ویدئو؛ مراسم شستشوی پا در آستانه عید‌پاک ارتدوکس‌ها در کلیسای رستاخیز

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ویدئو؛ مراسم شستشوی پا در آستانه عید‌پاک ارتدوکس‌ها در کلیسای رستاخیز بیت‌المقدس

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اینا قراره کرونا نگیرن؟ خلیج_فارس الخلیج_الفارسی persian_gulf در_خانه_میمانیم

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

استقبال از ابر‌تورم در میانه بحران کرونا/ اگر وام می‌خواهید صابون تورم را به تن بمالید!اگر به شما بگویند قرار است وام یک میلیونی بگیرید، اما به زودی و به دلیل همین پرداخت‌ها ابرتورمی از راه می‌رسد، حاضر به دریافت این وام هستید؟ جواب خیلی‌ها منفی است، اما از فحوای کلام برخی مسئولان این برمی‌آید که وام پرداخت می‌شود و چنین اتفاقی هم به زودی رخ می‌دهد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ویروس کرونا: مادرم را در روز مادر از دست دادمدر هفته‌های منتهی به روز مادر، آیه (اسم مستعار) زنی سی و سه ساله به خریدن هدیه برای مادرش فکر می‌کرد. او تصورش را هم نمی‌کرد که به جای دادن هدیه، مادرش را دفن خواهد کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بیش از نیمی از مردم انگلستان چین را عامل شیوع کرونا می‌دانند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیسی: جلوه‎های غرورآفرین ارتش را در این روزها در مقابله با کرونا شاهد بودیمرئیس قوه قضائیه در پیامی به فرمانده کل ارتش روز ارتش را به خانواده بزرگ ارتش جمهوری اسلامی، فرماندهان ، کادر و سربازان این ارتش سرافراز تبریک گفت. وقتی طرف رویای رهبری دارد به حمایت ارتش و سپاه نیاز مند است!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دبیرکل سازمان ملل: فقط واکسن دنیا را از کرونا نجات می‌دهد«ما نیاز به تلاش‌های بلندپروازانه و رویکردهای هماهنگ و خوشبینانه داریم تا به این ترتیب سرعت ساخت و مقدمات توزیع آن از هم اکنون تا آخر ۲۰۲۰ آماده شود.» ایشان هم غیب گو شدند!؟ وی قبلش ابراز نگرانی نکرد؟ الله رحم كند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری اسرائیل از پارلمان آن کشور می‌خواهد نخست وزیر را انتخاب کندبخش انگلیسی صدای آمریکا - رئیس جمهور اسرائیل روز پنج شنبه از «کنست» خواست نخست وزیر آن کشور را انتخاب کند. او به پارلمان اسرائیل سه هفته فرصت داد بر سر یک رهبر به توافق برسند یا کشور را برای چهارمین ا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »