ویدئو؛ تلاش ۲۰۰ آتش‌نشان و ۴ بالگرد برای مهار آتش‌سوزی گسترده در «کیپ تاون»

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 59%

ویدئو؛ تلاش ۲۰۰ آتش‌نشان و ۴ بالگرد برای مهار آتش‌سوزی گسترده در «کیپ تاون» جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

تا کنون دو آتش‌نشان در جریان اطفای این حریق که از روز یکشنبه آغاز شده زخمی و در بیمارستان بستری شده‌اند و ۹ ساختمان از جمله ۳ سازه متعلق به دانشگاه این شهر نیز در اثر سرایت آتش تخریب شده است.

افزون بر ۲۰۰ آتش‌نشان که در تلاش برای مهار این آتش‌سوزی هستند، چهار فروند بالگرد نیز به عملیات اطفای حریق کمک می‌کند. با این حال، وزش باد سرعت گسترش آتش را افزایش داده و دود ناشی از آن را به سرتاسر کیپ تاون منتقل کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدئو؛ مراسم عید پاک مسیحیان ارتدکس در کلیسای جامع شهر مسکومسیحیان ارتدکس در عید پاک رستاخیز عیسی مسیح را جشن می‌گیرند. جشن‌های عید پاک در روسیه معمولا یکی از مهم‌ترین تعطیلات مذهبی به شمار می‌رود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئو؛ آغاز عملیات پاکسازی پس از وزش طوفان در مرکز ژاپنگزارش‌ها حاکی است که حداقل ۵ وسیله نقلیه در پی وزش طوفان واژگون شده و برق حدود ۶۰۰ منزل مسکونی نیز قطع شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئو؛ انفجار تانکر‌های سوخت در شمال کابل ۷ کشته برجای گذاشتبه گزارش وزارت داخله افغانستان در این حادثه که سبب قطع برق پایتخت نیز شد همچنین ۱۴ نفر به شدت مجروح شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تنش و درگیری در زمان ثبت‌نام احمدی‌نژاد در وزارت کشور+ویدئواز ورود هواداران رئیس جمهور سابق به دلیل تجمع و عدم رعایت فاصله بهداشتی جلوگیری شد. عاشق هیا هو و جلب توجه و خبر سازی و مطرح شدن ووواین بازیها رنگی نداارند احمدی نژاد ماسک دولت کودتایی بیت و سپاه و انتصاب مزدوران صهیونیستهای روسی خزری بود که آمال تندرهای اسرائیل،غارتگران خزانه ایران و شرکتهای نفتی و گازی روسی خزری را تحقق بخشید. احمدی ن تصویر واضحی از دروغ و تبه کاری و بی اخلاقی بیت و سپاه مفسدین است دلار۳۰هزارپوتینسلیمانی
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ویدئو؛ یک دقیقه سکوت برای ادای احترام به شاهزاده فیلیپاین مراسم بطور همزمان در سراسر بریتانیا با شلیک توپ آغاز شد و به این ترتیب برای یک دقیقه مردم در فروشگاه‌ها، ایستگاه‌های راه آهن و مراکز ورزشی از تکاپو ایستادند. نماینده کشورهای اروپائی از جمله روسیه نماینده خود را به رۆژئاوا در شمال سوریه فرستاده اند که بچه های بجا مانده از کشته های داعش رو تحویل بگیرند هنوز نزدیک ٦٠٠ زن و بچه داعشی ها بجا مانده در کمپ های تحت کنترل نیروهای خود رهبری کوردهای رۆژئاوا هستند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »