ویدئو؛ اپرای بوردو در روزهای قرنطینه مخاطبانش را فراموش نکرد

17/08/1399 06:32 ب.ظ

شیفتگان موسیقی و تئاتر در شهر بوردو به دلیل محدودیت‌های کرونایی جدید اعمال شده از سوی دولت امکان دنبال کردن برنامه‌های مورد علاقه خود را ندارند؛ با این حال اپرای این شهر قصد ندارد به این بهانه از دسترس علاقمندان خارج شود.

شیفتگان موسیقی و تئاتر در شهر بوردو به دلیل محدودیت‌های کرونایی جدید اعمال شده از سوی دولت امکان دنبال کردن برنامه‌های مورد علاقه خود را ندارند؛ با این حال اپرای این شهر قصد ندارد به این بهانه از دسترس علاقمندان خارج شود.

«پلئاس و ملیزاند» اپرایی در ۵ پرده ساخته کلود دبوسی از جمله این برنامه‌ها است که مسئولان اپرای بوردو تصمیم گرفته‌اند که آن را پشت درهای بسته روی سی دی و دی‌وی‌دی ضبط کنند تا علاقمندان دیدن این اثر هرچند محروم از حضور در سالن و اجرای زنده بتوانند روی کاناپه‌های منازل و مقابل اکران تلویزیون‌های خود آنرا تماشا کنند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

ویدئو؛ بارش سنگین برف در ژاپن ارتش را برای نجات در راه‌ماندگان وارد عمل کرددر پی بارش سنگین برف در استان مرکزی ژاپن به نام فوکوی، بیش از ۱۰۰ خودروی باری و سواری در بزرگراه‌های این استان گرفتار شد. دنیا رو گوووووه برداشته... 😍😍😍

ویدئو؛ تظاهرات در مینیاپولیس در آستانه محاکمه پلیس متهم به قتل جورج فلویدمرگ جورج فلوید که ساعاتی پس از بازداشت توسط پلیس روی داد موجی از اعتراض‌ها و تظاهرات کم‌سابقه بر ضد نژاپرستی را ابتدا در ایالات متحده و سپس در بسیاری از کشورهای جهان رقم زد. آمریکا نماد مردم سالاری جهان !!!!!

ویدئو؛ تشییع نمادین تابوت هواپیمایی آلیتالیا در رُم توسط کارکنان در معرض اخراجکارکنان صنایع هوایی ایتالیا روز چهارشنبه در اعتراض به طرح انحلال شرکت هواپیمایی آلیتالیا و اخراج احتمالی چندین هزار نفر از کارکنان این شرکت در خیابان‌های رُم دست به راهپیمایی زدند.

تنش و درگیری در زمان ثبت‌نام احمدی‌نژاد در وزارت کشور+ویدئواز ورود هواداران رئیس جمهور سابق به دلیل تجمع و عدم رعایت فاصله بهداشتی جلوگیری شد. عاشق هیا هو و جلب توجه و خبر سازی و مطرح شدن ووواین بازیها رنگی نداارند احمدی نژاد ماسک دولت کودتایی بیت و سپاه و انتصاب مزدوران صهیونیستهای روسی خزری بود که آمال تندرهای اسرائیل،غارتگران خزانه ایران و شرکتهای نفتی و گازی روسی خزری را تحقق بخشید. احمدی ن تصویر واضحی از دروغ و تبه کاری و بی اخلاقی بیت و سپاه مفسدین است دلار۳۰هزارپوتینسلیمانی

پلاسیدو دومینگو و برندگان «اپرالیا» در اپرای باشکوه بولشوی مسکوخاویر کامارنا: «وقتی شروع به تحصیل در رشته آواز کردم، هیچ تصوری از اپرا نداشتم. زمانی من یک استاد ایتالیایی برای زبان آموزی داشتم، او ما را با آواز پلاسیدو دومینگو که توران‌دخت را می خواند، آشنا کرد. به یاد دارم که درپایان اپرا گریه می کردم، من بخاطر پلاسیدو عاشق اپرا شدم.» Musica