ویدئو؛ خروج قطار حامل آهک فله از ریل در جمهوری چک

09/05/1398 07:00 ق.ظ

بررسی های اولیه نشان می دهد که قطار هنگام حادثه سه برابر سرعت مجاز در حال حرکت بوده است. هزینه خساراتی که این حادثه برای خط آهن جمهوری چک ایجاد کرده معادل یک میلیون و سیصد هزار دلار برآورد شده است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

'مرگ بیش از ۵۰ نفر' در جریان شورش در زندانی در برزیلبه گفته مقام های برزیلی دست کم ۵۲ نفر در جریان یک شورش زندانیان که شاهد نبرد پنج ساعته گروه های تبهکار رقیب بود کشته شده اند. به گزارش ها رسانه های محلی اعضای یک گروه از یک بخش زندان آلتامیرا در ایالت پارا به بخش دیگری حمله کردند. آخ اگر ایران یه زندانی عطسه میکرد شما خودتونو شرحه شرحه میکردید، اما خب چون ایران نیست باید دوز خبرو خیلی بیارید پایین

جسد ستاره اینستاگرامی روس در چمدان پیدا شد؛ فارغ التحصیل دانشکده پزشکی «قربانی حسادت» شدجسد ستاره اینستاگرامی روس در چمدان پیدا شد؛ فارغ التحصیل دانشکده پزشکی «قربانی حسادت» شد این ستاره جوان اینستاگرام به عنوان پزشک متخصص پوست دریک دانشکده پزشکی در مسکو کار می‌کرد. او یک وبلاگ محبوب نیز داشت که ماجراهای سفرهایش را درآنجا به اشتراک می گذاشت خوشبختانه انگار فالوئر ایرانی نداشته یا اینکه هنوز ایرانیا کشفش نکردن که برن براش کامنت بذارن!!!

تعداد معاملات مسکن تهران در تیر ماه حدود ۶۵ درصد نسبت به پارسال کاهش یافتبانک مرکزی ایران در گزارشی از کاهش تعداد معاملات مسکن در تیرماه امسال در مقایسه با ماه مشابه سال قبل (تیر ماه ۱۳۹۷) خبر داده است. بر این اساس در تیر ماه امسال ۴۷۹۰ آپارتمان در شهر تهران معامله شده است که این رقم نسبت به تیر ماه گذشته ۶۴.۶ درصد کاهش نشان می‌دهد. در گزارش اخیر بانک مرکزی همچنین به افزایش قابل توجه قیمت مسکن در پایتخت اشاره شده است.

مردی در فرانکفورت آلمان کودکی ۸ ساله را به زیر قطار هل داد و کشتمردی در فرانکفورت آلمان کودکی ۸ ساله را به زیر قطار هل داد و کشت وجدانن مردی که در افریقا با شیر و کرگدن جفتگیری میکنه رو باید راه داد تو کشور؟!!!!من نگاه نژادی ندارم مهاجرم میخواید بپزیرید از چین،ژاپن ویا هر کشور دیگه ای که بوی آدمیزاد بدن قبول کنید اینها بیمارن روان پریش از مهمان نوازی المان ها استفاده سو استفاده می کنند حق با ترامپ نیست که میگه مکزیکی که تو هوا سر میبره رو به کشور راه ندید!!!!؟آبا دانشمندان مکزیک وارد آمریکا میشن یا آدمخوارهاش؟

دادستانی آلمان هل دادن کودک در جلوی قطار سریع‌السیر را 'قتل' خواند | DW | 30.07.2019دادستانی آلمان بررسی پرونده حمله مرگبار به کودک ۸ ساله در ایستگاه قطار فرانکفورت را آغاز کرد. متهم مرد اریتره‌ای ۴۰ ساله‌ای است که دارای سه فرزند است. مسئولان نسبت به بالا گرفتن بحث‌های نژادپرستانه در آلمان هشدار دادند. daneshgariy خانم مرکل نه تنها آلمان بلکه کل اروپا رو به گه کشید با این سیاست وقتی مرکل ودیگران مثل دامداری که درش باز میشه. مرزهاشون باز کنند وهر گدا گشنه بیاد اروپا بهتر از این نمیشه

مردی که در آلمان کودکی را به زیر قطار هل داد تحت تعقیب بودبر اساس گزارش پلیس فدرال آلمان، فرد مهاجم روز پنجشنبه در سوئیس باچاقو به سوی یک زن همسایه حمله و پیش از فرار وی را تهدید به قتل کرده بود.