ویدئو؛ کلاه‌سفیدها به جنگ کرونا در اردوگاه‌های پناهندگان سوری رفتند

20/09/1399 04:46 ب.ظ

کلاه‌سفیدها به جنگ کرونا در اردوگاه‌های پناهندگان سوری رفتند ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

اعضای گروه «دفاع مدنی سوریه» یا «کلاه‌ سفیدها» با حضور در اردوگاه‌های پرجمعیت آوارگان سوری سعی دارند تا با انجام عملیات ضدعفونی از شیوع ویروس کرونا در میان آنها جلوگیری کنند.

آنها در تازه‌ترین عملیات خود اردوگاه پناهجویان در منطقه کفرلوسین واقع در مرز ترکیه را ضدعفونی کردند. کلاه سفیدها مدعی هستند که به عنوان یک گروه امداد و نجات برای دفاع از شهروندان سوریه فعالیت می‌کنند ولی دولت بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه، بارها این گروه ره به جاسوسی و همکاری با گروه‌های تروریستی متهم کرده است..تشخیص داده شده بودند، خودداری کرده ‌است..شمار قربانیان کرونا در آلمان با مرگ 598 بیمار دیگر طی یک روز اخیر به 20 هزار و 970 نفر رسید..گفت.

.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

پنهان‌کاری چین در ارتباط با کرونا؛ ابهام در مورد 174 مبتلا به کرونا در 2019سازمان جهانی بهداشت تأکید کرد که چین از ارائه اطلاعات در مورد 174 مورد ابتلا به کرونا که در سال 2019 میگن بن نایف رو میخوان پادشاه کنن خبر درسته یا شایعه ست چين بايد پاسخگو باشد. و عادلانه محاكمه شوند كه چرا در ابتداي اين ويروس، بجاي روشنگري، ان دكتر را به زندان فرستادند. مسول اينهمه جانباختگان از اين ويروس، تنها چين است.

کرونا در آلمان؛ ثبت بیشترین شمار فوتی‌ها و ابتلا به کرونا در یک روزشمار قربانیان کرونا در آلمان با مرگ 598 بیمار دیگر طی یک روز اخیر به 20 هزار و 970 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی

کرونا در ایران؛ آغاز قطره‌چکانی واکسیناسیون کرونا در مراکز درمانی

کرونا در ایران؛ تهدید ویروس جهش‌یافته در یک‌ سالگی اعلام ورود کرونا

کرونا در آلمان؛ ثبت بیشترین آمار قربانی کرونا در یک روزشمار قربانیان کرونا در آلمان با مرگ 590 بیمار دیگر طی یک روز اخیر به مرز 20 هزار نفر نزدیک شد. - خبرگزاری آناتولی