می‌آید اما افراد زیادی برای تفکیک اینجا هستند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

santiaaagoooo

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کشمکش دنباله‌دار دستفروش‌ها و نیروی انتظامی ایران - BBC News فارسیدر روزهای گذشته دو ویدیو از مجادله‌ و درگیری مأموران شهرداری و پلیس ایران با دو دستفروش، واکنش‌های زیادی در شبکه‌های اجتماعی برانگیخته است. شما خیلی پست فطرت هستید در همه جای دنیا دست فروشی تابع قوانین خاصی هست نمیشه هرکس هر جا دلش خواست بساط پهن کنه برو کیر تو کس ننت
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

فرار نفس‌گیر از چنگ شیر‌کوهی - BBC News فارسیکایل برجس در ایالت یوتای آمریکا مشغول پیاده روی بود که با یک شیر کوهی برخورد کرد و در وضعیت مرگ و زندگی قرار گرفت.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

وزیر دفاع پیشین مکزیک در لس آنجلس بازداشت شداز زمان دستگیری یک مقام ارشد امنیتی دیگر مکزیک در سال ۲۰۱۹ در تگزاس، او بالاترین مقام کابینه سابق مکزیک است که به اتهام قاچاق در آمریکا دستگیر می‌شود. معلومه خوب دفاع کرده بوده ....
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زالی: محدودیت‌های ترافیکی در کاهش ابتلا به کرونا بسیار کارگشا خواهد بودفرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه در تعطیلات پیش‌رو سفرهای غیر ضروری به ویژه توسط خودروهای غیر بومی، توسط عوامل انتظامی مستقر در مبادی ورودی و خروجی تهران کنترل می‌شود، گفت: با توجه به اینکه بیشترین میزان سفرهای خارج شهری و بین استانی از مبدا تهران رخ می‌دهد، این محدودیت در تهران می‌تواند بسیار کارگشا باشد و مقدار زیادی از بار بیماری کرونا را در روزهای آتی کم کند. زوده الان بذارین همه بمیرن بعد والله مدیریت هم گویا مال خراست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روزهای پیاپی آلوده در شرایطی که کرونا نفس‌ها را تنگ کرده استروزهای پیاپی آلوده در شرایطی که کرونا نفس‌ها را تنگ کرده است درحالی که هنوز یک ماه هم از پاییز نگذشته است هوای تهران برای پنجمین روز پیاپی آلوده اعلام شد. آلودگی هوا امسال نه تنها نفس‌ها را تنگ و سرفه‌ها را بیشتر می‌کند بلکه باعث شیوع بیشتر کرونا می‌شود میشه دلیل علمی بیارید برکسانی که نمی اندیشندپلیدی راقرارمیدهد.،قران کریم،وقتی که ارتفاع سازی درکشورشروع شد،افزایشدتصاعدی الودگی هوای تهران هم شروع شدکه خودمعلول تراکم وسایل الوده کننده براثرتراکم ساختمانها درواحدسطح وهمچنین ممانعت خروج هوای الوده به زمان،براساس ارتفاع سازی است وان دایمی است که بایدبا که بایدبازشناسی شودودرشهرسازی وساختمان سازی تجدیدنظرشودوجامع ان یک طبقه وویلایی باجاده های استانداردمتناسب باوسایل نقلیه زمان باشدکه درهرزمان امکان پدیراست،چراکه بستران یعنی زمین برای ان وجودداردلکن دانش ان وجودندارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ویدئو؛ اعتراض‌ها علیه خشونت پلیس در نیجریه ادامه دارداز سوی دیگر ارتش نیجریه صبح پنجشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که آماده اجرای «قانون و نظم» است اما از تظاهرات مردم جلوگیری نکرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »