ویدئو؛ مامور پلیس در کنتاکی آمریکا با مشت به سر یک معترض سیاه‌پوست می‌کوبد

19/04/2021 10:39:00 ب.ظ

ویدئو؛ مامور پلیس در کنتاکی آمریکا با مشت به سر یک معترض سیاه‌پوست می‌کوبد

اخبار, ایالات متحده آمریکا

ویدئو؛ مامور پلیس در کنتاکی آمریکا با مشت به سر یک معترض سیاه‌پوست می‌کوبد

جوان سیاه پوست ۲۹ ساله در حالی بدست یکی از ماموران پلیس مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد که به دلیل شرکت در تظاهرات بر ضد خشونت‌های پلیس در نزدیکی پارک میدان جفرسون توسط چند مامور دیگر پلیس دستگیر شده‌ بود.

ادامه مطلب: euronews فارسی »

Fuck the police 🖕🖕 چرا این پلیسها اینقدر چاقالو و ناتوانند!؟ انگار ۱۰۰درصد چیزی را که میخورند، جذب میکنند😂 ۵ نفری نتونستند یک نفر معمولی را بدون خشونت دستگیر کنند! غرب وحشی خاک تو سر وابسته شما کنن اینهمه خبر فقط اینا رو خوب میذارین، اینهمه بدبختی و گرفتاری مردم به جهنم که یه عوضی قانون رو رعایت نکرد، حالا لکه یک هزارم این تو ایران اتفاق بیافته دودمان ملت رو بر باد میدن

تنش و درگیری در زمان ثبت‌نام احمدی‌نژاد در وزارت کشور+ویدئواز ورود هواداران رئیس جمهور سابق به دلیل تجمع و عدم رعایت فاصله بهداشتی جلوگیری شد. عاشق هیا هو و جلب توجه و خبر سازی و مطرح شدن ووواین بازیها رنگی نداارند احمدی نژاد ماسک دولت کودتایی بیت و سپاه و انتصاب مزدوران صهیونیستهای روسی خزری بود که آمال تندرهای اسرائیل،غارتگران خزانه ایران و شرکتهای نفتی و گازی روسی خزری را تحقق بخشید. احمدی ن تصویر واضحی از دروغ و تبه کاری و بی اخلاقی بیت و سپاه مفسدین است دلار۳۰هزارپوتینسلیمانی

هیئت منصفه دادگاه رسیدگی به مرگ جرج فلوید، مامور پلیس را گناهکار اعلام کرد🔺هیئت منصفه دادگاه رسیدگی به مرگ جرج_فلوید، مامور پلیس را گناهکار اعلام کرد ▪️هیئت منصفه دادگاه روز سه شنبه ۳۱ فروردین این مامور برکنار شده پلیس را در سه اتهام از جمله قتل درجه دوم جرج فلوید گناهکار اعلام کرد. مجازات او متعاقبا اعلام خواهد شد متعاقبا اعلام میشود !! اگه اخوندا بعد این مدت اینو میگفتن چیکار میکردین ؟ کوکلاکس‌کلان‌‌ها کارشونو بلدند، اُستادشون خود جناب شیطانه، اینم چون دیگه جهانی شده چاره ای ندارند کاش توی ایران هم سال 98مامورانی که مردم رو کشتن محاکمه میشدند

ویدئو؛ مراسم عید پاک مسیحیان ارتدکس در کلیسای جامع شهر مسکومسیحیان ارتدکس در عید پاک رستاخیز عیسی مسیح را جشن می‌گیرند. جشن‌های عید پاک در روسیه معمولا یکی از مهم‌ترین تعطیلات مذهبی به شمار می‌رود.

ویدئو؛ آغاز عملیات پاکسازی پس از وزش طوفان در مرکز ژاپنگزارش‌ها حاکی است که حداقل ۵ وسیله نقلیه در پی وزش طوفان واژگون شده و برق حدود ۶۰۰ منزل مسکونی نیز قطع شده است.

ویدئو؛ انفجار تانکر‌های سوخت در شمال کابل ۷ کشته برجای گذاشتبه گزارش وزارت داخله افغانستان در این حادثه که سبب قطع برق پایتخت نیز شد همچنین ۱۴ نفر به شدت مجروح شدند.

پارک میدان جفرسون در شهر لوئیزویل، مکانی است که پس از مرگ برونا تیلور، دختر ۲۶ ساله سیاه پوست آمریکایی که سال ۲۰۲۰ با گلوله پلیس از پای درآمد به محل تجمعات و تظاهرات متعدد تبدیل شد.به گزارش خبرنگار ایلنا، حضور امروز محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق در وزارت کشور برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری بدون حاشیه نبود.درک شوون(نفر سمت راست ) توسط مامور پلیس به دادگاه اسکورت می‌شود دِرِک شووِن، مامور سابق پلیس شهر مینیاپولیس در ایالت مینه سوتا، در دادگاهی که به مرگ جرج فلوید، یک آمریکایی آفریقایی تبار رسیدگی می‌کرد، گناهکار شناخته شد.علاوه بر روسیه مراسم عید پاک ارتدوکس های مسیحی در کشورهایی نظیر یونان و برخی کشورهای بالکان هم برگزار شد.

.