ویدئو؛ رانش زمین در اشترنگن اتریش

13/06/1398 11:10:00 ق.ظ

رانش زمین در اشترنگن اتریش ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

از سال ۲۰۱۰ میلادی تا به امروز دقیقا در همین نقطه سه رانش زمین صورت گرفته است

اما خوشبحتانه هیچ کدام مرگبار نبوده و قربانی نگرفته است..آغاز خرید حمایتی گوجه فرنگی از امروز با قیمت کیلویی 1100 تومان.Aa.بنا به آمار وزارت کشور فرانسه در سال ۲۰۱۸ میلادی ۱۲۱ زن در خشونت‌های خانگی جان خود را در این کشور از دست دادند..

مطالب بیشتر از بدون شرح..مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی فارس با اشاره به اینکه باید تعادل قیمت بین بازار و میدان و زمین کشاورزی برقرار شود؛ عنوان می‌کند: درواقع قیمت هندوانه در سر زمین بالا نیست اما قیمت برای مصرف کننده بالا است..

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره جنوبی

کره جنوبی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

‌قیمت 7 برابری ‌هندوانه از زمین تا بازار؛ سودی که به جیب دلالان می‌رود- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimتفاوت قیمت خرید برخی محصولات از مزرعه تا بازار منجر به این شده که کشاورزان تمایلی به فروش محصولاتی مانند هندوانه نداشته باشند.

گزارش‌های یورونیوز از فضا؛آزمایش سلول‌های بنیادی در فضالوکا پارمیتانو گزارشگر هوا فضای یورونیوزدرباره آزمایش سلول های بنیادی در فضا توضیح می دهد

ویدئو؛ تظاهرات بر ضد خشونت خانگی علیه زنان در پاریستظاهرکنندگان نام زنان قربانی خشونت خانگی را بر روی پلاکاردهایی که در دست داشتند نوشته بودند.

ویدئو؛ جشن سالانه آتش در السالودوراین مراسم از سال ۱۶۵۸ میلادی و به دنبال فوران آتشفشانی در نزدیکی این شهر که منجر به فرار ساکنان از نجاپا شد برگزار می شود.

ویدئو؛ مسابقه قهرمانی آکروجت جهان در فرانسهجمعیت زیادی برای تماشای نمایش های شرکت کنندگان به شهر شاتورو سفر کرده بودند.

انفجار در منطقه محل استقرار شرکت‌های خارجی در کابل ۱۶ کشته در پی داشتانفجار یک خودرو بمب‌گذاری شده در منطقه سبز کابل دست‌کم ۱۶ کشته بر جای گذاشت.\r\n به گزارش رویترز، حمله طالبان به یک ساختمان در کابل، پایتخت افغانستان که محل استقرار شرکت‌های خارجی بوده است منجر به کشته