ویدئو؛ معترضان هنگ کنگی پنجره‌های پاسگاه پلیس را شکستند

14/05/1398 07:34:00 ق.ظ

معترضان هنگ کنگی پنجره‌های پاسگاه پلیس را شکستند

قرار است روز دوشنبه ۵ اوت، اعتصابی عمومی با هدف از کار انداختن فعالیتهای اقتصادی در این شهر برگزار شود.

خبرگزاری رسمی چین هشدار داده است که پکن اجازه نخواهد داد که این بحران سیاسی در یکی از مهمترین مراکز مالی آسیا همچنان ادامه یابد..بیش از هزار معترض با وجود هشدارهای پلیس مبنی بر غیرقانونی بودن تجمع آنها، یکی از جاده‌های اصلی شهر در این منطقه را بستند..این جشنواره که هرساله در اولین تعطیلات آخر هفتۀ ماه اوت برگزار می‌شود، صدها هزار گردشگر را به این شهر جذب می‌کند..بیش از هزار معترض با وجود هشدارهای پلیس مبنی بر غیرقانونی بودن تجمع آنها، یکی از جاده‌های اصلی شهر در این منطقه را بستند..

مطالب بیشتر از بدون شرح..مطالب بیشتر از بدون شرح.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

با کرامت ‌زیستن| محمد طلوعی

«قدرت بی‌قدرتان» کتابی بود که در طول امسال بارها سراغش رفتم، حتا در مسافرت هم همراهم بود و برایم به کتاب بالینی تبدیل شد. دوستی سفرکرده و از فرنگ برگشته کتاب را در اولین ملاقات در وطن برایم هدیه آورده بود و امضا کرده بود و قول گرفته بود که بخوانمش. من کتاب را در خانه‌ی دوستی مشترک جا گذاشته بودم و آن دوست مشترک کتاب را جسته بود و امضا را دیده بود و زنگ‌زده به دوست فرنگی‌مان و او هم یک ایمیل بلندبالا برایم نوشته بود به اضافه‌ی یک شرح مختصری از زندگی واتسلاو هاول و گفته بود نشان به آن نشان که نمایش‌نامه‌ای از هاول را در رشت تآتر کرده بود و من نرفته بودم ببینم و کنایه‌زده بود که من خودم را همیشه گهی اعلا فرض می‌کنم که هرکسی او می‌شناسد و کشفش می‌کند به هیچ‌جایم نمی‌گیرم. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

khoshkhandeh لیزر برا چی میندازن اعتراض برا چی بوده 😂😂😂از ضرب و شتم پلیس خبر نمیدین؟کومونیسم خفتون کرده.

ادامه درگیری‌ها در هنگ کنگ؛ معترضان جاده اصلی در منطقۀ کاولون را بستندپلیس هنگ کنگ شامگاه شنبه در مقابل معترضان سیاهپوشی که در منطقۀ کاولون واقع در شمال شهر تجمع کرده بودند، از گاز اشک‌آور استفاده کرد.

آمستردام؛ برگزاری یکی از بزرگترین رژه‌‌های سالانۀ دگرباشان جنسیبیش از پانصد نفر از سراسر جهان در اجرای این برنامه مشارکت داشتند. این دگر باشها کار و زندگی ندارن احیاناً ؟؟؟؟ ما که هر وخ دیدیم اینها تو فستیوال و رژه هستند که 😂 با این فرمون برن اونایی که دگر باش نیستن باید یه چند سال دیگه برای احیای حقوقشون کمپین بزنند😁 وقتیکه کثافت خوری افتخار آمیز میشه.! اُبنه ای باشان! 😂😂😂😁🤪🤪🤪

ادامه درگیری‌ها در هنگ کنگ؛ معترضان جاده اصلی در منطقۀ کاولون را بستندپلیس هنگ کنگ شامگاه شنبه در مقابل معترضان سیاهپوشی که در منطقۀ کاولون واقع در شمال شهر تجمع کرده بودند، از گاز اشک‌آور استفاده کرد.

توافق شورای نظامی سودان با رهبران معترضان بر سر بیانیه قانون اساسینمایندگان دو طرف پیشتر در اوایل ماه ژوئیه پس از مذاکرات بسیار فشرده بر سر تشکیل یک شورای حاکم متشکل از پنج نظامی و شش غیر نظامی برای هدایت فرایند انتقال قدرت ظرف کم تر از سه سال آینده به توافق رسیده بودند.

واکنش تند دولت آلمان به دستگیری گسترده معترضان در روسیهدولت آلمان از روسیه خواسته است به «حقوق بنیادین شهروندان خود احترام بگذارد» و هر چه سریعتر معترضان بازداشت شده در جریان تظاهرات مسالمت آمیز را آزاد کند. کل اتحادیه اروپا باید واکنش جدی در برابر روسیه پوتین فاشیست نشان دهد.

رئیس اداره پلیس پرجمعیت‌ترین شهر نیوزیلند در بین میهمانان خادم حرمین شریفیننائله حسن، رئیس اداره پلیس شهر اوکلاند، پر جمعیت‌ترین شهر نیوزیلند در میان اعضای خانواده‌ها و بستگان