ویدئو کنفرانس آکار با وزیر دفاع آذربایجان

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

آنکارا/ خبرگزاری آناتولی خلوصی آکار، وزیر دفاع ملی ترکیه با ذاکر حسنوف، همتای آذربایجانی خود از طریق ویدئو کنفرانس دیدار و گفت‌وگو کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

آکار در این دیدار مجازی اظهار داشت: با هدف بازسازی و نوسازی ارتش آذربایجان مطابق با الزامات قرن و افزایش قابلیت همکاری نیروهای مسلح دو کشور برادر در آینده نقشه‌راه جدیدی تهیه کرده و به اجرا گذاشتیم.

آکار ضمن تاکید بر اهمیت بازگشت زندگی به روال عادی در سرزمین‌های آزاد شده از اشغال ارمنستان، گفت: برای تحقق این امر باید منطقه از مین‌ها و بمب‌های کنارجاده‌ای پاکسازی شود. ما دوستان‌مان (تیم‌های خنثی‌سازی بمب) را به منطقه اعزام کردیم. همچنین در چارچوب آموزش متقابل برادران آذربایجانی ما نیز این کار را یاد گرفتند و به تیم‌های ترکیه کمک می‌کنند. انشاءالله در اسرع‌وقت آنجا را پاکسازی و به بازگشت زندگی به روال عادی کمک زیادی خواهند کرد.

وزیر دفاع ترکیه همچنین تصریح کرد: باید همه بدانند که ترکیه و آذربایجان از عزم و قدرت لازم برای دفاع از حقوق و منافع خود برخوردارند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدئو؛ مامور پلیس در کنتاکی آمریکا با مشت به سر یک معترض سیاه‌پوست می‌کوبدجوان سیاه پوست ۲۹ ساله در حالی بدست یکی از ماموران پلیس مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد که به دلیل شرکت در تظاهرات بر ضد خشونت‌های پلیس در نزدیکی پارک میدان جفرسون توسط چند مامور دیگر پلیس دستگیر شده‌ بود. خاک تو سر وابسته شما کنن اینهمه خبر فقط اینا رو خوب میذارین، اینهمه بدبختی و گرفتاری مردم به جهنم که یه عوضی قانون رو رعایت نکرد، حالا لکه یک هزارم این تو ایران اتفاق بیافته دودمان ملت رو بر باد میدن غرب وحشی چرا این پلیسها اینقدر چاقالو و ناتوانند!؟ انگار ۱۰۰درصد چیزی را که میخورند، جذب میکنند😂 ۵ نفری نتونستند یک نفر معمولی را بدون خشونت دستگیر کنند!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئو؛ پرستار کلمبیایی با پای پیاده واکسن کرونا را به بومیان محروم می‌رساندیک پرستار کلمبیایی محموله‌های حاوی واکسن کووید-۱۹ را با پای پیاده و یا با استفاده از موتورسیکلت خود به روستاهای دورافتاده و صعب‌العبور می‌رساند تا بومیان محروم این کشور را در برابر ویروس کرونا واکسینه کند. وقتی پای مرگ و زندگی در میان است آرزو می کنم ای کاش ما هم جزء محرومین کلمبیایی بودیم. باز خوبه واکسن دارن ، ما اصلا واکسن نداریم حکومت فقط به ایمنی گله ای فکر می کند .
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئو؛ اصلاح موی سر با ساطور و چکش آرایشگر پاکستانی را معروف کردعلی عباس، سلمانی پاکستانی که در شهر لاهور مغازه دارد با ابداع سبک خاص خود برای اصلاح موی سر مردان و زنان چنان شناخته شده که با وجود ترسناک بودن استفاده او از ساطور و چکش، مشترهای زیادی هر روز به مغازه او سرازیر می‌شوند. ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئو؛ اعتراض متفاوت کارکنان بخش هنرهای نمایشی ایتالیا به محدودیت‌های کروناییصدها نفر از نیروهای فعال در بخش هنرهای نمایشی ایتالیا روز شنبه در مرکز شهر رم، پایتخت این کشور دست به تجمع زدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئو؛ ادامه اعتراض‌های خشونت‌بار در آمریکا به کشته شدن جوان سیاهپوستصدها معترض برای چهارمین شب متوالی در مقابل پاسگاه پلیس بروکلین سنتر واقع در حاشیه شهر مینیاپلیس دست به تجمع زدند که در نهایت برخلاف تاکید ترتیب ‌دهندگان آن به خشونت گرایید و نیروهای پلیس را وادار به استفاده از بمب‌های دودزا کرد. بازهم ترامپ مقصر است قابل توجه غربگرایان ِ غربگدا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »