ویدئو؛ رقابت حلزون‌ها در بریتانیا

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🎥مسابقه حلزون‌ها در بریتانیا بیشتر بخوانید:

بیش از ۲۰۰ حلزون ۲۰ ژوئیه در دهکده کانگهام در استان نورفک بریتانیا در مسابقه‌ای سرگرم کننده رقابت کردند. قوانین این مسابقه ساده بود: حلزون‌ها در مرکز دایره قرار داده می‌شدند و هر حلزونی که می‌توانست زودتر از بقیه به لبه بیرونی دایره برسد برنده مسابقه بود.

در این رقابت‌ها که به طور سنتی از سال ۱۹۶۰ در این ناحیه برگزار می‌شود و عواید حاصل از آن به خیریه‌های محلی اختصاص می‌یابد، حلزونی به نام «سمی» توانست با مدت زمان ۲ دقیقه و ۳۸ ثانیه زودتر از دیگران به خط لبه دایره برسد. رکورد جهانی این رقابت‌ها که توسط بنیاد گینس نیز به ثبت رسیده است متعلق به حلزونی در سال ۱۹۹۵ است که توانست مدت‌زمان ۲ دقیقه و ۲۰ ثانیه را به نام خود ثبت کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روباه پیر
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئو؛ رباتی که در کلوب شبانه نوشیدنی سرو می‌کندیک کلوب شبانه در شهر پراگ دو سال پیش اولین باشگاه شبانه ای بود که از یک ربات به عنوان «دی جی» استفاده کرد. طفلک روزا چیکار میکنه؟ :`(
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئو؛ پدال زنی از روی تخته در کانال‌های شهر سن پترزبورگ روسیهویدئو؛ پدال زنی از روی تخته در کانال‌های شهر سن پترزبورگ روسیه پارو زنی هست البته پارو قشنگ تر نیست ؟!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رقابت رسواسازی متقابل سیاستمداران در اسرائیلاین روزها مبارزات انتخاباتی در رژیم صهیونیستی با انتشار رسوایی احزاب و شخصیت‌های اسرائیلی به نقطه اوج خود رسیده است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

چهار عضو سپاه در درگیری در سراوان کشته و زخمی شدند | DW | 21.07.2019نیروی قدس سپاه پاسداران ایران اعلام کرد که دو تن از نیروهای آن در منطقه مرزی سراوان و نزدیک مرز پاکستان در جریان یک درگیری کشته شده‌اند. دو نفر دیگر از اعضای سپاه نیز زخمی شده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شلیک گاز اشک آور در خلال تظاهرات بزرگ در هنگ کنگدر پی راهپیمایی بزرگ دموکراسی‌خواهی در هنگ کنگ، پلیس ضدشورش با شلیک گاز اشک‌آور و گلوله لاستیکی سعی کرده معترضان را متفرق کند. این درگیری ها بعد از آن بود که راهپیمایان خط پایانی که مقام ها برای تظاهرات تعریف کرده بودند را نادیده گرفتند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »