ویدئوی رقص و پایکوبی خانواده سلطنتی هلند در جشن روز پادشاه

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رقص و پایکوبی خانواده سلطنتی هلند در جشن روز پادشاه بیشتر بخوانید:

ویللم الکساندر، پادشاه هلند، را در این سفر که با اتوبوس انجام شد، ملکه ماکسیما، دخترانش، پرنسس لورنتین، شاهزاده کنستانتین و برنهارد همراهی کردند.

آنها با استقبال گروه‌های موسیقی مواجه شدند و همزمان با اجرای دی جی لوکاس و استیو همراه با حاضران در جشن به رقص و پایکوبی پرداختند. گروه رقصی نیز با لباس های زرد و آبی که نماد اوکراین است، در این جشن اجرای برنامه داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یورو و پوند با قطع صدور گاز روسیه به لهستان و بلغارستان سقوط کردنرخ برابری هر یورو و پوند در مقابل دلار آمریکا طی داد و ستدهای روز چهارشنبه بازار جهانی ارز به ترتیب به پایین‌ترین حد در پنج و دو سال گذشته رسید. روسیه نباید به شما حرومزاده های طماع وسط باز زمان بده … باید حداقل همه ی شما کثافت ها رو هم با خودش بکشه زیر اب … این سقوط پوند و یورو بیشتر از آن که به عدم توانایی این کشور در پرداخت هزینه انرژی به روبل ربط داشته باشد، می‌تواند به «سقوط» افسران ارشد ناتو در «تله موش» مجتمع فولاد آزوف مربوط باشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

طرح جدید معاونت بانوان ریاست جمهوری برای کاهش طلاقمعاون امور بانوان و خانواده رئیس‌جمهور گفت: برای جلوگیری از طلاق در چهار سال نخست زندگی زوجین، مشاوره‌های روانشناسی با رویکرد دینی و قرآنی ارائه خواهیم کرد. چهار سال اول زوجین که باید آرامش بخش ترین فصل زندگی ایشان باشد. روانپزشک لازم هستن چه کردیم با خودمون بابا ما که نماز و قرآن می خونیم از اینهمه اجبار به بهشت رفتن شما حالمون به هم میخوره. اللهم ثبت قلبی علی دینک خدایا همین اندک اعتقاد مارو با این فشار فشورهای اضافی ازمون نگیر شماریاکاران وطن فروش فاسد اگر می خواهید جلوی طلاق را بگیرید به جای بودجه کلان برای موسسه های رنگارنگ زالو صفت اسلامیتان و مشاوره های توهمی و بدور از واقعیت، برای جوانان کار مناسب، درآمد مناسب، مسکن مناسب و کنترل تورم بوجود بیاورید تا محیط روانی زوجین آرامش داشته باشد!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتقال بهنام موسیوند به بیمارستان در پی اعتصاب غذاخبرگزاری هرانا گزارش داده است که بهنام_موسیوند کنشگر مدنی محبوس در زندان اوین در پی هشت روز اعتصاب غذا و به دلیل وخامت حال جسمی به بیمارستانی به بیمارستانی خارج از زندان منتقل شده است. اخبار_ایران زندانی_سیاسی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مشاوران امنیت ملی آمریکا و اسرائیل تهدیدهای گروه‌های نیابتی وابسته به ایران را بررسی کردندبه دنبال گفت‌وگوهای اخیر رهبران آمریکا و اسرائیل در خصوص چالش‌های امنیتی مشترک جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا، روز سه‌شنبه با همتای اسرائیلی‌اش دیدار و گفت‌وگو کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

احضار، تهدید و بازداشت اعضای فعالان کارگری در آستانه روز کارگرسندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه از احضار و تهدید اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد در آستانه روز کارگر خبر داده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

مبادله زندانیان بین روسیه و آمریکا به‌رغم تنش ناشی از جنگ اوکراینبه‌رغم تنش شدید در مناسبات آمریکا و روسیه به دلیل جنگ اوکراین، روز چهارشنبه ترور رید، تفنگدار سابق نیروی دریایی آمریکا با کنستانتین یاروشنکو، یک خلبان روس مبادله شدند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »