چرنوبیل, اوکراین, تاريخ, گردشگری

چرنوبیل, اوکراین

ویدئو؛ شهرک کارکنان نیروگاه چرنوبیل ۵۰ سال بعد از فاجعه اتمی

ویدئو؛ شهرک کارکنان نیروگاه چرنوبیل ۵۰ سال بعد از فاجعه اتمی

05/02/2020 10:36:00 ق.ظ

ویدئو؛ شهرک کارکنان نیروگاه چرنوبیل ۵۰ سال بعد از فاجعه اتمی

شهرک پریپیات در اوکراین روز ۴ فوریه امسال باید پنجاهمین سال احداث خود را جشن می‌گرفت، با این حال پریپیات امروزه جز یک شهرک ارواح نیست.

ادامه مطلب: euronews فارسی »

Telegram: Instant View

۳۴ سال پیش بود.

پرتاب ۴ ماهواره در سال آینده/بهره‌برداری از مرکز داده‌های ماهواره‌ای تا ۴۵ روز آیندهرئیس سازمان فضایی ایران با تاکید بر اینکه ما تلاش داریم تا از پرتاب یک ماهواره در سال عبور کنیم، گفت: در صدد هستیم که درسال آینده چهار ماهواره را پرتاب کنیم، ضمن آنکه از طریق ثبت نقاط مداری فرصت‌های اقتصادی را برای بخش خصوصی فراهم کنیم. حالا ببینیم این ماهواره را به چه بیچاره هایی میزنن ، اینها هنوز کبریت را از خارجه وارد میکنن ، لطفا به آقا زاده ها بگین هر بار میان ایران یک کمی هم چسب و کبریت و از این موارد بیارن در راه خدا به ما ملت بیچاره بدن ..صواب داره بخدا فقط اینارو دیگه با موشک نزنید. خب؟!😅

افزایش ۶۴ سانتی‌متری دریاچه ارومیه نسبت به سال گذشتهارومیه- ایرنا- رییس دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه تراز دریاچه به یک‌هزار و ۲۷۱ متر و ۳۲ سانتی‌متر رسیده‌است، گفت: تراز نگین آبی آذربایجان نسبت به سال گذشته ۶۴ سانتی‌متر افزایش را نشان می‌دهد.

ورزشگاه ناشنوایان ۵۰ سال بدون بازسازی!رییس فدراسیون ناشنوایان درباره وضعیت بازسازی مجموعه ورزشی ناشنوایان گفت: با وجود این که قرار بود بازسازی و بهسازی این مجموعه ورزشی جزو ردیف بودجه قرار بگیرد و بازسازی آن تا پایان سال ۹۸ به اتمام برسد، اما متاسفانه تا امروز هیچ عملیاتی صورت نگرفته است.

محکومیت قطعی جعبه سیاه پرونده بابک زنجانی به 25 سال حبس- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimسخنگوی قوه قضائیه: محکومیت قطعی جعبه سیاه پرونده بابک_زنجانی به ۲۵ سال حبس ما مفسده را در هیچ کجا به ویژه در درون دستگاه قضا برنمی‌تابیم و کوچکترین مفسده‌ای را مطلع شویم، برخورد می‌‌کنیم منظور مفسده های غیرخودی است. وگرنه عصاره چمهوری اسلامی، مفسده است سخنگوی قوه قضائیه: در پرونده عیسی شریفی اتهامی متوجه قالیباف نیست

حکم جعبه سیاه پرونده بابک زنجانی قطعی شد/ محکومیت زیباحالت منفرد به ۲۵ سال حبس۲۵ سال حبس برای جعبه سیاه پرونده بابک زنجانی سخنگوی قوه قضاییه از محکومیت علیرضا زیباحالت منفرد معروف به جعبه سیاه پرونده بابک زنجانی به ۲۵ سال حبس قطعی خبر داد.

از سبد معاش ۸ میلیون تومانی تا تورم ۴۰ درصدی/ نرخ‌ها سال آینده چقدر خواهند بود؟در مذاکرات مزدی و تعیین دستمزد باید همه‌ی معادلات اقتصادی و معیشتی در نظر گرفته شود؛ حتی اگر تورمِ تنها را بخواهیم در نظر بگیریم، این احتمال وجود دارد که کمبود نقدینگی دولت و اثرات گرانی ارز، نرخ تورم را حدود ده درصد بالا ببرد و به مرز ۵۰ درصد نزدیک کند؛ با این شرایط، مذاکرات دستمزدی نسبت به همیشه دشوارتر خواهد بود: سبد معاش حدوداً ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و «تورم انتظاری» بین ۴۰ تا ۵۰ درصد؛ حال، حداقل دستمزد چقدر باید تعیین شود؟!